Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki TM na targach Shizuoka

Świat, 14.05.2010, h. 18:06, dodał: Promant
13

Firma Tokyo Marui zaprezentowała repliki ASG, ze swojej najnowszej oferty, na rozpoczętych właśnie w Japonii 49. targach Shizuoka Hobby Show.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na rozpoczętych właśnie w Japonii 49tych targach Shizuoka Hobby Show jednym z najbardziej obleganych, w pierwszym dniu, stoisk była ekspozycja firmy Tokyo Marui. Zaprezentowała ona swoje repliki AEG i GBB, z najnowszej oferty, oraz gotowe prototypy. Po pierwsze: marka TM  rozszerza gamę modeli M4 recoil system o wersję określoną jako SEAL Recon Rifle, nazwaną przez producenta Recce Rifle.

 

 

 

Karabin dostępny będzie w dwóch wersjach, o różnych długościach lufy.

 

 

Kolejna replika to M4 CRW, która należy do serii High Cycle, czyli najnowszej wersji replik o wysokiej szybkostrzelności, nawet na akumulatorze 8,4V. Wersja z krótką kolbą stałą typu H&K. Cena docelowa, podana w Japonii, wynosi 330EUR.

 

 

Spośród replik broni krótkiej zaprezentowano Glocka 18C GBB full auto, który ma być sprzedawany w cenie 150EUR, z alternatywnym magazynkiem o pojemności 50BB (35EUR).

 

 

 

 

 

Replika gas blow back, znana już z wersji Desert Warrior, tym razem w innej kolorystyce - jako Night Warrior. Cena sugerowana w Japonii wynosi 135EUR.

 

 

 

 

Tokyo Marui PPK Gindan, w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

 

Zapowiadana od dawna Beretta Px4 GBB nadal nie doczekała się decyzji o rozpoczęciu produkcji seryjnej, ale na targach pokazano wreszcie gotowe egzemplarze.

 

 

 

 

 

Na koniec replika, której firma Tokyo Marui pozostaje dozgonnie wierna, ale tym razem w nowym ubranku: VSR-10 Pro Custom Hunter. Limitowana seria w wersji srebrnej, z dedykowaną optyką. Zapowiadana cena: 300EUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 14.05.2010, h. 18:19 Mati13k
Po długiej ciszy TM wraca do gry. Wcześniej gietki i inne smaczki, a teraz te cuda
Oczywiście eMki musiały być. Szkoda, że HK416 z recoil system nie zrobili. To byłoby zbyt piękne A Beretta PX4 ma to coś.
BullittOFA 14.05.2010, h. 18:36 BullittOFA
VSR10 z brązowym łożem wyjątkowo piękna, jeśli ktoś lubi sprzęt w stylu kolekcjonerskim, pięknie wyglądający na półce Gdyby jeszcze łoże było z wiśniowego drewienka mm...
Za to niewykrywalność w lesie - minus 100
snup dogg 14.05.2010, h. 18:48 snup dogg
A co za problem zrobić na tą VSRke jakieś ghille? W domciu na półkę zdejmować na strzelanke zakładać
sjzmisiek 14.05.2010, h. 18:52 sjzmisiek
wybredny jestem i nic mi sie nie podona
Filip92 14.05.2010, h. 19:08 Filip92
@snup dogg
Ja to bym tego chromu nie wynosił poza dom, bo bym się bał porysować
A z replik tutaj przedstawionych to najbardziej zainteresował mnie glock. Marui jak zwykle wygląda miodnie:D
Szakall 14.05.2010, h. 19:29 Szakall
Hmm... PPK! Piękności! Jeśli będzie w wersji metalowej jako fan(marki i modelu) kupuję. Wdarł się mały błąd w tekście O M4 CRW Powinno być 8,4v zamiast 8V.
Promant 14.05.2010, h. 19:39 Promant
Dzięki. Zjadło, poprawione.
Vizharan 14.05.2010, h. 20:27 Vizharan
co to za luneta/kolimator na tej pierwszej emce ?
pidzejfat 14.05.2010, h. 23:59 pidzejfat
Wreszcie Długi magazynek do Glock'a!
W sam raz dla mojej 17stki z Full auto
xasistis 15.05.2010, h. 00:10 xasistis
Ależ długie magi do siedemnstki są już na rynku od ładnych paru lat.
noah 15.05.2010, h. 13:43 noah
Do TMa?
esco 15.05.2010, h. 14:26 esco
Cóż to za lunetka na 1szej i 4tej Mce?
widzę że kolega niżej też o to Pytał
ZeeMike 15.05.2010, h. 14:43 ZeeMike
@Vizharan, esco

Wygląda jak jedna z coraz popularniejszych lunet zero mag o powiększeniu 1(1.25, 1.5)-4(5).
Np. Millett DMS-1, Leupold Mark 4 CQ/T, Nightforce NXS. Trijicon AccuPoint. O kopie ciężko, chociaż można dorwać w Polsce lunety Hawke o podobnych parametrach i wyglądzie.