Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki AEG KWA

Świat, 14.05.2010, h. 19:34, dodał: Promant
28

W ofercie RSOV dostępne są repliki ASG AEG, firmy KWA: M4 SR z nowej serii produkcyjnej oraz model G36C.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Repliki AEG firmy KWA: M4A1 CQB, SR12, SR5 typu LiPo ready, z nowej serii produkcyjnej, o której pisaliśmy już w relacji z tegorocznych targów IWA - zostały włączone do oferty sklepu RSOV. Sklep oferuje również model G36C. Prędkość początkowa generowana przez te repliki full metal jest dość imponująca, biorąc pod uwagę kraj ich pochodzenia (czyżby producent znał pojęcie "mazowiecki stock"?). Pierwszy karabin z rodziny emek: SR12, w wersji z frontem RIS, przyrządami celowniczymi typu flip up i kolbą stałą ma w komplecie magazynek hi cap o pojemności w granicach 300BB. Prędkość początkowa: około 510fps. Cena: 460USD.

 

 

 

 

 

 

Kolejny SR to karabinek: model SR5. Wersja z krótkim frontem RIS, przyrządami celowniczymi flip up i kolbą rozkładaną typu crane. W komplecie magazynek hi cap o pojemności 300BB. Mimo kompaktowych rozmiarów generowana prędkość początkowa wynosi w granicach 400fps. Cena: 295USD.

 

 

 

 

 

 

 

M4A1 CQB posiada w komplecie magazynek hi cap o pojemności 300BB. Generowana prędkość początkowa również jest niemała i wynosi w granicach około 430fps. Cena: 295USD.

 

 

 

 

 

 

RSOV oferuje także replikę G36C, która również posiada w komplecie magazynek hi cap, o pojemności 470BB. Generowana prędkość początkowa wynosi w granicach około 490fps. Cena: 295USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 14.05.2010, h. 19:36 Ziomek08
KWA ma licencje od H&K ?
A w eMkach, czerń body mnie podnieca...
Brzuski 14.05.2010, h. 19:36 Brzuski
Oni już dosłownie oszaleli z tymi mocami replik!
Azur 14.05.2010, h. 19:38 Azur
", która również posiada w komplecie magazynek hi cap, ale o pojemności 470BB. "

??
Promant 14.05.2010, h. 19:40 Promant
No i? Emki mają hicapy po 300BB, a w giecie też jest hi cap, ale 470BB.
RuN_ 14.05.2010, h. 19:51 RuN_
Piękne repliki i gotowy up jest.

To chyba nie jest SR25? Czy mi się zdaje czy pisze 5.56 i ma maga od emki?
Dragunow 14.05.2010, h. 20:06 Dragunow
jak już to jest napisane...
Co prawda rację masz, body jest z emki.


Mnie się te fpsy podobają jakoś tak logiczniej to zrobili, emki do cqb maja mniej fps niż ten karabin na wzór SR'ki.
Dalej 14.05.2010, h. 20:47 Dalej
$1
Super, ku#$%, niech od razu 600FPS dadzą, durne chinole.
Codename666 14.05.2010, h. 20:58 Codename666
KWA to nie chinole Czym niby się tu martwić? Zrobić downgrade taki do M120 i spokojnie wystarczy i mniejsze zużycie komponentów będzie.
Ownage 14.05.2010, h. 21:09 Ownage
"Pozdrowienia dla warszawskich szturmówek na M140"
Promant 14.05.2010, h. 21:11 Promant
SR12, nie SR25.
I nie bardzo widzę, gdzie tu powody do podniecania się? Co z tego, że 500fps? Jak ktoś chce parasnajperkę to kupi i nie musi podkręcać. Przynajmniej jest jakaś gradacja, a nie jak u chinoli - wszystko ma 450+. I zawsze można zrobić downgrade mając przynajmniej porządną jakościowo replikę. Choć w giecie trochę przesadzili
Azur 14.05.2010, h. 21:51 Azur
Promant, po prostu się zdziwiłem i wydawało mi się, że to pomyłka - przecież wszystkie hicapy dotychczasowe do gietek mieszczą 470 kulek.
Promant 14.05.2010, h. 21:55 Promant
Bo to było odniesienie to pozostałych hicapów. Ale dobra. poprawiam styl, żeby nie było nieporozumień.
_Mnichu 14.05.2010, h. 22:05 _Mnichu
A to nie przypadkiem RSOV zwiększył moc tych replik? Z tego co mi wiadomo, to stockowo wszystkie KWA mają sprężyne która daje 400fps, jednakże posiada bebechy, które wytrzymują nawet ekstremalne tuningi i oferują zajebistą szczelność, więc może właśnie sprzedawce korciło i sprężyny w ramach przeglądu 0 wymienia...

