Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie RWA

Świat, 06.06.2010, h. 08:40, dodał: Promant
17

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty kolejne repliki ASG oraz akcesoria. Dostępne są, między innymi, najnowszy granatnik GP30 King Arms oraz pistolet maszynowy PPSz41 firmy ARES.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu RedWolf Airsoft dostępne są kolejne repliki ASG oraz akcesoria. Najnowszy granatnik GP30 firmy King Arms, o którym kilkukrotnie pisaliśmy już szczegółowo w newsach, kosztuje 125USD. 

 

 

 

 

 

Pistolet maszynowy PPSz41 produkcji firmy ARES posiada system EBB.

 

 

 

Replikę wyprodukowano ze stali i drewna. Cena: 385USD.

 

 

 

Replika, zapowiadanego niedawno, licencjonowanego bloku gazowego Noveske, produkcji MadBull Airsoft, kosztuje 20USD. Jest to odwzorowanie bloku gazowego posiadającego regulator.

 

 

Także produkcji MadBull Airsoft, urządzenie wylotowe PWS jest kompatybilne z tłumikiem dźwięku MB G5. Cena: 20USD.

 

 

 

Długo oczekiwana replika Western Arms Hi-capa Infinity Tiki posiada zamek z tworzywa oraz metalowy górny szkielet.

 

 

 

Pistolet oferowany jest w cenie: 484.62USD.

 

 

Waga: 1020g. Długość: 190mm. Pojemność magazynka: 26[+1]BB. Prędkość początkowa na HFC134a: 200fps.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Screamer17 06.06.2010, h. 08:50 Screamer17
Cena tej Hi-capy poraża...
Gil0 06.06.2010, h. 09:52 Gil0
a i brzydka jak noc
grzechotnik 06.06.2010, h. 10:36 grzechotnik
A te części z mosiądzu ... Kompensator i blok gazowy jest bardzo fajny, cena też miła.
0L0 06.06.2010, h. 10:47 0L0
Kurcze... a ja myślałem, że to złoto
MyN3 06.06.2010, h. 11:21 MyN3
hehe 500$ za mosiądz
piotrasUN 06.06.2010, h. 12:16 piotrasUN
500 duli??? Na bogato!
edie 06.06.2010, h. 12:26 edie
no z ceną pojechaaaliii !!
volf13 06.06.2010, h. 13:05 volf13
bo jak dasz te 500$ będziesz bardziej Tiki
Hunt3R 06.06.2010, h. 13:12 Hunt3R
o ja, ale fajny granatnik. pepesza zła ,bo ma EBB. a pozostałe nowości pokryje zasłoną milczenia.
Promant 06.06.2010, h. 13:36 Promant
Targetem dla takiego produktu jak opisana hi capa nie będzie większość odbiorców poza Azją, gdzie jest moda na repliki broni znanej z filmów.
I kupuje się je nie tylko do strzelania, ale często tylko i wyłącznie do kolekcji.

Wątpliwe żeby producenci tej repliki brali pod uwagę zasobność portfela przeciętnego airsoftowca z pięknego kraju nad Wisłą.
kazik_ 06.06.2010, h. 16:46 kazik_
A kim jest "Tiki" ?
Promant 06.06.2010, h. 17:49 Promant
Nie kim, tylko czym. To jest klamka Crockett'a z Miami Vice.
$3

Nie wiem czy nazwa pistoletu ma pochodzenie od jakiejś osoby.
Tony Halik 06.06.2010, h. 17:51 Tony Halik
Jak spojrzałem na szybko na obrazki, to myślałem, że tam jest wygrawerowane Tiffi. To by dopiero było, klamka z nazwą jakiegoś firmowego butiku
Promant 06.06.2010, h. 17:57 Promant
Mnie bardziej podoba się taka wersja (mimo, że replika ma szkielet i zamek z tworzywa):
$3
Lutczyn 06.06.2010, h. 18:22 Lutczyn
Ale was kroją maniacy:)
kazik_ 06.06.2010, h. 20:33 kazik_
@Promant - dzięki za wyjaśnienie