Daj cynk
Reklama

Aktualności

Arrow Dynamic Beretta Model 38 AEG

Świat, 17.02.2014, h. 23:12, dodał: Ookami
12

Firma Arrow Dynamic wprowadziła do sprzedaży replikę AEG pistoletu maszynowego Beretta Model 38.



Wygląda na to, że rok 2014 będzie dobrym rokiem dla grup rekonstrukcji historycznej. Po wprowadzonym niedawno Sterlingu od firmy Action na sklepowe półki wkradła się replika Beretty Model 38 firmy Arrow Dynamic. Replika, wykonana z metalu i drewna, posiada regulowany HopUp oraz jest zasilana 8,4v baterią. Do zestawu prócz baterii i ładowarki dołączony jest magazynek o pojemności 55bb, pas nośny oraz szybkoładowarka do kulek. Replika jest do nabycia w sklepie CWI Airsoft, w cenie 490$

1

Źródło:
CWI Airsoft

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati86 17.02.2014, h. 23:49 Mati86
Sterling = reko star warsa.
Lambert 17.02.2014, h. 23:56 Lambert
Na zdjęciu tytułowym daliście inny model Beretty ;)
A to przypadkiem nie niemieckie MP41 Hugo Schmeissera ;P
Damiano13 18.02.2014, h. 00:31 Damiano13
Niee..
Lambert 18.02.2014, h. 10:06 Lambert
historian1970 18.02.2014, h. 00:29 historian1970
Sterling, Beretta... a gdzie Bren pytam się?

musiałem :)
Nieśmiało pokazało się MG34, MG42, jakieś mniejsze typy broni.
Ale na Brena pewnie przyjdzie sporo poczekać, śmiem twierdzić, iż szybciej wyjdzie replika Maxima, niż Brena. :D
HunterKiller 18.02.2014, h. 02:43 HunterKiller
N0mad 18.02.2014, h. 00:59 N0mad
Uwielbiam ten moment kiedy wmasg podwaja moje komentarze, a ty?
To nie klikaj kolejny raz w "dodaj komentarz", tylko poczekaj chwilę.
wiciok 18.02.2014, h. 21:35 wiciok
Swoją drogą można by to poprawić i pisałem już o tym w temacie o błędach... Żeby mieć górny pasek od loginu, hasła oraz powiadomień musiałem samodzielnie przerabiać przeglądarkę w telefonie.

Tak z czystej ciekawości który z Was zajmuje się takimi sprawami?
B3Lf öÖö (LastSniper) 21.02.2014, h. 15:20 B3Lf öÖö (LastSniper)
Domin007 18.02.2014, h. 08:59 Domin007
Na lipcowy Tobruk dla Włochów jak znalazł.
14100715 18.02.2014, h. 09:24 14100715
Takie brzydkie, a takie fajne.
Gor 18.02.2014, h. 18:11 Gor
dwa lata pracy wreszcie stało się ciałem- od kiedy powstał GB MP40 to już była tylko kwestia czasu

czekamy na chińczyka ;)

PS: Jak wyjdzie Maxim to i Browning itd wszelkie zabawki chłodzone wodą które notabene bardzo prosto można zbudować customowo,ale na pole ASH nadają się średnio z wielu powodów.