Daj cynk
Reklama

Aktualności

TOMASZOWO 2010: Piątkowe atrakcje

Aktualności, 24.05.2010, h. 07:34, dodał: Regdorn
25

Zlot w Tomaszowie zbliża się co raz większymi krokami. Szczególnie ten zlot to jednak nie tylko okazja do spotkania się Maniaków z całej Polski, ale też zapewnione liczne atrakcje towarzyszące. Najważniejsze z nich odbędą się w piątek.



 

 

 

 

 

 

W okolicach południa, w piątek (28.05), odbędzie się Olimpiada Zlotowa w Pięcioboju Airsoftowym czyli kontynuacja zawodów zapoczątkowanych podczas ubiegłorocznej edycji Tomaszowa. W tym roku sponsorem atrakcyjnych nagród jest Action Sport Games, największy europejski dystrybutor sprzętu airsoftowego. Głównym organizatorem tegorocznych zawodów jest Team Delta, przy udziale załogi WMASG i nieocenionej pomocy Shannon Securities Inc. z Trójmiasta. Pośród konkurencji spodziewać się można, podobnie jak w ubiegłym roku biegu z repliką na dystansie 100m, strzelania dynamicznego bazującego na IPSC, strzelania precyzyjnego, rzutu granatem oraz konkurencji niespodzianki, będącej jeszcze w trakcie ostatnich ustaleń. W ubiegłym roku w zawodach wzięło udział 38 osób, wszystkich serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej zabawy także w tym roku. Szczegółowe informacje dostępne będą w punkcie rejestracyjnym.

 

 

 

Wieczorem zaś, po oficjalnej części otwarcia zlotu odbędą się zawody w siłowaniu się na rękę - Armwrestling, których sponsorem również w tym roku jest Capri ASG.

 

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do licznego stawienia się już w piątek i wzięcia udziału w obu zawodach!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AnR 24.05.2010, h. 09:29 AnR
Do zobaczenia w Hangar Barze.
Dudek Javny 24.05.2010, h. 09:45 Dudek Javny
Mam nadzieję, że bigosik i kotlety będą równie dobre co rok temu
Promant 24.05.2010, h. 09:56 Promant
Szaszłyki były niezłe
Dudek Javny 24.05.2010, h. 10:02 Dudek Javny
To już wiem kto mi je wyjadł.
Cement 24.05.2010, h. 10:23 Cement
Gdyby ktoś był zainteresowany wzięciem udziału w zawodach Armwrestlingu
$3
Kanibar 24.05.2010, h. 12:45 Kanibar
Jeśli organizatorzy jakiegokolwiek zlotu chcieli by mieć więcej uczestników powinni ich organizacje przenieść na okres wakacji. Jest wiele osób, które by chciało przyjechać, ale nie może bo ma np. sesję i tego nie da się przenieść. Osoby, które biorą np. urlop z pracy mogą go wziąć w innym terminie.
matek777 24.05.2010, h. 12:52 matek777
Tomaszowo jest na zaproszenie, nie?
Promant 24.05.2010, h. 13:22 Promant
$1
Wydało się.

Tomaszowo ma ograniczoną liczbę miejsc, a uczestnicy są weryfikowani przez organizatora. Co nie zmienia faktu, ze i tak w tym roku będzie kilka setek graczy i do nich skierowany jest ten news - z propozycją wzięcia udziału w konkursach.

A z terminem nigdy się wszystkim nie dogodzi. Koniec maja to już tradycyjny termin.
krugerheini 24.05.2010, h. 13:28 krugerheini
Kanibar, głęboko się mylisz. Każdy kto próbował w wakacje zorganizować coś większego wie, ze to najgorszy okres. Mas ludzi wyjeżdża w świat, po prostu.
Foka 24.05.2010, h. 15:29 Foka
Dokładnie, czerwiec i jesień to najlepsze okresy na organizację dużych gier. Wakacje i długie weekendy ludzie planują z rodzinami, co najwyżej właśnie studenci mają wtedy wolne.

