Daj cynk
Reklama

Aktualności

M14 GBB WE

Świat, 02.05.2010, h. 18:59, dodał: Promant
34

Udostępniono filmy video prezentujące prototyp repliki GBB M14 firmy Wei Tech.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Monda Interational udostępniła cztery filmy video z testów przedprodukcyjnego prototypu repliki gas blow back M14 firmy Wei Tech. Wprawdzie brak tłumaczenia na język angielski, ale warto zobaczyć strzelający prototyp i nacieszyć oczy widokiem repliki, która, miejmy nadzieję, szybko trafi na rynek.

Warto również zwrócić uwagę na dwa elementy filmów: dźwięk odrzutu suwadła, gdyż żadna replika GBB - z dostępnych na rynku -  tak nie brzmi oraz na, leżące na stole, elementy zewnętrzne wersji M14 EBR.

 


 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk


Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
LeoN2024 02.05.2010, h. 19:07 LeoN2024
Jak prawie nigdy komentarzy nie pisze, tak teraz się skusze. M-14'stka cudna, normalnie brak słów.
GunneR2oo6 02.05.2010, h. 19:07 GunneR2oo6
Po prostu cudo !
Karol_K 02.05.2010, h. 19:10 Karol_K
Nieźle - brzmi i "kopci" jak "diesel w zimie"
MatriX482 02.05.2010, h. 19:13 MatriX482
Pięknie! Wygląd, kop, i klimat. Cena to sprawa drugorzędna...

Ale EBR gazowe... mmm!
Punk4ass 02.05.2010, h. 19:15 Punk4ass
Ma kopa dziewczynka...
Tuksiak 02.05.2010, h. 19:18 Tuksiak
Zblazowany Chinol i zajeżasta replika .
Fakt, ładny dymek poszedł, czyżby zbyt dużo gazu zaworek dawkował? Czy brak kulki?
A te body od EBR`a to nie takie kartowe z wierzchu? Może ktoś mądry oświecić?
0L0 02.05.2010, h. 19:35 0L0
No, na to czekałem... niech tylko pokażą działającą replikę w wersji EBR to już na 100% będę wiedział jaka będzie moja kolejna replika
Frontal 02.05.2010, h. 19:51 Frontal
koleś na filmiku- ice cold. xD a na m14 już zbieram kasę. ohm nom nom

Krepel 02.05.2010, h. 20:26 Krepel
Można to wyrazić w tylko jednym słowie: poezja!
Ad4m 02.05.2010, h. 20:38 Ad4m
Hmm fajne okularki miał te białe mam nadzieje że jak kupię M14 to będą xd. Szkoda że nie pokazali w wersji EBR
Ravenkan 02.05.2010, h. 20:59 Ravenkan
O mamo! <4-1
Nie ma co, trzeba iść rowy kopać przez wakacje ^^
pawelkotas0412 02.05.2010, h. 21:41 pawelkotas0412
brzmi jak karabin maszynowy kalibru .50 piękne to o
Majster&#39; 02.05.2010, h. 22:16 Majster&#39;
japierdziele, żaden najpiękniejszy komentarz nie odda tego, co należy się twórcom tej M14-ki! Piękne! Japierdziele. Aż ich na YT subskrybuję.
Gandzialf 02.05.2010, h. 22:50 Gandzialf
A ja się przyczepię M14 full auto? Jak dla mnie to profanacja.
Szerszen94 02.05.2010, h. 22:51 Szerszen94
Heh, niezły bajzel mają chłopaki na tym stole. Chociaż i ja sam nie mam lepiej, gdy kleję modele...

