Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki broni krótkiej w ofercie Capri ASG

Polska, 15.05.2010, h. 22:17, dodał: Promant
18

W ofercie Capri ASG dostępne są kolejne repliki broni krótkiej, produkcji firm KJW oraz Wei Tech.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty repliki broni krótkiej, produkcji firm KJ Works oraz Wei Tech. Replika full metal Colta 1911 w wersji M.E.U. (Marine Expeditionary Unit) zasilana jest green gasem. Prędkość początkowa: 290-310fps. Pojemność magazynka: 14[+1]BB. Długość: 223mm. Długość lufy: 185mm. Waga: 1016g. Cena: 520PLN.

 

 

 

 

Hi Capa 5.1 zasilana CO2 lub GG, produkcji KJW. Okładziny typu Pachmayr wykonane przez Tanio Koba. Pojemność magazynka: 30BB. Prędkość początkowa: 330-350fps. Waga: 1028g. Długość: 222mm. Cena: 450PLN.

 

 

 

 

Hi Capa 6" oferowana jest w dwóch wersjach: CO2 (500PLN) oraz GG (480PLN). Replika produkcji KJW. Regulowane przyrządy celownicze.

 

 

 

Wersja CO2: pojemność magazynka: 30BB, prędkość początkowa: 340-360fps. Waga: 1190g. Długość: 248mm. Wersja GG: pojemność magazynka: 30BB, prędkość początkowa: 320-340fps. Waga: 1174g. Długość: 248mm.

 

 

 

Sklep oferuje także dodatkowe magazynki do replik HiCapa KJW. Materiał: metal. Wersja GG w cenie 120PLN. Wersja CO2 w cenie 150PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shiba 15.05.2010, h. 23:10 Shiba
MEU śliczne, szkoda, że w sumie nie jest to tanie.

Hi-capa, ta długa, przegięta i brzydka. Ktoś to kupi? Ja bym za to 500 nie dał...
HateMe 16.05.2010, h. 02:27 HateMe
A mnie się te Hi-Capy KJW podobają.
BullittOFA 16.05.2010, h. 03:58 BullittOFA
Posiadam Hi-Capę 5.1 WE wersję Dragon, z zamkiem działającym jak w Desert Eagle, jest długa, kanciasta i przegięta. Ale jest piękna i ją uwielbiam także wierz mi, znajdą się chętni na taką sztukę nawet i za 500zł
Cavoh 16.05.2010, h. 08:10 Cavoh
a socom ma takie meu za 500 z paskiem i oznaczeniami...
xel20 16.05.2010, h. 08:11 xel20
jak dla mnie bomba. Wreszcie coś we w miarę przystępnej cenie na co2 z BB co nada się na boczną. ;]
Gasparzinho 16.05.2010, h. 10:16 Gasparzinho
Też mam hi capę 5.1 WE w wersji Dragon, miałem nawet oba dragony (są 2 wersje) na raz. Z początku też się nie podobało, ale jak się poczuje ten blow-back... Magia!
A i pytanko: magi KJW pasują do WE? W sumie wygląda identycznie jak mój ,ale lepiej się upewnić... CO2 kusi
capri 17.05.2010, h. 15:45 capri
Wygląda na to, że powinny pasować, różnią się jedynie lekko zaworem górnym. Nie mieliśmy Hi-capy WE, żeby przetestować, ale sprawdziliśmy w drugą stronę i magazynki WE pasują do Hi-capy KJW.
dude1 17.05.2010, h. 16:22 dude1
WE ma oznaczenia, tylko na tych obrazkach ich nie ma
capri 17.05.2010, h. 16:33 capri
Że co proszę?
Chciałbym zauważyć, że to nie obrazki tylko zdjęcia i to do tego produktów, które sprzedajemy.
dude1 17.05.2010, h. 16:54 dude1
Aaa, to sorry, nawet nie wiedziałem, że są te MEU bez oznaczeń.
Myślałem, że tylko te są:
$3

Pardon


capri 17.05.2010, h. 20:47 capri
Luzik

p.s.
Nasze są chyba troszkę mniej porysowane...
dude1 17.05.2010, h. 22:54 dude1
noo, wy macie nowe
napod 17.05.2010, h. 23:51 napod
MEU fuj, obrzydliwy nigdy mi sie nie podobal a druga hi capa od razu mnie zauroczyla, cudowna
Twombly 17.05.2010, h. 23:59 Twombly
no fajne
okult 18.05.2010, h. 15:05 okult
No ta Hi capa milutka. zwłaszcza w wersji co2 6" kieszonkowa snajpa
napod 18.05.2010, h. 22:48 napod
A co lepiej było by wziąć na boczną GG czy CO2?
capri 18.05.2010, h. 23:44 capri
Coś mniejszego

A tak poważnie w tych replikach jest dobrze rozwiązana kwestia zasilania i nie ma problemów ze zbyt dużą mocą, bo nie przekraczają 360fps przy zasilaniu CO2 i zawsze można używać magazynków na green gas zamiennie z CO2.
olekm 20.05.2010, h. 01:28 olekm
Nie no, Hi-Capa 6 to klasa sama w sobie. Tylko wersja 7 Dragon wygląda bardziej kozacko Właśnie poluję na drugą siódemkę, ale poważnie się zastanowię nad szóstką.
Czekam na info czy magi KJW pasują do broni WE!