I tak jak ktoś wcześniej napisał - Tomaszowo jest na zaproszenia i od dawna jest więcej chętnych niż miejsc, więc termin i brak chętnych nie stanowią najmniejszego problemu.
rangerskh 24.05.2010, h. 15:38 rangerskh
Kanibar nie myli się w tym, że wielu z Nas studentów ma sesje. Wyjazd w świat można zaplanować na termin. Sesji nie. Jak najbardziej się pod tym podpisuję. Ten okres jest zawalony różnego rodzaju imprezami podczas gdy wakacje to troche airsoftowa czarna dziura...

Foka "co najwyżej"? Wydaje mi się jednak, że studenci stanowią dość sporą grupę w airsofcie.
Sushi.50 24.05.2010, h. 16:44 Sushi.50
Akurat Kanibar minął się trochę ze swoim komentem, ponieważ podkreślił że jeśli " chcieli by mieć więcej uczestników powinni ich organizacje przenieść na okres wakacji", a Tomaszowo jest imprezą na zaproszenie i jak już podkreślili przedmówcy chętnych jest więcej niż można przyjąć, więc udostępnienie imprezy tym studentom, którzy w tym czasie muszą się uczyć jest nie bardzo pożądane.

Ja zresztą studiuje i jakoś dałem rade w zeszłym roku pojawić się na Tomaszowie i wcale nie jestem na warunku .
Foka 24.05.2010, h. 16:57 Foka
Owszem, że duża. Można założyć, że +/- tak samo duża jak pracujących. Tyle, że jest większa szansa, że pracujący pojedzie na kilkudniowy zlot i poniesie jego koszty niż student.

Poza tym tylko mój punkt widzenia, każdy organizator ma inny, a data zlotu w Tomaszowie jest już doś tradycyjna.
grzechotnik 24.05.2010, h. 18:29 grzechotnik
Foka, napisz jeszcze raz, bo trochę niezrozumiałe jest .

"Tyle, że jest większa szansa, że pracujący pojedzie na kilkudniowy zlot i poniesie jego koszty niż student. "
rangerskh 24.05.2010, h. 19:02 rangerskh
Ja oczywiście szanuję Twoje zdanie. Choć jeśli chodzi o imprezy to tu myślę, że studenci wykazaliby się swoją magiczną zdolnością znajdowania kasy. Ja na pewno. Sushi stopień trudności sesji bywa różny.

P.S. Nie mam zamiaru łamać tradycji. Moja wypowiedź to bardziej postulat na przyszłość.
Cappuccio 24.05.2010, h. 19:30 Cappuccio
Chyba żartujecie, że student w czasie sesji nie znajdzie 3 dni żeby pojechać na zlot

A wracając do tematu... byle do czwartku i byle nie lało (za mocno)
rangerskh 24.05.2010, h. 20:42 rangerskh
Kiedy masz do nauczenia się przeszło 3,5 tys. stron to nie. Student nie znajdzie czasu.
von_Zakapior 24.05.2010, h. 20:42 von_Zakapior
Dla zainteresowanych - dotrę gdzieś około 19 w piątek.
Promant 24.05.2010, h. 20:49 Promant
Jak będzie lało tak jak rok temu - w nocy, to pół biedy. Byle w dzień była taka sama pogoda jak poprzednio, zwłaszcza w sobotę
lup 24.05.2010, h. 21:06 lup
Dobrej zabawy
capri 24.05.2010, h. 22:05 capri
Jeżeli tu można zamawiać pogodę, to ja poproszę o 10% zeszłorocznego deszczu i 150% słońca Do zobaczenia w czwartek!
jackobi 24.05.2010, h. 22:46 jackobi
Znów głos stracę przy dopingowaniu Bartasa ^^
Cement 25.05.2010, h. 12:46 Cement
Bartas chyba nie będzie startował w tym roku

Ja postaram się być już w środę. Do zobaczenia.
Krav-com 25.05.2010, h. 20:58 Krav-com
Szkoda, że dla wielu zabrakło miejsca w tym roku...