Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa strona VFC

Świat, 04.05.2010, h. 22:38, dodał: Promant
19

Vega Force Company uruchomiła, w całkowicie nowej formie, swoją internetową stronę firmową. Zaprezentowano zapowiadane nowości i najnowsze repliki systemu GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vega Force Company całkowicie zmieniła design i układ swojej strony firmowej.

 

 

Zaprezentowano, zapowiadane w opcji coming soon, nowości. Jest wśród nich tłumik dźwięku (z dedykowanym tłumikiem płomienia w komplecie) do repliki pistoletu maszynowego MP7

 

 

Kolejna replika AEG z rodziny M4: MK18 MOD1.

 

 

I pojemniki na gaz w formie granatów dymnych.

 

 

Na stronie zamieszczono również video prezentujące najnowsze repliki VFC systemu GBB: M4A1, M4 SOPMOD oraz HK416D.

 


 
 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

tech.com.tw/">www.gb-tech.com.tw

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szajba-majba 04.05.2010, h. 23:23 szajba-majba
piękne to mk18
Loganziom 04.05.2010, h. 23:25 Loganziom
Podobają mi się te oferty! Piękna MK18! Ciekawe VFC ma super wykonanie ale bebechy słabsze!
Loganziom 04.05.2010, h. 23:27 Loganziom
Kiedyś nazbieram sobie na gaziaka takiego jak tak MK 18!
c2aja 05.05.2010, h. 00:12 c2aja
Pojemniki na gaz w formie granatów dymnych...... dla mnie bomba! Zawsze jest problem gdzie upchać pojemnik z gazem. Tylko ile tego gazu tam wejdzie... Przy zwykłym "przelewaniu" gazu to za dużego ciśnienia tam nie będzie- no chyba , że moje obawy są nie uzasadnione.
Pritcher 05.05.2010, h. 00:28 Pritcher
416 ciekawe, tylko czy nie zrobią gafy i odwzorują tłok gazowy i różnicę w konstrukcji bolt carriera? I czy poza tym to będzie zwykłe WA?
Promant 05.05.2010, h. 01:37 Promant
To jest dokładnie taki sam HK, jak ten którego oglądaliśmy na IWA podczas rozmowy z przedstawicielem Umarex'a. Umarex dystrybuuje produkty VFC, i ten ich HK GBB to na pewno produkt VFC. Magazynki też identyczne jak w GBB VFC. A ich przedstawiciel twierdził, że wewnętrznie różni się "drobnymi szczegółami" od magna blow back.
Pritcher 05.05.2010, h. 08:04 Pritcher
No, już na gasguns rozgryzają go powoli. NPAS bolt group RaTecha wchodzi bez problemu, bolt carrier wygląda jak zwykłe WA, czyli pierwsza wtopa. Prawidłowo wyglądać to powinno tak
$3
Bolt carrier bez kielicha gazowego. I zespół tłoka gazowego nad lufą.
Nadal nie wiadomo co z magazynkami, jeśli będą w pełni kompatybilne to będzie fajnie.
Co do Umarexa, dzięki Promant za info. 416 którą widzieliście miała pełne oznaczenia rozumiem?
Pritcher 05.05.2010, h. 08:09 Pritcher
A tu kolejny zonk, na jednych stronach 416 ma bolt carrier jak zwykłe WA, a na niektórych poprawny, bez kielicha gazowego... Kwestia prototypów?
kazik_ 05.05.2010, h. 08:23 kazik_
Starsza strona bardziej mi się podobała - tzn. było więcej szczegółowych informacji na temat danego modelu, a teraz tylko jeden obrazek.
OC14Groza 05.05.2010, h. 09:19 OC14Groza
Kiedyś zapowiadali AKMSU a teraz już go nie ma nawet w comming soon.
Promant 05.05.2010, h. 09:58 Promant
@Pritcher
Na oko miał pełne oznaczenia, tak też twierdził koleś z Umarexa, ale głowy nie dam. Zresztą to na razie prototypy. Jednak biorąc pod uwagę prawa to właśnie te HK Umarex/VFC powinny mieć najlepsze oznaczenia ze wszystkich HK416 na rynku. Zobaczymy efekt seryjny.
Bebechów nie mogliśmy wtedy obejrzeć więc nie wiem do końca jak z tym jest. Ale wierciłem kolesia pytaniami i twierdził, że różnice są "naprawdę niewielkie".
Cokolwiek to znaczy
luc4ss 05.05.2010, h. 15:54 luc4ss
W 'Hot Release' na pierwszej pozycji jest literówka. Powinno być Sword of JUSTICE, nie jak tam jest napisane JUTSICE. Tak mi się zdaje tylko...
PRESIDENT97 05.05.2010, h. 21:26 PRESIDENT97
fajne, szczególnie podobają mi się te pojemniki na gaz-rodem z cs'a

super, pozdrawiam
Promant 05.05.2010, h. 22:07 Promant
Z CSa. Hm. Taaak.
McKing23 05.05.2010, h. 22:28 McKing23
z CS'a ja nie moge a czy w CS'ie są jakieś inne bronie produkcji Valve? z tego co mi wiadomo są to normalne bronie a nie specjalnie do CS'a
Pritcher 05.05.2010, h. 23:12 Pritcher
Promant, tylko spokojnie Takie przypadki rzadko się zdarzają, doceńmy różnorodność natury:)
PRESIDENT97, dowiedz się skąd są te granaty, dowiesz się przy okazji skąd się wzięły w CS'ie. I pewnie zrozumiesz że to co napisałeś to był epic fail komentarzy wmasg.
Nie pamiętam do której wersji, ale był w CS fajny kwiatek z przeładowaniem M4a1, mianowicie się ciągnęło(!) za forward assista. A rączka przeładowania jest, nietknięta:D
Sledzikmaster 06.05.2010, h. 09:13 Sledzikmaster
Jestem ciekaw czy zrobią kiedyś M4 rodem z CS w którym to wyrzutnik łusek jest po lewej stronie