Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 14.05.2010, h. 21:03, dodał: Promant
13

Nowe magazynki P-MAG w ofercie WGC. Replika GBB M4 CQB Tanio Koba/KJW. Zapowiedź frontów DD RIS Madbul. Pistolet ASG GBB SOCOM Gear Special Edition M1911.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa wersja M, magazynków Magpul PTS P-MAG, jest już dostępna w ofercie WGC. Polimerowe magazynki, z zabezpieczającą nakładką w komplecie, mają pojemność 120BB i oferowane są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, dark earth oraz foliage green. Cena za sztukę: 22,95USD.

 

 

 

 

Sklep eHobby Asia wprowadził do oferty replikę GBB M4 CQB Tanio Koba/KJW. Replika w wersji full metal, systemu Tanio Koba, generuje prędkość początkową 290fps na HFC134a oraz 470fps na top gas.

 

 

 

 

Waga repliki: 3160g. Replika jest kompatybilna z frontami AEG systemu TM. Cena: 315USD.

 

 

 

 

Firma Madbul, która razem z firmą Socom Gear posiada prawa licencyjne Daniel Defense,  zapowiedziała, że wkrótce wprowadzi do oferty całą serię frontów DD RIS pod swoją marką. Jednocześnie firma Socom Gear ma wstrzymać produkcję części z tymi oznaczeniami.

 

 

 

Firma Socom Gear wypuściła na rynek pistolet ASG gas blow back M1911 Special Edition.

 

 

Kolejna wersja modelu 1911 tej firmy posiada jasne okładziny chwytu i perforowany, srebrny, język spustowy.

 

 

 

W komplecie z repliką znajduje się tłumik dźwięku, przejściówka i smycz. Replika dostarczana jest w kompozytowej walizeczce. Pistolet dostępny jest w ofercie sklepu Airsoft GI. Cena: 170USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.shop.ehobbyasia.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.airsoftgi.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
STEN g 14.05.2010, h. 21:48 STEN g
już nie wiją jak jeszcze wyciągnąć z maniaków pienądze zabezpieczająca nakładka i tak nie bądze ją nikt używał totalnie durny pomysł.
Kichawa 14.05.2010, h. 21:48 Kichawa
Piękny 1911
Ravenkan 14.05.2010, h. 22:39 Ravenkan
STEN - kopia prawdziwego, tam też taki patent jest ;]
vynn 14.05.2010, h. 22:46 vynn
STEN g - Jeśli długo nie korzystasz z magazynków to raczej dobry pomysł założyć sobie taką nakładkę i ochronić magazynek przed kurzeniem się. A o ile się nie mylę to i w 'ostrej' wersji magazynki tego typu posiadają taką nakładkę, więc zawsze masz magazynek bliższy oryginalnej wersji
KicpA 14.05.2010, h. 23:17 KicpA
Risy do L85
mikunda 15.05.2010, h. 01:36 mikunda
Nakładki to przede wszystkim ukłon do ostrych odpowiedników. Jeżeli coś jest w ostrej wersji to dlaczego nie ma być w ASG? Nakładki chronią przed piaskiem pustyń w Iraku itp. w ASG są przede wszystkim szpanem. Co nie znaczy, że są złe.
Cavoh 15.05.2010, h. 08:30 Cavoh
Proszę niech ktoś założy ten gemtech light to prawdziwej 1911. Jak ktoś mógł na to wpaść. Dlatego rezygnując z zestawu i pięknej walizeczki, kupiłem tego socoma 1911 tylko w wersji OD z gemtechem blackside. Jedynym który pasuje do kalibru 45. Ale poza tym tłumikiem to piękna broń
Foka 15.05.2010, h. 12:25 Foka
Ale ja nie kumam... Kto co wije?
vynn 15.05.2010, h. 12:33 vynn
Foka - chyba chciał napisać 'już nie wiedzą', ale to tylko moja teoria
Foka 15.05.2010, h. 13:34 Foka
Ja myślę, że gdyby chciał to by tak napisał. Tu musi być drugie dno!

Dobrze, że nie napisał "wią"...
vynn 15.05.2010, h. 13:42 vynn
Foka - Coś w tym jest, za tym coś się kryje. Trzeba się temu dokładnie przyjrzeć...