Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie CQB Tactical

Polska, 08.06.2010, h. 22:54, dodał: Promant
17

Sklep CQB Tactical włączył do oferty nową dostawę produktów marki Blackhawk.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród propozycji sklepu CQB Tactical pojawiły się nowe produkty marki Blackhawk Industries. Bogata oferta obejmuje wiele modeli kabur taktycznych, w tym kabury Serpa (199PLN).

 

 

Dostępna jest także limitowana seria sygnowana dla USMC (479PLN).

 

 

Special operations holsters (239PLN) dedykowane są do taktyki zielonej.

 

 

 

Oferowane są też pasy Blackhawk Riggers Rescue Belt w rozmiarze Large (139PLN). Kolory: czarny, coyote i OD

 

 

W tym wersja Instructors Belt, z kydexem (169PLN).  

 

 

Sklep oferuje również czapki Blackhawk.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
tactical.pl/">www.cqbtactical.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szaszlyk133 08.06.2010, h. 22:59 szaszlyk133
zakochałem się w tej serpie z pierwszego zdjęcia... =O
noah 08.06.2010, h. 23:03 noah
To se kup.
Loganziom 08.06.2010, h. 23:52 Loganziom
za wytłoczkę USMC mam bulić 5 bombli ? NO COMMENT lol4>
feder91 08.06.2010, h. 23:59 feder91
Boże... do czego to dochodzi by kabura była droższa niż sam pistolet XD
MyN3 09.06.2010, h. 00:02 MyN3
Pas ratunkowy 140zł ??
Na allegro swego czasu były zapakowane z metkami US za 50zł
Poza tym u Krakmanów jest identyczny za 40zł posiadam i jestem z niego zadowolony Gdy go dostałem sprawdziłem go i stwierdzam że jest bdb kopią
A cena 100zł taniej -.-
Del Fliki 09.06.2010, h. 00:04 Del Fliki
"za wytłoczkę USMC mam bulić 5 bombli ? NO COMMENT lol4>"

Taaa najlepiej kupić milteka za 30zł.

Procent 09.06.2010, h. 00:06 Procent
Chyba Ci sie Rigger belt z Rescue beletem pomylił. Ja bym nie ryzykował zjazdu (tym bardziej w sytuacji raczej awaryjnej, jak to z założenia jest z rescue beltami) na pasie za 40 zł. Daj linka do czegoś takiego o czym mówisz...
Sushi.50 09.06.2010, h. 00:09 Sushi.50
Chodzi mu o to:
$3

Szczerze mówiąc ja wolałbym zjazd na dedykowanej do tego uprzęży, nie ufałbym takiemu wynalazkowi...
Procent 09.06.2010, h. 00:52 Procent
Jak sama nazwa wskazuje to pas "ratunkowy", a nie "zjazdowy". Masz go używać do zjazdów w w sytuacjach ekstremalnych. I właśnie dlatego tyle kosztuje, byś mógł mu zaufać.
Foka 09.06.2010, h. 00:55 Foka
Dokładnie. Kupować za 40 zł coś czemu może będziesz musiał zaufać własne życie... No tak, ale to airsoft, sprzęt się nosi, a nie używa.
Ja na Rescue belcie zjeżdżałem, żeby wiedzieć jak o jest... Wygodne nie było, delikatnie mówiąc, ale dało się i żyję. Ale to był atestowany produkt.
Filq 09.06.2010, h. 01:39 Filq
Jak milo zobaczyc profesionalny sprzet w Polskich sklepach. Czyzby konczyla sie era chinskiego bubla na rzecz orginalow?
Zeus_ 09.06.2010, h. 07:36 Zeus_
To się raczej nie zdarzy bo to kwestia tego co ludzie będą kupować, a że nie wszyscy mają kasę... dlatego wzdychają do zdjęć serpy za prawie 500zł a kupują kopię u Krakmanów za 120zł - kolor trochę inny, kształt trochę inny ale przez gęste krzaki i tak nikt nie zauważy
Szaszłyk 09.06.2010, h. 12:35 Szaszłyk
"Dostępna jest także limitowana seria sygnowana dla USMC "

Żadna limitowana. Po prostu seryjna produkcja.
Promant 09.06.2010, h. 12:50 Promant
Szaszłyk, to jest info sklepu. Jeżeli jest błąd to w informacji podanej nam przez sklep.
MwMichal 10.06.2010, h. 09:11 MwMichal
"limitowana" brzmi po prostu lepiej