Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 06.05.2010, h. 23:18, dodał: Promant
17

Airsoft Surgeon: Pro Shooter Mount do pistoletów ASG 1911 i hi capa. Video prezentacje Airsoft GI TV: produkty Magpul PTS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft wyemitował film prezentujący najnowszy produkt Airsoft Surgeon. Jest to montaż do optyki: Pro Shooter Mount, dedykowany do pistoletów 1911 i hi capa.

 


 

 

Video prezentacje Airsoft GI TV tym razem dotyczą produktów Magpul PTS.

 

 
 
 
 

 

Na koniec... stanąłeś kiedyś przed wyborem: replika czy dziewczyna? I musiałeś wybrać tę "jedyną"? W takim razie zrozumiesz bohatera poniższego video:

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 06.05.2010, h. 23:28 SHOGUN_YAMATO
Na szczęście nie muszę wybierać między ASG a dziewczyną - ona strzela długo zanim ją poznałem Teraz tylko się zaręczyć a potem ożenić i zrobić ze 2 nowych airsoftowców, uczonych zabawy od kołyski
Anka 07.05.2010, h. 00:32 Anka
Musze sobie sprawić taką kolbe ze skrytką.

A tak poza tym, to ostatni filmik jest świetny;)
gromu 07.05.2010, h. 08:25 gromu
Shogun, nic tylko pogratulować

Niektórzy muszą wybierać 'albo albo'
Anka 07.05.2010, h. 08:53 Anka
To wybieranie wg mnie jest wielkim mitem. Nie znam osobiście ani jednego faceta, który zostałby postawiony w sytuacji "albo ja albo Air Soft".

Poza tym tydzień ma tyle dni/godzin/minut, że jak się raz w tygodniu idzie na strzelanke, to nie jest problem. Wszystko polega na odpowiedniej organizacji czasu. No chyba, że ktoś musi asystować swojej dziewczynie/swojemu chłopakowi 24/h (to jeszcze może ją/go zabierać ze sobą)...
Jasne, że znam ludzi, którzy sprzedają cały szpej, bo wolą się spotkać ze swoją drugą połówką, ale to ich świadomy wybór.

W drugą stronę, znam tylko swojego współlokatora...Ale on jest specyficzny, biorąc pod uwage, że pozwolił swojej dziewczynie rzucić studia, przeprowadzić się jak najbliżej naszego miejsca zamieszkania, po czym ją rzucić, bo jednak "granie na kompie jest fajniejsze";p
snajperswd11 07.05.2010, h. 09:57 snajperswd11
Odnośnie tego ostatniego filmu. Rozstałem się ze swoją dziewczyną.Nie pasował jej typ faceta który ciągle jest poza domem, bo nie miałem na nic czasu. Uczę się poza miastem 73km i jestem w domu na weekendach.Piątek zmarnowany bo wracam i trzeba się odświeżyć itp i już jest prawie noc, sobota pomóc coś w domu potem iść do panienki a w niedzielę oczywiście AirSoft:) i potem pakowanie i wyjazd. Ale ona by wolała też mnie mieć na niedzielę. Ale się skończyło. ale mimo tego i tak ASG zostanie na zawsze:)) Pozdrawiam maniaków!
Dudek Javny 07.05.2010, h. 10:09 Dudek Javny
Łaaaaaaa, baby to zuooooooo. Moja żonka sama to potwierdzi!

Promant 07.05.2010, h. 10:16 Promant
$1
No nie do końca taki mit. I nie tylko w przypadku airsoftu. Wszystko zależy od charakteru partnera, niektórzy są egoistami.
Adi.K 07.05.2010, h. 11:06 Adi.K
Skąd ja znam ten ostatni filmik... Czyżby z życia?
"Kochanie! Zobacz , zobacz! Mam ...
-Masz niespodziankę dla mnie?
- ;/ Nie, nową replikę" xD

@Duduś (Dudek Javny):
Powiedz to swojej żonie i córce. ^^
Jangi 07.05.2010, h. 14:01 Jangi
Widzę tu taką małą psychoterapeutyczną grupę wsparcia formującą się w ramach komentarzy pod tym newsem
PiotrKa 07.05.2010, h. 16:39 PiotrKa
...co do ostatniego filmiku: tylko rasowy gej (guay-guay?) wybrałby zamiast niej klamkę ; )
wajser 07.05.2010, h. 17:08 wajser
No nie wiem czy tylko gej... widuje w swoim życiu lepsze. Wystarczy wyjść na miasto i sie rozejrzeć... Nie ma nic takiego co czyniłoby ją nadzwyczajnie piękną...
Aliant 07.05.2010, h. 17:31 Aliant
Jakby na to nie patrzeć - gay test passed
Keltuzar 07.05.2010, h. 21:14 Keltuzar
Laska może nie najpiękniejsza , ale emka ochydna ! Pozdrawiam.
Andrzej 08.05.2010, h. 12:19 Andrzej
czy jest na rynku dostępna jakaś replika ACOG Reflex?
cineq1989 09.05.2010, h. 01:15 cineq1989
@Keltuzar

Amerykanie mają zgoła odmienne pojęcie piękna - dotyczy to i białogłowy, jak i emki
gall_anonim 09.05.2010, h. 16:30 gall_anonim
zróbmy ankiete co brzydsze: emka czy dziewczyna. Chociaż myśle że dziewczyna może przegrać, bo się znajdą zwolennicy eMek : )
Anka 09.05.2010, h. 17:01 Anka
Dziewczyna jest wporzo i tyle, chociaż miałam lepsze... Za to emka mi się podoba:).

Tak poza tym to w związku da się chyba wszystko pogodzić, tylko trzeba chcieć. Okąd studiuje mieszkam ok 180 km od swojego chłopaka, widujemy się średnio 2-3 razy w tygodniu, a i tak chodzimy osobno na inne strzelanki. Czemu? Ja mam swoich znajomych, on ma swoich i tak jest dobrze...
Nawet jak jeszcze nie studiowałam to miałam do niego 50 km, więc też nie za blisko, a wszystko było wporzo;p

Zresztą dziewczyna/chłopak się zawsze może zmienić a takie hobby jest na całe życie (lub na jego większą część).

W sumie mój facet skomentował to nawet podobnie:"Jak lasce się nie podoba AirSoft to zawsze można znaleźć lepszą, której się spodoba, a lepszego hobby się nie znajdzie"