Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w sklepach

Polska, 21.05.2010, h. 21:56, dodał: Promant
29

Akcesoria Nexus w ofercie SpecShop. Lufy zewnętrzne Dytac w ofercie ASG Shop. Repliki Classic Army: XM177 E2 oraz M15A1 VN w ofercie Capri ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze akcesoria marki Nexus włączył do swojej oferty SpecShop. Akcesoria Nexus nie świecą w podczerwieni. Wykonane z polimeru karabińczyki Tac Link, w wersjach kolorystycznych: czarnej, piaskowej i foliage green, kosztują 22PLN. Wymiary: 87x58-40mm.

 

 

 

 

 

Klamry do oporządzenia Web Dominator, w cenie 3,50PLN, dostępne są w kolorze piaskowym i foliage green. Pasują do pasków o szerokości 1" (2,5cm) i systemu MOLLE.

 

 

 

W identycznych wersjach kolorystycznych można nabyć sztywne ładownice z tworzywa, typu Fast Mag - najnowszej, trzeciej generacji - dedykowane do magazynków M4/M16. Cena: 119PLN.

 

 

 

Ładownice można mocować w pozycji odwróconej oraz łączyć ze sobą.

 

 

 

 

Lufy zewnętrzne Dytac 20", dedykowane do replik SPR, dostępne są w ofercie ASG Shop. Cena: 339PLN.

 

 

Lufy wykonano z aluminium, w technologii CNC. Oferowane są dwie wersje kolorystyczne: czarna i srebrna. W komplecie z lufą znajduje się blok gazowy oraz atrapa rury gazowej.

 

 

Repliki Classic Army: XM177 E2 oraz M15A1 VN włączył do swojej oferty sklep Capri ASG. Są to najnowsze wersje wzmocnione.

 

 

 

 

 

Karabinek XM177 E2 oferowany jest w cenie 880PLN.

 

 

 

Replika karabinu M15A1 VN dostępna jest w identycznej cenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

specshop.pl/">www.specshop.pl

www.asgshop.pl

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Farmer1288 21.05.2010, h. 22:10 Farmer1288
Niezła cena tych eMek VN
hindus 21.05.2010, h. 22:22 hindus
Na czym polega wzmocnienie? Czyżby poprawili prowadnicę kolby?
Stalker 21.05.2010, h. 22:23 Stalker
Piękne giwery bez wiejskich risów.
Martini3g 21.05.2010, h. 22:31 Martini3g
Niecałe 9 stówek za nowe CA?
Bardzo przyzwoita cena jak na polski rynek.
Jangi 21.05.2010, h. 22:51 Jangi
Jakie tanie XM177!
Promant 21.05.2010, h. 22:51 Promant
Nie sądzę żeby "wzmocnienie" dotyczyło "prowadnicy kolby". Raczej, podobnie jak w przypadku nowego EBR CA, oznacza wzmocniony GB i zapewne 400fps w stocku.
Mati13k 21.05.2010, h. 23:16 Mati13k
Hehe - "markowa replika" w cenie "droższych chinoli". Oczywiście zaraz posypie się krucjata przeciwko CA, że lepiej kupić chinola i tuningować ble ble ble ble. Jakby nie było - CA to CA. Emki ładne, choć Wietnam nie leży w szerszym kręgu moich zainteresowań.
hindus 21.05.2010, h. 23:19 hindus
Eh, szkoda - razem z kumplem złamaliśmy 3 prowadnice w body - idiotyczne rozwiązanie z bardzo cienką warstwą kruchego ZnAlu + u kolegi był bąbelek i karabin rozleciał mu się w rękach (zapewne po kilku mniejszych uderzeniach, ale zawsze).
Tony Halik 21.05.2010, h. 23:40 Tony Halik
Właśnie wczoraj oglądałem sobie Pluton oraz Czas Apokalipsy, a dziś widzę w newsie takie a nie inne giwerki... Widać ta chęć przypomnienia sobie starych klasyków miała jakieś tajemnicze - być może paranormalne - podłoże.
Promant 21.05.2010, h. 23:47 Promant
Może CA poszło po rozum do głowy jeśli chodzi o prowadnice. Korpusy nowych serii są lepsze, więc prowadnice może też poprawili. Najlepiej jakby Capri wypowiedział się o jakości tych replik.
GunneR2oo6 21.05.2010, h. 23:56 GunneR2oo6
Stoję w kolejce po M16
capri 22.05.2010, h. 00:10 capri
Od razu tam najlepiej jakby Capri się wypowiedział

Repliki mają poprawione (ulepszone korpusy), wygląda na to, że nie tylko estetycznie, ale i faktycznie wydają się być mocniejsze. Napisałem "wydają się", gdyż nie próbowaliśmy ich łamać

Wewnątrz - jak we wszystkich eMkach z nowej serii, działający bolt-catch i dzwignia przeładowania otwierająca klapkę, wzmocnione głowice i GB oraz ponad 400 fps w stocku...

