Daj cynk
Reklama

Aktualności

IWA 2014: Dzień trzeci

Sprawozdania, 09.03.2014, h. 22:11, dodał: LogaN
7

Sprawozdanie z trzeciego dnia tegorocznych targów IWA & OutdoorClassics, które odbywają się w dniach 7-10 marca w Norymberdze. Zapraszamy do lektury!Przed Wami krótki reportaż z trzeciego dnia targów IWA & OutdoorClassics 2014. Ten dzień rozpoczęliśmy od umówionej wizyty na stoisku G&G, podczas której próbowaliśmy wyciągnąć jak najwięcej informacji na temat nowych produktów. G&G podczas tegorocznych targów silnie promowało produkty korzystające z zapowiadanego już w ubiegłym roku systemu M.A.R.S. Także replika GSS stanowiąca jeden z kluczowych punktów tegorocznej wystawy wykonana została w tym systemie.


iwa_001.jpg

Kolejnym punktem dzisiejszego programu była firma Modify. W międzyczasie zawitaliśmy na stoisko rodzimej firmy, czyli Helikon-Tex. Planowane jest wypuszczenie na rynek kilku nowych produktów, w tym także umundurowania w oryginalnym kamuflażu Kryptek Mandrake.


iwa_249.jpg

Firma Modify najwięcej miejsca poświęciła nowej, ulepszonej wersji repliki Mod24. Firma Modify twierdzi, że największy nacisk postawiony został na uzyskanie jak najlepszej celności.


iwa_327.jpg

Ciekawym rozwiązaniem jest także magazynek repliki w systemie Tracer (służący do naświetlania fluorescencyjnych kulek).


iwa_361.jpg

Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpoczęła się trzecia edycja międzynarodowej konferencji "Airsoft Meetup!". W trakcie jej trwania, różne firmy w różnorodny sposób związane z Airsoftem miały chwilę, by pokazać czym się zajmują. Jednym z ciekawszych przemówień był występ przedstawiciela firmy Krytac, która jest związana z dobrze znaną firmą Kriss. Krytac planuje wprowadzić na rynek dobrej jakości repliki Airsoftowe, które być może przyczynią się do wzrostu zainteresowania graczy Airsoftowych bronią palną.


iwa_442.jpg

W trakcie trwania konferencji wręczono także część nagród dla zwycięzców czwartego plebiscytu Airsoft Players' Choice Awards. Poznajecie 'talerzyk' z prawej strony? :)


iwa_374.jpg

Podczas wizyty na stoisku Airsoft Specialist zapoznaliśmy się bliżej z produktami i profilem włoskiej firmy Palladio Airsoft, a także dowiedzieliśmy się, co łączy ją z firmą BO Manufacture. Mogliśmy także rzucić okiem na ciekawą konwersję przygotowaną przez firmę Silverback Airsoft.


iwa_xxx.JPG

Jutro ostatni dzień targów, podczas którego większość osób powoli myśli już o powrocie... W najbliższym czasie na WMASG.pl zaczną się pojawiać szczegółowe reportaże z odwiedzonych stoisk. Postaramy się wówczas odpowiedzieć także na Wasze pytania, które dotychczas pojawiły się w komentarzach. Obiecywaliśmy Wam mnogość informacji na Facebooku - choć nie było ich dużo, to staraliśmy się, by były jak najbardziej aktualne. Możecie spodziewać się za jakiś czas dodatkowych konkursów na WMASG - będziemy mieli kilka pamiątek z targów do rozdysponowania. Ale o tym jeszcze będziemy pisać! :)

Dziękujemy, że byliście z nami!

Ocena wszystkich (5.80, głosów: 10)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MoreLike 10.03.2014, h. 00:49 MoreLike
"Krytac planuje wprowadzić na rynek dobrej jakości repliki Airsoftowe, które być może przyczynią się do wzrostu zainteresowania graczy Airsoftowych bronią palną." Hm, repliki działające na zasadzie odprowadzania gazów? :P
Zainteresowanie jest, tylko prawo nie pozwala.
Ylang 10.03.2014, h. 11:57 Ylang
Na co niby prawo nie pozwala? No, chyba że karany byłeś :)
javelin 11.03.2014, h. 11:48 javelin
outsider47 10.03.2014, h. 04:32 outsider47
Hmm, nie było nic o kamuflażu helikonu "Legion"?, szkoda...
Mixon 10.03.2014, h. 08:31 Mixon
Cieszę się, że ktoś jeszcze próbuje popularyzować tracery. Świetna sprawa.
Hatch 10.03.2014, h. 17:11 Hatch
3 zdjęcie od końca, czy to nie koleżka z Airsoft Gi?
Maciejox 11.03.2014, h. 19:09 Maciejox
Boże. Jaki ten WSS jest wstrętny...
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 78025

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane