Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms VSS Pre-order

Świat, 27.02.2014, h. 16:33, dodał: Ookami
46

Firma King Arms uruchomiła Pre-orderu jednej z bardziej wyczekiwanych replik tego roku - VSS Vintorez. 



Firma King Arms ogłosiła opcję zamówień Pre-orderowych na swoją najnowszą replikę - Karabin VSS Vintorez. Jednocześnie firma prosi, by takowe zamówienia składać przez lokalnych dystrybutorów - na oficjalnej stronie nie uświadczymy informacji o sugerowanej cenie detalicznej.
  2.jpg3.jpg

6.jpg8.jpg10.jpg1.jpg

 

 

Źródło:
KingArms

Ocena wszystkich (5.25, głosów: 8)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
delin0m 27.02.2014, h. 17:41 delin0m
Podobieństwo do oryginału jest naprawdę duże. Postarali się z komorą zamkową... :)
Tylko czemu ten mag taki długi
Mendi 27.02.2014, h. 19:51 Mendi
Bo mag jest od WAŁa :P
mg schutze 27.02.2014, h. 20:09 mg schutze
Mendi, są magazynki na 10,20 i 30 nabojów, które pasują do WSS.
delin0m 27.02.2014, h. 20:29 delin0m
Ja wiem, że są, nawet być powinny, tylko czemu krótkiego nie zrobili tylko wzięli długą grzechotkę z wała. I jeszcze ten tryb auto.. paranoja.
Co jak co, ale po KA spodziewałem się troszkę więcej dobrego.
Mendi 27.02.2014, h. 20:43 Mendi
Ale przecież tryb auto w WSS też jest...
kazik_ 27.02.2014, h. 20:50 kazik_
W Wał oczywiście, ale byłem przekonany, że Wintorez ma tylko singla. Mylę się?
Mendi 27.02.2014, h. 22:48 Mendi
Mendi, 0:40

https://www.youtube.com/watch?v=nbqr5YHMRYY
delin0m 27.02.2014, h. 23:17 delin0m
Vałek od VSSa różni się głównie kolbą i magazynkiem, pierwszy ma zazwyczaj długi, drugi krótki. Ale magazynki to nie reguła, bo do obu pasują te same.
HunterKiller 28.02.2014, h. 01:43 HunterKiller
Mendi mylisz się :) i WSS i WAŁ mają tryby ognia 1 i ciągły. :)
mg schutze 28.02.2014, h. 06:21 mg schutze
Oki, widzę na filmiku. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.
Mendi 28.02.2014, h. 08:13 Mendi
Vałek?????
http://www.youtube.com/watch?v=NLLdWT0yV6Q
michau92n 28.02.2014, h. 16:49 michau92n
BlackShaman 27.02.2014, h. 17:46 BlackShaman
Co tu pisać. W porównaniu z konkurencją ta replika jest boska pod każdym względem.

Jestem ciekaw czy gdyby użył krótszej baterii,wymienił lufę na krótszą i wypełnił pozostałe miejsce pianką wygłuszającą,to czy replika by ciszej strzelała nie tracąc przy tym celności i mocy :]

Czekamy na GF i ich cenę :]
Jest znacznie lepiej niż poprzednik, który trafił do sprzedarzy, ale mi brakuje w tej replice tych ordynarnych spawów na muszce i szczerbince. :)
HunterKiller 28.02.2014, h. 01:49 HunterKiller
SirHawk 27.02.2014, h. 18:01 SirHawk
To teraz poproszę Wychłop :D.
Replika do nabycia jest już od kilku lat.
x54 27.02.2014, h. 19:08 x54
Niby gdzie?
SirHawk 27.02.2014, h. 21:24 SirHawk
A tu :https://www.youtube.com/watch?v=GynrnV5_4xo

