Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi G&P

Świat, 23.05.2010, h. 13:31, dodał: Promant
23

Firma G&P przygotowuje replikę karabinka CAR-15 w wersji GBB oraz AEG, a także magazynek GBB z zasilaniem CO2.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie firmy G&P ma się niedługo pojawić, obecnie opracowywana, replika karabinka CAR-15. Karabinek będzie dostępny w dwóch wersjach: AEG oraz gas blow back. W obu zwraca uwagę rozwiązanie kolby. Brak na razie szczegółowych informacji technicznych.

 

 

 

W wersji GBB będzie to kolejna replika z serii WOC, z oznaczeniami Colt AR-15 cal.223.  

 

 

 

 

 

 

W wersji AEG replika posiada oznaczenia M16A1 cal.5.56mm i krótki model magazynka.

 

 

 

 

 

 

 

G&P przygotowuje także magazynek GBB z zasilaniem CO2. Pojemność magazynka: 43BB. Waga magazynka: 620g. Jak widać na fotografiach: magazynek mieści dwie kapsuły z gazem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
hindus 23.05.2010, h. 13:35 hindus
CAR troszkę kojarzy mi się z $3
MatriX482 23.05.2010, h. 13:41 MatriX482
A te krótkie magi do GBB, to ProWin'a?
Erwin008 23.05.2010, h. 13:41 Erwin008
OOO w końcu jakaś firma zrobi magazynki na CO2 do systemu WA. Tylko czekam na to. Niestety Sebin nie będzie chyba pierwszym chyba że się spręży, ale pierwsze krótkie na CO2 może mu się zrobić.

Krótkie to w AEG'u są
Bukhart 23.05.2010, h. 15:23 Bukhart
Dwa naboje CO2 w magazynku.

Byłoby dobrze, gdyby to nie dlatego, że prototyp na jeden nabój nie wystarczał na wystrzelenie 40 kulek
noah 23.05.2010, h. 16:00 noah
Szczerze? To bardzo możliwe...
Filip92 23.05.2010, h. 16:02 Filip92
Niby stała kolba, a tu proszę. Ciekawe rozwiązanie:D A tak poza tym, to Car-15 wygląda dość komiksowo:P
Kelly 23.05.2010, h. 16:15 Kelly
Coś na co czekano od wstrzymania produkcji CAR-15 TMa.

1000% Sex dla fanów 'Namu
sebin 23.05.2010, h. 19:06 sebin
Przy wyregulowanym na 20 atmosfer cisnieniu mogłem wystrzelić troszkę więcej niż 50 kulek z 1 naboja CO2 na M4
HateMe 23.05.2010, h. 19:19 HateMe
A komuś ostatnio wspominałem, że G&P zacznie trzepać CAR-15ki. ;p

W sumie to szkoda.
blade 23.05.2010, h. 19:54 blade
2 naboje CO2 na 48 bb? to rozbój w biały dzień!
pidzejfat 23.05.2010, h. 20:36 pidzejfat
Teoretycznie te 2 kapsuły starczą na 100 strzałów na Full auto (min 2 magi).
Gekon_1 23.05.2010, h. 20:44 Gekon_1
Nareszcie! TM-a nie było można nigdzie kupić to g&p stworzyło Ciekawe kiedy wejdzie do polski
DevonSix 23.05.2010, h. 21:11 DevonSix
CAR-15 najbrzydsza broń namber łan.
Stalker 23.05.2010, h. 22:18 Stalker
Wietnam ostatnio w cenie.
volf13 23.05.2010, h. 22:19 volf13
widzę, że konkurs na najbrzydszą broń wypełznął z forum aż tutaj
Promant 23.05.2010, h. 22:32 Promant
No to zaczynają się komentarze ekspertów...
soldier95 23.05.2010, h. 23:11 soldier95
magi na co2 to świetny pomysł ale ten CAR to poprostu żal
KicpA 24.05.2010, h. 06:48 KicpA
CAR jest cudowny Kolejna replika do kolekcji
Pritcher 24.05.2010, h. 08:44 Pritcher
Bardzo ładny ten CAR, szczególnie kolba fajna. W ostrym też taka była? Broń z okresu wojny w Wietnamie ma już swój klimat, podsycony hamerykańśkim kinem oglądanym za młodu. Jak ktoś uważa że karabin brzydki, to niech zachowa tą opinię dla siebie. Jak na ulicy widzisz jakąś "mniej piękną" osobę, to też drzesz japę?

Z magiem na CO2, to zastanawiam się gdzie wepchnęli reduktor ciśnieniowy. Przecież o przy takiej przepustowości jakiej Magna wymaga musi mieć on swoje wymiary.
Hoplita 24.05.2010, h. 10:12 Hoplita
W "ostrej" wersji też była taka kolba.
sniper_tarzan 24.05.2010, h. 13:59 sniper_tarzan
czyżby "'neeem" wracał do łask? Ja się cieszę.
Bocian 24.05.2010, h. 23:00 Bocian
TM miało identycznie rozwiązaną kolbę więc nie wiem na czym polega jej niezwykłość fakt faktem, TM'ki nie ma już łaaaadnych parę lat na rynku i może to jest jej niezwykłość
Promant 24.05.2010, h. 23:29 Promant
@Bocian
No popatrz. Zadałeś pytanie i sam sobie odpowiedziałeś. Zawsze tak robisz?

Pomijam fakt, że nigdzie nie użyto sformułowania "niezwykła". Po prostu wreszcie ta replika z prawidłową dla niej kolbą. Od czasów TM trafiały się tzw. "customy" w różnych sklepach, ale jakoś żaden z tych "customowych CAR15" tej prawidłowej kolby nie miał.