A m14 super chodzi
Mati13k 02.05.2010, h. 23:35 Mati13k
Gandzialf - a jak niby strzelały pierwsze M14 w Wietnamie? Burstem?
ZeeMike 02.05.2010, h. 23:58 ZeeMike
Klasycznej M14 nigdy nie planowałem kupić. A teraz? O bogowie... Nie wiem z czego zrobili to suwadło i zamek ale brzmi epicko. WE rządzi!
Dale 03.05.2010, h. 01:05 Dale
A ja zgadzam się, że okularki na magnes w tym filmiku wymiatają. Niby proste, a jakie genialne

No a M14 to też cud malina
Jackall37 03.05.2010, h. 01:57 Jackall37
M14 - cudeńko, ten "brzdęk" to istna muzyka


Okularki ? no co wy nigdy CSI:NY nie oglądaliście ?
CIUPAK1 03.05.2010, h. 08:55 CIUPAK1
Gandzialf a możesz mnie do edukować i powiedzieć mi czym strzela M14 jak nie pojedyńczy/automatyczny.
kristof20 03.05.2010, h. 09:17 kristof20
Zakochałem się... A mój zepsuty EBR KARTa z pękniętym GB leży i czeka... mały swap?
MwMichal 03.05.2010, h. 10:11 MwMichal
Mati13k: singlem?

CIUPAK1:masz internet to się sam do edukuj
Promant 03.05.2010, h. 10:48 Promant
Pierwotnie M14 miało obok semi także nastawę auto. (Były też pomysły używania go z dwójnogiem w wersji przystosowanej jako LKM, ale mała pojemność magazynka i brak możliwości podawania z taśmy dyskwalifikowała tę ideę.)

Dopiero realne warunki użytkowania zweryfikowały ten model - zbyt silny nabój powodował pogorszenie celności przy strzelaniu na auto, bo karabin był trudny do opanowania (zbyt silny odrzut/podrzut lufy). Dlatego na wyposażenie jednostek bojowych zaczęto kierować broń w wersji samopowtarzalnej.
A i tak jeszcze długo na drużynę przypadały też 2 egzemplarze w wersji auto.
KWIA_TEK 03.05.2010, h. 11:00 KWIA_TEK
14-stka przepiękna Zwróćcie jednak uwagę na dwie rzeczy. Drzwiczki od szafki podziurawione jak sito i sposób siedzenia konstruktora Kwiat lotosu!!!
volf13 03.05.2010, h. 11:25 volf13
no cóż, brak słów
ale kopci jak lokomotywa
i fajne okularki gościa co testował
Mati13k 03.05.2010, h. 13:20 Mati13k
MwMichal - gratuluję podejścia do poprawiania, ale coś Ci nie wyszło Promant już chyba wszystko wyjaśnił, nie licząc tego, że M14 jako karabin szturmowy została wybita przez M16, a po wywaleniu ognia ciągłego coraz częściej była stosowana jako karabin wyborowy. W sumie tak jest do dzisiaj patrząc na starsze M21 i nowsze EBR oraz DMR, które w końcu są starymi M14 z drobnymi zmianami w środku i ergonomicznymi na zewnątrz.
Prezes_____ 03.05.2010, h. 16:17 Prezes_____
Ale mają zmasakrowaną szawkę od kulek . Co do m14, klasa sama w sobie
Smack 03.05.2010, h. 22:25 Smack
M14 GBB po prostu super i ten dźwięk, ciekawe ile będzie kosztowało.
Westie 04.05.2010, h. 14:15 Westie
Hm, pewnie kupię sobie kolejną fajną replikę do strzelania do puszek. Dobrze, że nie zarabiam tyle, żeby móc od ręki wykasłać ponad siedemset baksów na real-steel kolbę JAE100... No, chyba że ktoś potrzebuje młodego, energicznego, z wyższym wykształceniem i znajomością angielskiego.
zaki123 04.05.2010, h. 16:08 zaki123
fajny dźwięk zamka +
fajne okularki gościa i sposób jego siedzenia +
to M-14 kopci jak lokomotywa +
przyszła cena - (bo pewnie będzie piekielnie drogi)
ogulnie wynik wychodzi na +
Promant 04.05.2010, h. 21:27 Promant
Nie tylko ogulnie, ale nawet ogólnie wychodzi na plus.
Czeczot 09.05.2010, h. 22:09 Czeczot
co on tak nagminnie je?
Kamykpop 11.05.2010, h. 18:49 Kamykpop
Chiniol siedzi tak aby nie dotykać nogami tego co zrobił 0:48-0:50, po za tym też jestem ciekawy co żuje... A co do M14 to naprawdę jest ładna tylko zastanawia mnie dlaczego tak kopci...