Z tym gutkiem to rzeczywiście kurde przesada... $3 - na stronce 380fps.
zapek 14.05.2010, h. 22:16 zapek
Moc jest trochę przegięta, szczególnie w M4 CQB, po wała tam oznaczenie CQB skoro replika wybitnie do CQB się nie nadaje chodz pewnie w krajach dalekiego wschodu nie takie cuda się dzieją
NastY 14.05.2010, h. 22:24 NastY
Pogięło ich ? CQB i 430 fps ? Ktoś widział taktyczną średniowieczną zbroje rycerza z risami ? Bo chyba się przyda ...
Promant 14.05.2010, h. 22:44 Promant
@_Mnichu
Może, ale nie ma żadnego info, które by to potwierdzało. Poza tym można u producenta zamawiac różne partie - może zamówili według własnych specyfikacji.
mikunda 15.05.2010, h. 01:32 mikunda
Zauważcie, że ograniczenie co do fps są ustawione bardzo indywidualnie. Przyjęło się, że w Polsce to ustalona wartość, ale za granicą mogą się różnić. Jeżeli różnią się te specyfikacje co do województw, a nawet grup, nie powinno byś wydziwiania, że za granicą jest trochę inaczej.
Bukhart 15.05.2010, h. 09:07 Bukhart
@Codename666

Określenie "chinole" jest obraźliwe i zgodzę się, że nie powinno się go używać (na tej samej zasadzie jak kolega <Dalej> nie cieszyłby się z określenia "polaczki", szczególnie pisanego z małej litery), ale tak ogólnie - to zarówno z punktu widzenia Republiki Chińskiej (Tajwan), jak i z punktu widzenia aspirującej do kontrolowania tejże wyspy - Chińskiej Republiki Ludowej, to mieszkają tam i produkują repliki (np. KWA) właśnie Chińczycy i kilka (bodajże 11) mniejszości.

Samo stwierdzenie Tajwańczycy, niesie analogiczne znaczenie jak stwierdzenia: Małopolanie, Teksańczycy czy Neapolitańczycy.




PiotrKa 15.05.2010, h. 10:18 PiotrKa
Moc w stocku w tych wysokościach jest dobrym posunięciem. Panowie nie przesadzajmy z tym strachem przed mocą! To tylko kwestia rozsądku graczy i dobrych zabezpieczeń! W Paintballu energia kul spokojnie przekracza kilka J i nie ma z tego tytułu dramatu...Dla rozsądnego gracza ASG moc rzędu 500 fps w replice np. karabinu czy karabinka automatycznego nie jest niczym nagannym! Ma natomiast duży wpływ na kulejący w ASG realizm - zwiększa dystans wymiany celnego ognia oraz sprawia że na blizszych i średnich odległościach unik przed lecącą kulą jest niemożliwy. Nadto uważam że sprzedaż stocków renomowanych producentów z moca rzędu 300-330 fps w dzisiejszych czasach jest pewnym nieporozumieniem - ponieważ każdy z nas podkręca je od razu. KWA zagrało uczciwie i na czasie.
Codename666 15.05.2010, h. 10:38 Codename666
@Bukhart
Tak wszystko rozumiem, ale ja odwoływałem się do słów kolegi "Dalej", więc określenie "chinole" w moim komentarzu, było jawną kopią z komentarza poniżej. Jeśli komuś uchybiłem takim stwierdzeniem, przepraszam.
Promant 15.05.2010, h. 11:33 Promant
@Bukhart
Piszę "chinole" o chińskich replikach, nie o ludziach. Dlatego jest z małej litery.
O ludziach napisałbym Chińczycy.
Helmuciatko 15.05.2010, h. 19:20 Helmuciatko
To że jest napisane "CQB" nie znaczy że musi mieć poniżej 350 fps'ów. Jak już było wspomniane, zawsze można wstawić słabszą sprężynę. Na dodatek nie wszyscy kupują "CQB" do budynku. Są osoby które lubią ten model i będą z nim latały nawet i po polu, bądź mają bardzo krótkie rączki i długa wersja wygląda w nich jak jakieś nieporozumienie.

Jakiś czas temu była snajperka "CQB". Nie koniecznie musimy nią strzelać w pomieszczeniach, ale dla wielu było to nie do zrozumienia.

Bardzo ładnie wyglądają. Szkoda że jeszcze nie zarabiam :l

cziman 15.05.2010, h. 22:01 cziman
Bardzo odważne posunięcie ze strony KWA, podoba mi się. Mało który markowy producent może zagwarantować w pełnym stocku długą i bezawaryjną pracę przy 510 FPS.. w zasadzie tylko PTW/CTW. Zanim odezwą się zwolennicy G&P/ICS - czy serwis uznałby darmową naprawę gwarancyjną na nie-stockowej M150/M160?
Noxagon 16.05.2010, h. 09:00 Noxagon
W giecie 490 FPS to już jest lekkie przegięcie , rozumiem mogą być różnicę między Polska>Świat ale bez przesady !
A tak po za tym , czy mi się wydaję czy te body g36 świeci się jak psu jajca?
Bukhart 16.05.2010, h. 12:41 Bukhart
@Promant

Pisałem odnośnie wypowiedzi Daleja:

"Dalej
14-05-2010, 20:47

około 490fps.
Super, ku#$%, niech od razu 600FPS dadzą, durne chinole. "

Ale niestety wrzuciłem jego nicka w nawiasy znaczników nieopatrznie i zniknęło Nie jestem purystą językowym, raczej chodziło mi o naświetlenie spraw państwowości i narodowościowych w tym zakątku świata.
Promant 16.05.2010, h. 13:04 Promant
rambo585 16.05.2010, h. 21:08 rambo585
Pikuś , ale bardzo często można sie rozczarować mocą i kilkoma drobiazgami zawartymi w przesyłce.Zobaczymy jak ktoś to kupi i oceni w realu
benizo 17.05.2010, h. 13:21 benizo
Na moje to jak ktoś chce mieć 430 czy 500 fps w budynku i w jego ekipie jest to akceptowne, to niech kupi.
Jak my ( normalni ;D ) nie zgadzamy się na taką moc, nie kupujmy... proste chyba...

nie ma co sie spinać.