Daj cynk
Reklama

Aktualności

Customy asg

Świat, 11.05.2010, h. 23:39, dodał: Promant
18

Glock 17 IPSC w ofercie eHobby Asia. Pistolet ASG Hi-capa Limcat w ofercie AirSoft Global. Weapon Blender: kolejny zabójca zombiaków.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu eHobby Asia można znaleźć customową wersję pistoletu gas blow back Glock 17 dedykowaną do airsoftowego IPSC.

 

 

 

Replika bazuje na modelu Tokyo Marui G17 custom, posiada zainstalowane zestawy konwersyjne Guarder (zamek, szkielet, lufa zewnętrzna, wzmocniona stalowa prowadnica sprężyny). Zawór o zwiększonym przepływie. Aluminiowa głowica tłoka. Odwzorowano również, nawiercając zamek, taki detal wyglądu jak heat sink hole.

 

 

Polimerowy szkielet w kolorze foliage green. Zamek metalowy, w kolorze czarnym, wykonany jest z anodyzowanego aluminium. Ze stali nierdzewnej wykonana jest lufa zewnętrzna. (Niezgodnie z opisem sklep zamieścił zdjęcia wersji olive drab i z zamkiem bez otworów.)

 

 

Replika dostarczana jest w torbie/pokrowcu. Prękość początkowa na top gas: 290fps. Cena: 430USD.

 

 

 

W ofercie AirSoft Global dostępna jest customowa replika, w której wykorzystano zestaw zamka opisywany już w starszych newsach, pistolet: Hi-capa Limcat Wildcat 6". Zamek i kompensator wykonane z aluminium. Customowy chwyt i wzmocnione części wewnętrzne. Pojemność magazynka: 31[+1]BB. Prędkość początkowa: 270-290fps na top gas. Replika bazuje na modelu TM hi-capa 4.3 custom. Cena: 348USD.

 

 

Moda na repliki typu zombie killer nie przemija. Najwyraźniej jest to przejaw mody zarówno w Azji, jak i w USA. Kolejny taki rodzynek oferuje sklep Weapon Blender: zabójca zombiaków unDeathtrap z typowym już, dla takich replik, tłuczkiem do szyb na froncie. Typ razem ofiarą przemiany padł poczciwy Stubby Killer, oczywiście w wersji tańszej czyli produkcji JG. W komplecie kolimator red dot. Cena karabinka: 240USD.

 

 

Na wypadek gdyby zapomniał do czego replika ma służyć - nabywca unDeathtrap Stubby Killera otrzymuje, do kompletu, odpowiednią naszywkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.shop.ehobbyasia.com

www.airsoftglobal.com

www.weaponblender.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Bodzio90 11.05.2010, h. 23:49 Bodzio90
Co jest ze mną nie tak, że ta emka nawet mi się podoba?
Pytanie za 100 punktów: co to jest i gdzie jest heat sink hole w tym glocku?
Promant 12.05.2010, h. 00:16 Promant
No i to jest dobre pytanie
heat sink holes to otwory "odprowadzające" ciepło. Najczęściej umieszczone na grzbiecie przedniej części zamka; lufa mniej się nagrzewa. Dziwnym trafem jednak zdjęcia tego customa nie posiadają tego szczegółu mimo iż podkreślono go w opisie - moim zdaniem coś popierniczyli z fotkami
Wygląd zamka powinien być taki (lub podobny) jak tu:
$3

Możliwe też, że robią to na życzenie klienta.
mikunda 12.05.2010, h. 00:21 mikunda
hmmm... coś mi się wydaje, że zdjęcia są pomylone... z opisu widzi mi się ta replika bardziej
$3
mikunda 12.05.2010, h. 00:25 mikunda
a na zdjęciach jest EAC Glock17 IPSC OP Custom w kolorze olive drab z tego linku
$3

i tu nic nie pisze chyba o otworach chłodzących
Promant 12.05.2010, h. 00:27 Promant
Pewnie to ten sam, tylko dodali montaż z kolimatorem może tak się spieszyli, że fotki zrobili przed wydrylowaniem otworów
$3

Przeczytaj dokładnie opis. Zapewne dali nie te zdjęcia, ale innego nie sprzedaja jako IPSC OP. A w opisie jest podane wykonanie otworów i kolor foliage green. Zresztą pewnie oferują różne kolory szkieletu, a opisują jeden - RWA też tak często podaje.
mikunda 12.05.2010, h. 00:31 mikunda
Pfff... lenistwo wyspiarskich chińczyków, nie chciało się zdjęć zmieniać, a rodziny na kontynencie zasuwają w fabrykach adidasa...

hmm... no faktycznie teraz widzę informacje o heat sink holes... ech pora chyba iść spać.

mała dygresja jeszcze do naszywki zombie hunter... powinno być raczej "blot hunter" bo zombiaka to mi nijak nie przypomina
Pritcher 12.05.2010, h. 08:51 Pritcher
Weź się ogarnij mikunda. Lenistwo Chińczyków? Chciałbym żeby Polacy tacy 'leniwi' byli.
Promant 12.05.2010, h. 09:13 Promant
Dobra, Panowie, tylko bez zaczynania przepychanek słownych.
grzechotnik 12.05.2010, h. 09:13 grzechotnik
$1
To jest błąd? Czy to ta seria full metal?

Pozdrawiam.
Promant 12.05.2010, h. 09:22 Promant
Dokładnie: 239.99USD. I nie ma żadnego info o materiale korpusu.
Mateuniosnajpa 12.05.2010, h. 13:37 Mateuniosnajpa
Widać, że ten JG to plastikowy korpus...
SHOGUN_YAMATO 12.05.2010, h. 14:37 SHOGUN_YAMATO
Potwierdzam. Stubby podobnie jak Thunder Maul mają korpusy z plastiku Ale taki tłumik - damn, chciałbym taki Wygląda mega futurystycznie

No i jeszcze wyczynowy blam blam blam blam blam $3

A sam kolimator jest warty uwagi, nie zasłanie pola widzenia w przeciwieństwie do zamkniętych, ma 4 rodzaje celowników, pełną regulację i 7 stopni jasności Ale na deszczu jest do bani
Pritcher 12.05.2010, h. 18:11 Pritcher
Czy koli też z plastiku? Szkoda że że korpus repliki niemetalowy, nie będzie można się na poważnie pobawić tłukiem do szyb
SHOGUN_YAMATO 12.05.2010, h. 21:10 SHOGUN_YAMATO
Kolimator jest jak najbardziej metalowy I to jest na prawdę ciekawy kolimator

Wygląda on tak $3

Tu jest nawet pokazane jak to działa $3
slavo 12.05.2010, h. 21:46 slavo
Od trzech lat używam takiego kolimatora w wersji BSA. Dobra kalibracja, bardzo wyraźne punkty celownicze, nawet kilka trafień wytrzymał bez szwanku, generalnie polecam.
Pritcher 13.05.2010, h. 08:43 Pritcher
O, to już za kolimator replika warta grzechu
Filip92 13.05.2010, h. 13:10 Filip92
Wiem, że o gustach się nie mówi ale tego, co przerobił tak tą emkę, chętnie uderzyłbym w czoło tym tłuczkiem na froncie...;/
DefenderCoR 14.05.2010, h. 17:01 DefenderCoR
Glock wygląda i na pewno będzie dobrze się sprawował ale ta eMka ma komiczny wygląd ( sorki jeśli ktoś uważa inaczej )