Daj cynk
Reklama

Aktualności

G36 ARES

Świat, 25.05.2010, h. 22:08, dodał: Promant
24

Najnowsze repliki ASG AEG z serii G36, produkcji firmy ARES, włączył do swojej oferty sklep WGC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu WGC są już dostępne najnowsze repliki AEG z serii G36, produkcji firmy ARES, z oryginalnymi oznaczeniami na licencji firmy Umarex. Najnowszą replikę G36 opisywaliśmy już szczegółowo w naszej relacji z tegorocznych targów IWA. Są to repliki systemu EBB, z ruchomą atrapą zamka i rączką przeładowania. W obrębie osłony spustu znajduje się funkcjonalna blokada zamka. Sposób rozkładania wzorowany na pierwowzorze. Lufa zewnętrzna jest jednoczęściowa. Odwzorowano moduł systemu gazowego. ARES H&K G36 New Version posiada magazynek o pojemności 50BB. Długość: 775-1014mm. Waga: 3450g. Prędkość początkowa: 390-410fps na 0.2g BB. Indywidualny numer seryjny. Cena: 374USD.

 

 

ARES H&K G36K New Version posiada magazynek o pojemności 50BB. Długość: 630-869mm. Waga: 2965g. Prędkość początkowa: 370-390fps na 0.2g BB. Indywidualny numer seryjny. Cena: 337USD.

 

 

