Daj cynk
Reklama

Aktualności

M14 GBB WE

Świat, 04.06.2010, h. 15:15, dodał: Promant
21

Firma WETTI podała przewidywany termin europejskiej premiery najnowszej repliki gas blow back: M14 na rynku niemieckim oraz informację o oszustwie związanym z tym produktem.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedwczoraj, na forum weairsoft.de, firma WETTI opublikowała ostrzeżenie związane ze zbliżającą się premierą rynkową najnowszego produktu: repliki gas blow back: M14.

Okazuje się, że 6. maja replika AWSS M14 została zalegalizowana na rynku niemieckim przez firmę pod nazwą K&Z, gdy tymczasem żaden prototyp tej repliki nie opuścił jak dotąd fabryki WE. Pierwszy kompletny i ukończony prototyp przedprodukcyjny zaprezentowany został w siedzibie producenta dopiero w zeszłym tygodniu, a film promujący produkcję M14 GBB ma powstać najwcześniej około 12. czerwca, o ile wrócą wszystkie potrzebne do produkcji części, które wysłano do anodyzowania.

Wymieniona firma K&Z podjęła także kroki w celu legalizacji na rynku niemieckim, dla swojej marki, replik Hi-capa 4.3, Hi-capa 5.1 oraz PDW pod nazwą producenta "WE Tactical Training International Ltd.".

WETTI ostrzega, że jest to oszustwo. WE nie ma nic wspólnego z firmą o nazwie K&Z i wszelkie produkty jakie firma ta wprowadzi na rynek pod marką WE/WETTI nie będą miały nic wspólnego z produkcją Wei Tech.

WE prowadzi obecnie konsultacje z prawnikami w celu przygotowania pozwu i rozpoczęcia postępowania sądowego przeciw oszustom.

Oficjalnym partnerem i przedstawicielem WETTI na rynku niemieckim jest firma Sniperairguns.de, która jako pierwsza będzie dystrybuować repliki M14 AWSS w Europie. Repliki mają dotrzeć do niemieckiego dystrybutora w terminie 3-4 tygodni.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.weairsoft.de

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ad4m 04.06.2010, h. 15:21 Ad4m
i to wszystko przez te M14 GBB :*
grzechotnik 04.06.2010, h. 15:45 grzechotnik
Ludzie się po prostu biją o to .
zombie_snake 04.06.2010, h. 15:55 zombie_snake
3-4 tygodnie GBB M14 w Europie?!?! Kurczaki! Trzeba szukać roboty!
Majster' 04.06.2010, h. 17:11 Majster'
Zbieramy kasę zbieramy
Ad4m 04.06.2010, h. 17:22 Ad4m
U mnie w Warszawie szukają rozwoziciela pizzy, muszę odkurzyć swój rower ^^.
sisi 04.06.2010, h. 20:21 sisi
To i mogli by i zrobić M1 Garanda...
BullittOFA 04.06.2010, h. 21:39 BullittOFA
2,5 miesiąca roboty za granicą, Daj Airsoftowy Boże abym wracając zastał je w najbliższym sklepie
Filq 05.06.2010, h. 00:29 Filq
Oby tylko zamek wprowadzac w taki zachwyt jak aegowy odpowiednik.. swoja droga ciekawe jaka to bedzie miec wydajnosc na takim zamku:D A chranicz.. kto sie martwi o wydajnosc majac gbb m14? Wrog sam sie podda zeby zmacac z bliska:P
pidzejfat 05.06.2010, h. 00:49 pidzejfat
400$ na pre-orderze... Dostępne pod koniec Czerwca/ początek lipca.
BullittOFA 05.06.2010, h. 01:13 BullittOFA
A niechaj będzie i nawet 1000 (oby nie) - biorę bo kocham
siwaszek 05.06.2010, h. 01:31 siwaszek
Za wcześnie myślałem że będzie jakieś info w sierpniu robota padła przez tą francowatą wodę więc koniec z marzeniem
xel20 05.06.2010, h. 10:03 xel20
@sisi
garand gazowy już jest
sisi 05.06.2010, h. 10:19 sisi
Tak wiem że jest, ale na kulki 8mm no i raczej tylko do pełnego reko się nadaje a nie do ASG bo słaba moc (przynajmniej 360fps) i cena nie teges oraz przestarzały system...
Ahmed 05.06.2010, h. 13:50 Ahmed
sisi Garand m1 Marushina nadaje się i do GRH i ASH a to że moc nie oscyluje na poziomie 360fps nie skreśla go wcale z tematyki ASG, wszystko zależy się czego się chce od życia i tak jak na manewry WWII nie idę np z P90 tak i na manewry współczesne nie wybiorę się z Garandem, wszystko ma swoje plusy i minusy.
Pozdrawiam Ahmed
SHOGUN_YAMATO 05.06.2010, h. 15:26 SHOGUN_YAMATO
Taaa... powiedz to graczowi który staje z takim Garndem na przeciw "Niemców " uzbrojonych wyłącznie w STG44 lub MP40.

Zatem popieram sisi - nowego Garanda GBB prosimy, kal. 6mm, 400+ fps, i bez wyskakującego magazynka bo w ASG to niepraktyczne
Pritcher 05.06.2010, h. 17:26 Pritcher
Poczekajcie, może WeiTech usłucha jęków drugowojennych i wypuści w formie konwersji. Na ich forum trzeba lobbować za tym pomysłem, uważnie obserwują co się tam dzieje.
Promant 05.06.2010, h. 20:30 Promant
Shogun, nie przesadzaj
Ile zasuwałem na historycznych z Mauserem Marushina i stykało, choć strzelali do mnie nie tylko z thompsonów ale i stylizowanych replik współczesnych po 400+fps?

Problem nie w replice i f-psach tylko w mentalności graczy, żeby wczuli się w klimat i nie ściemniali po trafieniu pojedynczą kulką 8mm siejąc w zamian kilogramy.

A od M14 blisko do Garanda, więc pewnie i tak zrobią, prędzej czy później.
SHOGUN_YAMATO 05.06.2010, h. 22:09 SHOGUN_YAMATO
Oj o sianiu kilogramami kulek to ja coś wiem A to M14 było by fajne na naszą Vietnamską strzelankę Mam nadzieję, ze da mi się w lumpie jakieś ciuchy dostać
xel20 06.06.2010, h. 00:37 xel20
jak ktoś cię zaskoczy z tym garandem efekt jest zniewalający ;]. Ten dźwięk miodzio. Myślę że wszystko było by ok gdyby nie to, że dość często syfonował. Przynajmniej egzemplarz kolegi z pola walki.
SHOGUN_YAMATO 06.06.2010, h. 01:11 SHOGUN_YAMATO
Ja macałem Garanda może 2 razy na historykach w pomorskim. Wyglądał i działał spoko ale z tego co było widać na filmikach od M14 to można to zrobić znacznie lepiej Może sen niektórych się ziści Oby bo broni WWII nie jest aż tak dużo
Ahmed 06.06.2010, h. 09:14 Ahmed
SHOGUN_YAMATO liczy się pasja i chęć walki a dla klimatu jak wspomniał Promant prawdziwi pasjonaci staną i na przeciw MG
A tak serio Garand jest cacuszkiem, które sam posiadam od trzech lat może więcej i nie narzekam, łuski K98 też nie są praktyczne a jednak znajduje się grono ludzi które chcąc nie chcąc stanie naprzeciw Thompsona czy stena.
Pozdrawiam Ahmed