Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości c.d.

Świat, 10.06.2010, h. 22:19, dodał: Promant
22

G&P: magazynek gas blow back Magpul. eHobby Asia: EAC WA / MAGPUL UBR M16A4 RIS Custom GBB. Nowe filmy Airsoft GI TV.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P zapowiedziała na swojej stronie magazynek gas blow back Magpul.

 

 

 

 

Magazynek na licencji firmy Magpul PTS. Pojemność: 39BB. Dedykowany do replik M4 systemu WA/WOC.

 

 

 

Sklep eHobby Asia oferuje ciekawą replikę custom gas blow backEAC WA / MAGPUL UBR M16A4 RIS.

 

 

 

 

Replika M16A4 RIS System (20") oparta jest na karabinku Western Arms 'MAGNA' Blow Back System. Posiada elementy i akcesoria w kolorze dark earth: kolbę MAGPUL PTS UBR, uchwyt gumowy magpul na magazynek 5.56, osłonę spustu MOE, chwyt RVG oraz panele na szyny: XTM.

 

 

 


W komplecie luneta 4x32 ACOG Type oraz moduł VFC AN/PEQ15. Cena repliki: 890USD.

 

 

 

Nowe filmy wyemitowała Airsoft GI TV. Pierwszy prezentuje repliki firmy Socom Gear na licencji Daniel Defense, z frontem RIS Omega.

 

 

 
 

Drugi film przedstawia replikę Echo1 CPW AK z akcesoriami marki Magpul.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pritcher 10.06.2010, h. 22:38 Pritcher
Pmag z metalu? Ciekawe jak wygląda budowa wewnętrzna. Może korpus jest zarazem zbiornikiem, jak w Prowinach? Albo to po prostu prototyp jeszcze?
MatriX482 10.06.2010, h. 22:42 MatriX482
Możliwe, że prototyp. Ale lepszy rydz niż nic

A to M16A4... cudo po prostu. Aż humor się poprawił. Piękna.
kamikadze44 10.06.2010, h. 22:54 kamikadze44
Gość w multicamie prezentuje Ak z kolbą od emki w wersji magpul. Świat się skończył
Promant 10.06.2010, h. 23:23 Promant
Normalnie armageddon.
PMC na całym świecie powinni oczywiście biegać w sowieckim kamo, z AK74. bo inaczej to nie koszerne.
GunneR2oo6 10.06.2010, h. 23:38 GunneR2oo6
Broń ma być skuteczna, nie wyglądać

Ja osobiście gdybym miał prowadzić z kimś wymianę ognia, to wolałbym by broń miała lepsze przyrządy celownicze i oczywiście była modularna.
Marcin_S 10.06.2010, h. 23:39 Marcin_S
@kamikadze44

Poczytaj trochę branżowej prasy rosyjskiej i zobacz jakie kolby mają specjednostki w swoich AK ...

Kałach z kolbą Magpula wygląda bardzo profesjonalnie
Kondor220V 10.06.2010, h. 23:53 Kondor220V
No proszę widać nie jestem jedynym kto ma gdzieś koszer i ładuje CTR do kałacha ;D Do szczęścia brakował by mi co-witness kałacha z Eotechem ale cóż to niemożliwe.
Hornet 11.06.2010, h. 07:13 Hornet
Ciekawe dlaczego nie zrobili tych magazynków z "plastiku", może były by troszkę tańsze?
Gasparzinho 11.06.2010, h. 07:53 Gasparzinho
O, ale fajne rozwiązanie z tym bolt catch'em. Nigdy wcześniej tego nie widziałem
Pritcher 11.06.2010, h. 08:47 Pritcher
>Ale lepszy rydz niż nic
Widzę że nie ja jeden mam dość piłowania ostrych pmagów żeby wpasować tam GHK;)
Rosyjskie nowe kolby do pochodnych AK ładniej wyglądają niż CTR Ale np kolba regulowana od LR300 by bardzo fajnie wyglądała.
EmperorPalpa 11.06.2010, h. 09:24 EmperorPalpa
AK-200 ma taką kolbę...
1beduin 11.06.2010, h. 10:47 1beduin
Miejmy nadzieje, że te nowe magazynki nie będą ciekły, tak jak ciekną GP.
Inna konstrukcja góry magazynka, zawór chroniony w stopce rokuje nadzieje,ale
myślę, że nadal trzeba będzie się z nimi obchodzić delikatnie i o dynamicznej zmianie magazynka, my użytkownicy replik WA, możemy jeszcze pomarzyć.
Może trawią w ręce testerów z WMASG i będziemy mieli jakiś test.
Prezes_____ 11.06.2010, h. 10:53 Prezes_____
Jak dla mnie to beszczeszczenie M16! Ochyda
Moses 11.06.2010, h. 12:37 Moses
No to kanadole od lat bezczeszcząc swoje M16 (C7?) montując w nic składane kolby w miejsce stałych. Beszczele
koho 11.06.2010, h. 12:38 koho
Ortodoksyjność polskiego środowiska ASG jest... przezabawna .
Nikt nikomu nie każe kupować "zbeszczeszczonego" M16, a patrząc na drugi biegun, nikt nikomu również nie każe biegać z repliką emki z ery wojny Wietnamie. Kwestia preferencji.

Czy może się mylę ?
Mohawk_PL 11.06.2010, h. 13:10 Mohawk_PL
@koho, każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Żyjemy w wolnym kraju. Tobie się nie podoba że im się nie podoba (oni narzekają na M, Ty narzekasz na nich - teraz się zastanów).
Nikt nikomu nie każe czytać tych wrednych komentarzy wrednych ortodoksyjnych ludzi, którzy tak wrednie piszą, jak wredna jest ta wredna eMka która w swej wredocie jest wrednie brzydka.
Podoba mi się, jednakże tylko na ścianę lub lansu, nie jestem zwolennikiem bycia fajnym z powodu fajnie pomalowanego kajabinu
razyell 11.06.2010, h. 16:08 razyell
INTERESUJĄCY WYGLĄD LECZ CIEKAWE CZY JEST WYGODNA
Pawelski 11.06.2010, h. 20:18 Pawelski
Prezes... jeśli już, to ohyda, a nie oCH(!)yda... Poza tym co można niby "bezcześcić" w karabinie, narzędziu? A jeśli już, to co tu jest "bezczeszczeniem? Dodanie wygodniejszego chwytu i przedłużenia bolt catcha (dobry pomysł swoją drogą)?
Majster' 11.06.2010, h. 20:55 Majster'
no dobra, magi magpula są, jeszcze masada/bushmaster w GBB i zbieram kasę
razyell 12.06.2010, h. 14:44 razyell
ja tez na bank go kupuje
stalker51 15.06.2010, h. 12:58 stalker51
Cudowne to AK Muszę je mieć
WFD1999 19.06.2010, h. 15:24 WFD1999
Gdzie można bd kupić tego AK ?