Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Coyote ASG

Polska, 30.05.2010, h. 20:35, dodał: Promant
19

Sklep Coyote ASG wprowadza do oferty repliki customowe RA-TECH - INOKATSU z rodziny M4/M16.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z dniem 1 czerwca sklep Coyote ASG wprowadza do sprzedaży najbardziej zaawansowane repliki customowe RA-TECH / INOKATSU w trzech wariantach: M4A1 SOPMOD 14.5", M4A1 SOPMOD 10.5" oraz M16A4. Wszystkie modele replik zostały wykonane z aluminium oraz stali. Oznaczenia naniesione na korpus, kolbę, chwyt przedni, osłony szyn i lufę są w pełni licencjonowane: Colt, KAC oraz LMT. W modyfikacji RA-TECH zastosowano między innymi: lufę wewnętrzną 6.03mm, komorę hop-up RA-TECH, system N.P.A.S., kompletny bolt w wersji RA-TECH oraz zestaw steel hammer.

 


Repliki dysponują opcją prowadzenia ognia pojedynczego i ciągłego: M4A1 w obydwu wersjach lub pojedynczego i burst (3 strzały): M16A4. Selektor ognia ma funkcjonalny wskaźnik pozycji po prawej stronie korpusu (M4A1 w obydwu wersjach) lub funkcjonalny selektor obustronny (M16A4). Oznaczenia na korpusie zostały naniesione za pomocą tradycyjnej metody stosowanej w zakładach Colt'a.

 

 

Każdy model został wyposażony w dopasowany chwyt przedni. Repliki pracują prawidłowo przy wykorzystaniu zasilania za pomocą: green gas, red gas oraz propanu. Prękość początkowa, dzięki regulacji, zawiera się w przedziale od 300 do 500fps.

 

 

Dodatkowo sklep Coyote ASG wprowadza do sprzedaży dużą ilość części zamiennych do replik Inokatsu (i innych opartych na systemie WA) wprost z RA - TECH'u: sprężyny letnie i zimowe, gumki hop-up, zestawy luf i komór hop-up, zestawy selektorów ognia w wersji burst jedno - i obustronnych, kompletne bolt'y N.P.A.S., zestawy steel hammer, dysze do zestawów N.P.A.S. oraz wiele innych. Ponadto w ofercie pojawią się także magazynki Pro-Win, dedykowane przez firmę RA-TECH do prezentowanych replik. Karabinki są objęte sześciomiesięczną gwarancją realizowaną w serwisie Coyote ASG.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.casg.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kosmi 30.05.2010, h. 20:40 kosmi
Jakby były pieniądze to wiem jakbym sobie dzień dziecka urządził ;d
Gasparzinho 30.05.2010, h. 21:15 Gasparzinho
Zna ktoś może numery na najbliższe losowanie totka? Chętnie i ja bym sobie prezent zrobił, ale...
Small_Hunter 30.05.2010, h. 21:23 Small_Hunter
Miałem przyjemność pomacać... naprawdę można się zakochać...
Gwiazdorek 30.05.2010, h. 21:51 Gwiazdorek
zna ktos cene tego cuda?
Frontal 30.05.2010, h. 22:06 Frontal
strzelam na ślepo że jakieś 4000 lekką ręką. ;p
noah 30.05.2010, h. 22:19 noah
A ja mam okazje już rok posiadać i polecam.
javelin 31.05.2010, h. 01:59 javelin
Wszystko fajnie pięknie... ale oznaczenia Colta w M16A4... i cały efekt psu w odbyt...
Vintersky 31.05.2010, h. 09:06 Vintersky
$3
Nie tak źle.
Ponadto jest wersja FN, aczkolwiek w detalu w RA-Tech kosztuje 1800 USD...
Filip von Izabelin 31.05.2010, h. 11:43 Filip von Izabelin
Javelin--> Jak słusznie Vinter podlinkował, istnieje wersja M16A4 klepana przez Colta. Nawet często jest obecna na Basic Combat Training. Na circa 100 osobową kompanię na BCT, 20 dostaje M16A4 i zazwyczaj są to Colt'owe A4'ki.
Smutas 31.05.2010, h. 13:01 Smutas
piękne repliki...
garfild414 31.05.2010, h. 14:58 garfild414
Jednak poprzednia seria reklam Inokatsu bardziej"kusiła oko"
Vintersky 31.05.2010, h. 15:24 Vintersky
Przepraszamy żadna z naszych pracownic nie chciała się rozebrać
Tak BTW to nie reklama INO, tylko RA-Tech'u na polskim rynku...
sebin 01.06.2010, h. 22:32 sebin
Szkoda że suwadło w tym RAT custom jest całkiem do do bani... Z tego co wiem bardzo szybko się ściera w miejscu gdzie łapie je boltstop no i z tego co widziałem nie ma tych nacięć współpracujących z dosyłaczem zamka... w Wietnamie jeszcze można było takie spotkać w pierwszych M16
Vintersky 01.06.2010, h. 23:40 Vintersky
Wszystkie M4A1 w obydwu wersjach zniknęły nieomal natychmiast .
noah 02.06.2010, h. 00:09 noah
Ciekawe tylko gdzie ludzie magi sobie do nich dokupią.
Vintersky 02.06.2010, h. 09:02 Vintersky
U nas jak tylko się oclą - Pro-Win w drodze.
noah 02.06.2010, h. 15:39 noah
Miło. A te Pro-Winy już z gumkami do Ino 2k9 czy standardowe?
Vintersky 02.06.2010, h. 16:13 Vintersky
Gdy dotrą to się sprawdzi. Gumki wędrują także dodatkowe, tj. w wersji WA i INO 2009.