Szczegóły będą w opisach pod koniec weekendu wraz z innymi nowościami...
Promant 22.05.2010, h. 08:50 Promant
No widzisz jak ładnie się wypowiedziałeś
Prezes_____ 22.05.2010, h. 11:17 Prezes_____
Faktycznie korpusy poprawione, choć mogło być bez białej farbki
capri 22.05.2010, h. 12:16 capri
Nie można mieć od razu wszystkiego

p.s.
Opisy już uzupełnione.
Filip92 22.05.2010, h. 12:42 Filip92
Jak pierwszy raz zobaczyłem screena xm'ki to myślałem, że to Plastik jest:P Może i cena atrakcyjna ale bardziej mnie G&P przekonują... Co do tych ładownic: Nie będą one nazbyt przeszkadzać ze względu na sztywną budowę?
Promant 22.05.2010, h. 12:54 Promant
Pod jakim względem przeszkadzać? Jak masz ładownice z cordury wypełnione magami to są "miękkie"?
Są zwolennicy i przeciwnicy fastmagów, ale mają kilka plusów. Możesz magazynek umieścić "do góry nogami" i wyciągać ruchem ręki w dół. Wyciąganie maga jest szybkie - lekkie odgięcie ku przodowi ładownicy i pociągnięcie w górę, przewaga nad większością ładownic, zwłaszcza zamykanych - a w ładownicy magazynek siedzi pewnie i się nie wysuwa.
PiotrKa 22.05.2010, h. 18:41 PiotrKa
Dobrze że Classic Army podniosło moc w stocku - z konkretną precką będzie z tego niezły sprzęt. Natomiast jest pytanie do ekspertów od reko NAM-u - czy ówczesne "emki" nie miały aby bić Colt Firearms zamiast Armalite-a?
Fear Factor 22.05.2010, h. 20:11 Fear Factor
Miały bicia Colta. CA bije logo Armalite (czyli producenta cywilnych emek) bo ma na nie akurat licencję. Zresztą jak w większości replik z oferty CA bite są loga producentów cywilnych (B&T, DSA, SAR). Po za tym CA M15A1 Vietnam to składak który nie jest ani AR-15 ani M16A1.

Ja swoją drogą kwiczę, że rok temu go kupiłem za droższe pieniądze i starszą wersję, niemniej pracuje genialnie do teraz.
GunneR2oo6 22.05.2010, h. 20:27 GunneR2oo6
Ja tam nie wiem czy składak. Myślę raczej, że to Colt model 603
chlor 22.05.2010, h. 21:03 chlor
Wszystkie nowe emki z CA w Capri "sprzedane na pniu". Pewnie będzie nowa partia...ale już na pewno nie za 880 pln. Proszę Capri rozczarujcie mnie i moje doświadczenie i nie zmieniajcie ceny na wyższą.
Wochu 22.05.2010, h. 21:52 Wochu
Sam używam fast magów i rzeczywiście dzięki nim można przeładować replikę jak w grze komputerowej ;p Zero niepotrzebnych ruchów. Problemy mogą się pojawić m.in. podczas czołgania ale to już temat na dłuższą rozmowę. Jak napisał ktoś przede mną - fast magi jak i chyba wszystko na świecie ma swoich zwolenników i przeciwników...
Tony Halik 22.05.2010, h. 22:29 Tony Halik
Mnie tam w fastmagach nie podoba się ich sztywność (mniejsza wygoda, pukanie o plastik giwery i wszelkich innych pierdół) i większa podatność na uszkodzenia w przypadku pustego maga. To oczywiście w przypadku, gdy pakujemy je na klatę. Za to wydają się być świetnym rozwiązaniem do umieszczenia w okolicy ramion - oczywiście otwarciem w dół. W pozostałych przypadkach wolę jednak ładownice typu CQB (zwłaszcza, że więcej w takowe wejdzie)
Promant 22.05.2010, h. 22:45 Promant
Każdy ma swoje przyzwyczajenia. Generalnie fastmagi nie powstały pierwotnie do użytku czysto militarnego, z czołganiem się , padaniem na ryj itp. Używano ich na rynku cywilnym w treningach, w szybkim strzelaniu.
I pewnie lepiej sprawdzą się w CQB, bo faktycznie możliwe jest zapiaszczenie czy uszkodzenie maga w innego typu grze, ale też nie ma co generalizować.
Kwestia "stukania giwerą" czy innego hałasu też jest względna - zależy jak rozplanuje się układ ładownic na oporządzeniu, jakiej platformy się używa itp.
Pewnie znajdzie się tyle samo pozytywów co negatywów - jak z każdym elementem oporządzenia.
Kelly 23.05.2010, h. 08:53 Kelly
@Fear Factor
Jest to M16A1 model z pierwszych serii produkcyjnych dlatego ma three prong flashhider a nie pełnego birdcage'a.
Fear Factor 23.05.2010, h. 09:57 Fear Factor
No tak, ale czy przypadkiem pierwsze serie produkcyjne były przypadkiem pozbawione jeszcze popychacza? Z tego co wiem zamontowano go dopiero w M16A1, do tego zmieniono stopkę kolby z gumowej na metalową i dodano inny tłumik płomienia.

$3
Ahmed 23.05.2010, h. 19:07 Ahmed
heheh XM już się wyprzedały
qurcz 24.05.2010, h. 14:42 qurcz
Nowe fastmagi można stackować, więc pomieszczą tyle, ile miękkie ładownice. Nie dość, że szybko się wyciąga magi, to również wkłada (praktycznie na oślep). W gen. 2 zdarzało mi się, że mag będący do góry nogami wypadł podczas biegu, ale można magazynkie zabezpieczyć gumką, a do tego ta gumka obejmująca ładownicę od zewnątrz ma 2 pozycje, w zależności od tego jak ma trzymać. W gen. nie ma dodatkowej gumki zabezpieczającej, ale za to magazynek siedzi ciaśniej. Może w lesie fastmagi niewiele dają, ale w cqb fajna opcja, można dopasować całkowicie do swojego ruchu ręką - puszcza się chwyt, ręka idzie w dół, łapie maga i spowrotem w górę. To jeśli chodzi o pozycję do góry nogami. W zwykłej pozycji o wiele fajniejsze są usztywnione ładownice flyye - nie są takie ciasne i nie ma odgłosu wyciągania magazynka.
Gieldowak 01.06.2010, h. 18:49 Gieldowak
Ja czekam tylko na recenzje m15a1 Vietnam