Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE AWSS M14 GBB

Świat, 10.05.2010, h. 16:21, dodał: Promant
18

W sieci pojawiły się kolejne krótkie filmy video, a także zdjęcia, prezentujące prototyp repliki ASG WE: AWSS M14 GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sieci dostępne są kolejne krótkie filmy video, a także zdjęcia, prezentujące prototyp repliki produkcji Wei Tech: AWSS M14, czyli wersji gas blow back. Trzy następne video udostępniła firma Monda International. Przedstawiają oczywiście, nadal, prototyp w fazie przedprodukcyjnej.

 

 

 
 
 
 
 
 

Jeden ze starszych filmów, autorstwa WE, prezentuje działanie mechanizmu repliki na modelu pokazowym, z przeźroczystym łożem. Widać wyraźnie wnętrze komory zamkowej, bardzo dobrze odwzorowujące - jak na replikę ASG - komorę wersji ostrej.

 

 

 
 

Firma Monda International zaprezentowała również fotografie prototypu M14 GBB WE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak widać na poniższym zdjęciu - replika z magazynkiem waży 5kg, co prawie dokładnie odpowiada wadze ostrego pierwowzoru z naładowanym magazynkiem (5,1kg).

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.airsoftnews.fr

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maciastek 10.05.2010, h. 16:25 Maciastek
Chyba mi się m14 zaczyna podobać, ale WE smaku narobiło.
zlow 10.05.2010, h. 16:26 zlow
Jest piękna. Brak słów
PiterTKD 10.05.2010, h. 16:27 PiterTKD
Hmmmmmmmmmmmm, śliczne M14. Jeszcze oznaczenia Springfielda xD
Jak będzie full metal real wood to chyba dostanę ślinotoku
Majster' 10.05.2010, h. 16:46 Majster'
Piękna sprawa. Już na zdjęciach wygląda bosko a w akcji... Ech... Nic tylko do roboty na wakacje i kasę na emkę zbierać
przemek10 10.05.2010, h. 16:47 przemek10
PiterTKD nie będziesz sam
producent 10.05.2010, h. 16:49 producent
Czy tylko mi się wydaje, czy ten cały metalowy mechanizm cofa się na drewnianym łożu podczas strzałów? Dobrze widać to na trzecim filmie.

Pewnie dlatego, że to prototyp jest I w finalnej wersji zostanie to poprawione.
shamoth 10.05.2010, h. 17:07 shamoth
...napaliłem się jak stonka na hektar ziemniaków ;P
Dread 10.05.2010, h. 17:10 Dread
Tylko Tobie się wydaje
Jackall37 10.05.2010, h. 17:12 Jackall37
Nie jestem taki pewien, czy to łoże w ogóle jest w tym prototypie z drewna - poza tym reszta to już kwestia spasowania.

Generalnie giwera piękna - mam tylko nadzieję na więcej stalowych części (np. ten selektor), co do drewna to myślę, że to konieczność
Piotro 10.05.2010, h. 17:53 Piotro
Fajowa m14, ok? Fajny patent z zamkiem, ok? Dlaczego ten kitajec mówi cały czas ok?, ok?
Ad4m 10.05.2010, h. 18:46 Ad4m
Niam niam !! ciekaw jestem czy zamek będzie się blokował po skończeniu się ammo
Filip92 10.05.2010, h. 18:58 Filip92
A na filmiku widać, że komuś się strasznie bolt catch spodobał No repliczka fajniuśka, tylko bym chciał w wersji Ebr i bez auto, ale to już narzekanie:P
BullittOFA 10.05.2010, h. 19:14 BullittOFA
Ta zabaweczka jest absolutnie nieziemsko piękna, mogę śmiało powiedzieć że zakochałem się w niej od pierwszej prezentacji Jeszcze 5 miesięcy i będzie moja (o ile do tego czasu rozpoczną produkcję). Na strzelance i na półce będzie niczym przepiękny klasyczny Cadillac z lat 30 na ulicy i w garażu
WE, oby tak dalej!
0L0 10.05.2010, h. 19:40 0L0
A ślinka cieknie i cieknie...
Tony Halik 10.05.2010, h. 22:55 Tony Halik
Pierwszy karabin gazowy, który wywołał autentyczną i czystą cheć posiadania.
Kolecho 11.05.2010, h. 11:00 Kolecho
mi sie ta M14 tak bardzo nie podoba jak te stopy na samym koncu filmiku nr 3 piekne