I wszyscy którzy mnie minusowali wyszli na....
x54 27.02.2014, h. 22:22 x54
Nie wyszli na, bo ta replika jest repliką customową i niedostępną w sprzedaży. A ja chcę taki Tłumik kupić i użytkować.
SirHawk 27.02.2014, h. 22:30 SirHawk
Jest w ciągłej sprzedaży - polecam wejść na link sklepu znajdujący się w opisie filmu. Chyba to nie jest takie trudne? Można ją kupić w dwóch wersjach.
x54 27.02.2014, h. 22:37 x54
Powodzenia w sprowadzaniu.
kazik_ 27.02.2014, h. 22:46 kazik_
Taaaa to że jest i za jedyne 1800$, to nie znaczy że to wyślą LOL
mg schutze 28.02.2014, h. 06:23 mg schutze
lukebuka 27.02.2014, h. 18:15 lukebuka
Piękne, mam nadzieję, że i cena będzie przyzwoita. :)
Winiacz 27.02.2014, h. 18:39 Winiacz
Zeby chociaż dawali do tego krótki magazynek, a nie tą kobyłę...
Ale tyle to można wybaczyć.
Hanzoo 27.02.2014, h. 19:02 Hanzoo
W końcu zobaczyłem jakiej szamańskiej magii użyli do tego aby zmieścić w VSS'sie baterie ;) . Winiacz może zamiast tej "kobyły" podejdą magi od brzydali z GF'a.
Jaka tam magia stare rozwiązanie :P sam tak robiłem kilkadziesiąt miesięcy temu :P
mg schutze 27.02.2014, h. 19:22 mg schutze
MG bo ty jesteś sprytny człowiek jesteś :P . Na początku jak usłyszałem o tym, że ktoś VSS robi to myślałem, że może pod dekiel jak w ak ale za mało miejsca (a właściwie jego brak). W końcu oświecenie i to że wskakuje z przodu ale raczej spodziewałem się jakiegoś sticka upchanego z boską pomocą. Dziwne jest to, że nie zauważyłem informacji o tym rozwiązaniu w twoich customach, albo po prostu nie napisałeś o tym :P Ciekaw jestem jak będzie z tymi magami czy da się podmienić czy będą dedykowane do każdego VSS osobno, bo jak dedyki to raczej różowo z magazynkami nie będzie.
Hanzoo 27.02.2014, h. 20:37 Hanzoo
2/3 celowe lipo, rozdzielone, do tłumika wchodzą nawet długaśne pakiety. Idealne rozwiazanie.
Winiacz 27.02.2014, h. 21:27 Winiacz
Ja dawałem Redoxy 3 cele 1400mAh bez problemu wchodzą, a zważywszy, że tłumik (sam w sobie) ma dł jakiś 330mm minus po 30mm na gwinty z przodu i tyłu tłumika, to i tak mamy sporo miejsca. Oczywiście pisze o moich replikach ;)
mg schutze 28.02.2014, h. 06:19 mg schutze
Z tego co pamiętam to NPO ta umieszcza baterie w swoich wyrobach.
Tagan 28.02.2014, h. 21:31 Tagan
shamoth 27.02.2014, h. 19:55 shamoth
I nawet dali normalny/pełny koszyk silnikowy a nie wynalazek z fal'ek czy sig'ów
Maza94 28.02.2014, h. 10:19 Maza94
Supcio słit, tylko znając King Srarmsa to nie ma co liczyć na stalowe elementy (może poza pokrywą zamka).
widmo 01.03.2014, h. 13:38 widmo
fajny ale wsadzanie tej bateryjki dramat.. :P
roquel 01.03.2014, h. 14:08 roquel
Co on ma na kciuku? Taktyczny paznokieć?
Tak, używa go najwidoczniej w cqb - nie ma kasy na krótką, a z bagnetem może zrobić komuś krzywdę.
Gemmell84 01.03.2014, h. 14:39 Gemmell84
Tak, używa go najwidoczniej w cqb - nie ma kasy na krótką, a z bagnetem może zrobić komuś krzywdę.
Gemmell84 01.03.2014, h. 14:39 Gemmell84
billy99 01.03.2014, h. 16:12 billy99
wie ktoś może czy vss vintorez jest dla leworęcznych. czy luneta jest w osi a jeśli nie to ile cm odstaje?
Nie rozumiem za bardzo pytania o bycie dla leworęcznych (jako osoba praworęczna, nie wiem co kwalifikuje konstrukcję jako będącą dla leworęcznych).

Natomiast brak osiowości optyki jest uzależniona jedynie od... optyki. Przy czym większość wschodnich lunet faktycznie nie znajduje się osiowo do lufy. Przy czym są odmiany POSP, które tą osiowość zachowują.
kazik_ 01.03.2014, h. 16:25 kazik_
dzięki za odpowiedź, wszystko się wyjaśniło, pozostaje teraz szukać posp
billy99 01.03.2014, h. 16:57 billy99
Jedynym mankamentem który może przeszkadzać osobom leworęcznym, jest selektor z prawej strony.
mufa_pl 02.03.2014, h. 13:56 mufa_pl
Selektor jest za spustem, co akurat będzie łatwe do obsługi dla osób leworęcznych.Ale bezpiecznik faktycznie jest po prawej stronie ;)
kazik_ 02.03.2014, h. 14:14 kazik_
chodziło mi bardziej o vintoreza z pso1, czy dla leworęcznego da się celować?
billy99 02.03.2014, h. 19:05 billy99
Jak napisał kazik_ są lunety które osiowości z bronią/repliką nie mają, pso1 właśnie nie ma. Szukaj nowszych modeli z oznaczeniem W (weaver).

Bezpiecznik bedizesz mógł przestawiać nosem lub językiem :p
Mendi 02.03.2014, h. 19:53 Mendi
Dzięki za odpowiędź a tobie Mendi podwójnie:)
billy99 02.03.2014, h. 21:56 billy99
Stagson 03.03.2014, h. 08:23 Stagson
Ładny. Nawet bardzo. Ciekawi mnie tylko cena i jak przy nim wypadnie LCT.
makola22 26.03.2014, h. 11:54 makola22
Bardzo ładny :)