ARES H&K G36C New Version posiada magazynek o pojemności 50BB. Długość: 506-717mm. Waga: 2805g. Prędkość początkowa: 320-340fps na 0.2g BB. Indywidualny numer seryjny. Cena: 274USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sledzikmaster 25.05.2010, h. 22:36 Sledzikmaster
to ja już wolę zostać przy starszej giecie aresa w której oznaczenia są wydrążone a nie pomalowane na biało.
QbasH 25.05.2010, h. 22:42 QbasH
A nie pomyślałeś o tym, że to może być to i to?
Wawix 25.05.2010, h. 22:52 Wawix
Te oznaczenia :[ poza BlowBackiem szału nie ma jedynie,że HKV poprawili to byłby już sukces.
Tony Halik 25.05.2010, h. 23:07 Tony Halik
Phi, takie oznaczenia to oni sobie mogą wymalować za przeproszeniem Już CA jest pod tym względem ładniejsze
Dread 25.05.2010, h. 23:16 Dread
Oznaczenia są malowane, żeby je łatwiej było usunąć Ja bym nie chciał latać z napisem "cal. 6mm BB".
Pawel_G 26.05.2010, h. 06:09 Pawel_G
Zdaje się, że to tylko naklejka zasłaniająca oznaczenia, na filmiku $3 widać oznaczenia tłoczone na korpusie - inne niż na zdjęciach z wgc.
KicpA 26.05.2010, h. 06:36 KicpA
Na zdjęciu wersji długiej nawet widać jak się odkleja ale lepiej zrobić flame w postaci: "Łeeee...", "Bleeeee..." itd. ...
siridar 26.05.2010, h. 07:03 siridar
W Europie będzie dystrybuował Umarex - ciekawe z jaką oni ceną wyskoczą.
Gdyby nie koszty wysyłki, to cena na WGC jest nawet znośna. Czekałem na te repliki od momentu ich zaanonsowania, czyli września 2009
Szkoda, że frontgripy oprócz wersji C nie są oRISowane ani nawet nie mają możliwości montażu szyn. :/
Aliant 26.05.2010, h. 09:17 Aliant
Troche spóźniony ten News. Ale lepiej późno niż wcale Ares mógł się postarać z oznaczeniem selektora na "wojskowy", jak to zrobiło Tokyo Mauri.
PiotrKa 26.05.2010, h. 11:37 PiotrKa
Wg. mnie najlepsze stockowe "G" na rynku - zwłaszcza najdłuższa wersja z pełnym Hensoldtem. 410 fps na pneumatycznym blowbacku w stocku to bardzo dobry wynik. Przynajmniej nie ma juz żadnych powodów by tam coś tuningować (no może za wyjątkiem lufy wewnętrznej - bo nie wiem co tam ARES pakuje...)
Promant 26.05.2010, h. 11:47 Promant
@Aliant
Tak, strasznie spóźniony, zwłaszcza, że o tych replikach pisaliśmy już wiele razy.
Następnym razem postaramy się napisać, że są w sklepie zanim tam się pojawią, albo, że zostaną wyprodukowane zanim producent wpadnie na pomysł ich wyprodukowania.
CptInzMathias 26.05.2010, h. 13:21 CptInzMathias
kurna nareszcie są...;] bedzie trzeba kupić...;] na reko sie w sam raz nadaje..;D A oznaczenia sie usunie, odda do grawrera i zrobi jak w oryginale..;P Tylko zastanawia mnie czemu ares frontu nie poprawil...;/ nie wiecie kiedy bedzie w polsce i w jakim sklepie do nabycia?? I cena nie jest zla, ale w Polsce moze byc kosmiczna...;/
Promant 26.05.2010, h. 14:17 Promant
Polska to kraj. Nazwa własna. Pisze się Polska, a nie polska.
CptInzMathias 26.05.2010, h. 19:22 CptInzMathias
Poprawiłem...;] Sry..;] Ale może ktoś coś napisać na temat tego kiedy będzie możliwość kupienia repliki w Polsce??;]
stalker51 26.05.2010, h. 19:26 stalker51
Piękne G36 aż się łezka w oku kręci
pajacyk 26.05.2010, h. 19:49 pajacyk
mam nadzieję, że nie znikną za szybko. Szukałem I klasowych nowych giet i w końcu kupiłem JG.
Co prawda moja ma już oznaczenia lepsze niż dowolny I klasowy ale ten plastikkkkk!!
Za 3-4miesiące muszę mieć takiego ARES-a
CptInzMathias 26.05.2010, h. 20:02 CptInzMathias
Ja czekam do lipca-sierpnia i wtedy biore..;] Jak nadal nie bedzie w PL albo bedą ale po kosmicznej cenie to trzeba będzie ściągać z WGC... może będzie tez ktoś brał coś stamtąd i będzie sie można podczepić.. Ale nie no ten front mnie dobija..;/ trzeba bedzie z CA dać.
Blackno1 27.05.2010, h. 12:07 Blackno1
Giety będą dostępne na bron.pl na początku czerwca w cenach: 1570zł G36, 1490zł G36 K, 1120zł G36C.
Szerszen94 27.05.2010, h. 15:10 Szerszen94
ano proszę. Cena całkiem strawna
CptInzMathias 27.05.2010, h. 15:18 CptInzMathias
da sie przeżyć..;/ 1570zł....;] bedzie.. jendak zastanawia mnie czy nie lepiej sie opłaci ściągnąć z WGC...;] nie wie ktoś ile stoi dolar?? 370$ to nie 1,5k zł..;]
pajacyk 27.05.2010, h. 18:52 pajacyk
dzisiaj dolar to około 3,30PLN+transport+cło...taniej wyjdzie w Polsce
WolfHeart 28.05.2010, h. 11:28 WolfHeart
Cło to małe piwo. Gorzej z VAT-em. 1500-1600 zł to mniej więcej tyle, ile trzeba byłoby zapłacić za sprowadzenie repliki + podatek. Bardzo uczciwa cena.
CptInzMathias 28.05.2010, h. 12:59 CptInzMathias
1221zł wychodzi..;] za samą replike.. co by tam jeszcze doliczyć trzeba?? ile cło transport i vat??
CptInzMathias 25.06.2010, h. 23:01 CptInzMathias
Ludzie wiadomo kiedy bedzie w PL??