Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 30.05.2010, h. 22:00, dodał: Promant
20

TGC: HEAT vest w ofercie CRW. Replika GF-76, czyli FNC G&G, w ofercie RedWolf Airsoft. Okolicznościowy zamek STI Airsoft Surgeon do replik ASG hi - capa.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu CRW pojawił się ciekawy produkt marki TGC: kamizelka inspirowana oporządzeniem zastosowanym w sensacyjnym filmie Gorączka.

 

 

 

 

Wykonana z siatki, i wyposażona w rzepy oraz wzmocnienia, kamizelka Heat może pomieścić 8 magazynków do M4/M16 oraz 1 magazynek pistoletowy. Cena: 39USD.

 

 

 

Poniżej film przedstawiąjący słynną scenę strzelaniny, z filmu Gorączka, podczas której widoczna jest opisywana kamizelka.

 


 
 

Replika GF-76 czyli FNC, najnowszy produkt firmy G&G, jest już dostępna w ofercie sklepu RedWolf Airsoft. Cena: 395USD.

 

 

 

 

O replice tej pisaliśmy już w naszej relacji z tegorocznych targów IWA. Prezentowano wówczas prototyp.

 

 

 

 

Karabin ma długość 950mm. Waga: 3900g. Pojemność magazynka: 350BB. Prędkość początkowa: 365fps.

 

 

Co ciekawe, sklep RWA również reklamuje, na swojej stronie, replikę G&G odwołując się do kadru z filmu Gorączka.  

 

 

RWA oferuje także okolicznościowy zamek i szkielet z oznaczeniami STI, produkcji Airsoft Surgeon, do replik ASG hi - capa TM. Firma STI wypuściła specjalny model pistoletu dla uczczenia 20 rocznicy swego istnienia na rynku. Produkt Airsoft Surgeon umożliwia przekształcenie modelu hi capa w airsoftową wersję tego właśnie jubileuszowego pistoletu. Materiał: aluminium. Cena: 369USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.crw-airsoft.com

www.youtube.com

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dominoo182 30.05.2010, h. 22:24 dominoo182
świetny film
Maza94 30.05.2010, h. 22:48 Maza94
Jak zobaczyłem miniaturkę to myślałem że zrobili replikę kamizelki zamachowca samobójcy.
MyN3 30.05.2010, h. 22:53 MyN3
Dać Red Wolfa jakiś film i zrobią wszystko :D
Świetnie

Teraz poproszę klamki z Hitmana
Jangi 30.05.2010, h. 23:01 Jangi
Jaaaa jedna z moich ulubionych scen "strzelanin" ze wszystkich jakie oglądałem

Trzeba kupić i już można poczuć się jak Robert DeNiro i Val Kilmer
zombie_snake 30.05.2010, h. 23:13 zombie_snake
Kamizelka wydaje mi się świetna do CP, gdy trzeba paradować w garniturze
chlor 30.05.2010, h. 23:28 chlor
Fragment filmu przyćmił newsy
Jackall37 31.05.2010, h. 01:17 Jackall37
Zawsze jak szukają złego, to mam tę rolę - chyba mi się przyda taka kamizelka
gall_anonim 31.05.2010, h. 02:36 gall_anonim
kupie sobie taką kamizelkę i uderzam na miasto!
Ligerius 31.05.2010, h. 08:34 Ligerius
Maza94: Bez kitu także myślałem, że to jakaś kamizelka terrorysty ta kominiarka mnie zmyliła
Julas 31.05.2010, h. 08:58 Julas
"Gorączka" to jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem, Michael Mann zmontował dzieło sztuki.
Marketingowe posunięcie z kadrem ukazującym Ala Pacino trzymającego FNC - strzał w dziesiątkę

OC14Groza 31.05.2010, h. 14:48 OC14Groza
Super strzelanina!
KWIA_TEK 31.05.2010, h. 15:33 KWIA_TEK
Takich filmowych gadżetów jest trochę do skopiowania. Daleko szukać nie trzeba - Skórzana kamizelka Leona Zawodowca też była lanserska A płaszczyk Jokera z "Mrocznego Rycerza". Nasz sport ma nieograniczone możliwości.
Dread 31.05.2010, h. 15:52 Dread
Wreszcie ktoś pomyślał o pajacach, którzy łażą w szpeju po mieście Jeśli wszystko mieści się pod garniturem, to ja nie mam nic przeciwko.
volf13 31.05.2010, h. 18:47 volf13
prawie FN FNC 80 pana Vincenta Hann'y oraz ta kamizelka
Kaszub 31.05.2010, h. 20:27 Kaszub
Pokraczne to Gf-76 no i niezłe Hi-Capy mieli szczególnie pan w szarym garniaku.
wojtekk8 31.05.2010, h. 20:40 wojtekk8
Tak dla ścisłości:
film "Heat" jest remake'iem filmu wyprodukowanego dla telewizji pt. "L.A. Takedown".
Został on nawet kiedyś wyemitowany w TVP2.

Scena strzelaniny jaka jest w news'ie została przemontowana - dodano muzykę, widać jak pada od strzału aktor, który grał później rolę kapitana w serialu "Monk", a później w filmiku widać jak dostaje z odległości - co jest niepoprawne chronologicznie.

Kamizelka tak na prawdę łatwa do zrobienia samodzielnie.
Do tego co widać na filmiku, ale kiepsko na nim z jakością to nie ma na oryginale rzepów - są tylko szerokie gumy. Niestety nie mam dysku z filmem na miejscu i nie mogę sprawdzić dokładniej.
Promant 01.06.2010, h. 00:39 Promant
Scena jest przemontowana, stąd pewnie te "nieścisłości" i dodano muzykę. Tyle, że film nie jest tematem newsa.
shellshock 01.06.2010, h. 09:24 shellshock
Kiedyś, wieki temu, kiedy sprężynką rzucało się dalej niż strzelało, uszyłem sobie bardzo podobną, właśnie inspirowaną filmem. 'Wheel in the sky' nieźle sie wkomponowało w tą scene
Josif 02.06.2010, h. 14:03 Josif
Promant - może i film nie jest tematem newsa, ale z pewnością odwołuje się do rzeklibyśmy: filozofii airsoftu. Otóż mamy w nim enigmatyczny przekaz o przewadze ogniowej złych przestępców (użytkownicy hi-capów) nad dobrymi policjantami (użytkownicy low-capów). Mało tego! Nie da się nie zauważyć pouczenia o katastrofalnych skutkach chodzenia z bronią (repliką) po mieście. Ewentualnie może być to przekaz mający wymiar pozytywny - motywację do ciekawych scenariuszy.
Czyż te wszystkie niemal fundamentalne sprawy nie są warte komentarzy?
Promant 02.06.2010, h. 21:20 Promant
Jeśli się uprzeć, to można tam dostrzec nawet słonia strzelającego z asg...