Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Players' Choice Awards - rozstrzygnięcie!

Portal, 10.02.2014, h. 14:45, dodał: LogaN
44

Dzisiaj opublikowana została lista zwycięzców poszczególnych kategorii w 4. plebiscycie Airsoft Players' Choice Awards! WMASG w gronie zwycięzców!



Dziękujemy!

Mamy olbrzymią przyjemność ogłosić, że wybraliście nas najlepszą nieanglojęzyczną stroną z aktualnościami Airsoftowymi na świecie!

Tytuł ten przypada nam po raz czwarty i gwarantujemy, że tegoroczna wygrana jest dla nas doskonałą motywacją do dalszego działania. Plany na ten rok mamy ambitne, a mając takich czytelników jak Wy, aż chce się je realizować!

 

win.jpg 

Poniżej przedstawiamy pełną listę, a zarazem gratulujemy pozostałym zwycięzcom:

Best Airsoft Retailer for North America
Evike.com

Best Airsoft Retailer for Europe
Gunfire

Best Airsoft Retailer for Asia
RedWolf Airsoft

Best Airsoft Magazine (Print or Digital)
Airsoft International Magazine

Best English Language Airsoft News Website
Arnies Airsoft

Best Non-English Language Airsoft News Website
Witryna Maniaków Airsoft Gun (WMASG)

Best Airsoft Blog (Any Language)
Hyperdouraku

Best Airsoft Community/Forum
Airsoft Verzeichnis

Best Airsoft Video (Posted Online) in 2013
Airsoft VS Reality

Best Airsoft Event (with over 500 players) in 2013
Border War 5

Best Airsoft Podcast or Video Channel
Airsoft GI

Best Tactical Gear Maker
Condor Outdoor

Best Eye/Face Protection Maker
ESS

Best Action/Helmet Camera Maker
GoPro

Best Airsoft Upgrade/Parts Maker
Laylax

Best Airsoft Kaboom!
Airsoft Innovations

Best Airsoft Pistol (Regardless of Power Source)
Tokyo Marui Colt M1911A1

Best Airsoft Gas Rifle
KWA KRISS Vector

Best Airsoft Electric Gun
Tokyo Marui HK416D New Generation AEG

Best Airsoft Manufacturer
Tokyo Marui

Special Airsoft Player Award
Scout The Doggie

Special Popular Airsoft Award
Australian Airsoft Council
For their efforts in campaining for the legalisation of airsoft in Australia

 

Przy okazji, powoli zbliża się tegoroczna edycja IWA & OutdoorClassics. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć od wielu czołowych producentów replik Airsoftowych, to będzie to ku temu jedna z najlepszych okazji w roku. Będziemy tam dla Was, tak więc szykujcie pytania :).

Ocena wszystkich (5.33, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MarekMac 10.02.2014, h. 15:13 MarekMac
Gratulacje dla Redakcji, ale chyba też dla nas - Użytkowników - bo przecież bez nas Redakcja nie miałaby dla kogo tworzyć i prowadzić portal.
W każdym razie, cieszy mnie bycie "częścią" tego portalu.
Kaemista 10.02.2014, h. 15:14 Kaemista
Gratki!
mav571 10.02.2014, h. 16:03 mav571
Gratulacje.
emceusz 10.02.2014, h. 16:08 emceusz
Warto było głosować i ankiety wypełniać. Także proszę bardzo. Oby tak dalej.
zajaszcze 10.02.2014, h. 16:25 zajaszcze
To nie będzie 20% zniżek w specshop-ie
Gdyby robili od czasu do czasu jakie promocje, to by wygrali.
Miszcz120 10.02.2014, h. 16:43 Miszcz120
No kurcze, na to liczyłem :(
Lafayette 10.02.2014, h. 20:25 Lafayette
spec jest biedny w towar i trzeba być bogatym żeby tam kupować :)
mike88 12.02.2014, h. 22:01 mike88
deber 10.02.2014, h. 17:18 deber
Gratulacje!! :) Nie mogło być inaczej :) i taki mały mój hejt dla gunfire- sklepu w którym kompletnie nic nie ma ;/ sprowadzają specne i jakieś badziewne E&L i już wielki sprzedawca. ( tak, głosowałem na Specshop!!!)
Może w związku z wygraną shitfire postanowi rozpocząć prowadzenie przeglądów zerowych, lub da podwyżkę serwistantom?
Gratulacje dla zwycięskiego WM, ale szkoda, że spec nie wygrał.
Tomek P-ń 10.02.2014, h. 17:29 Tomek P-ń
Przestałem kupować na GF bo zawsze coś było nie tak:
- SW nie była SW
- skorpion przyszedł mi bez pinu trzymającego dolny i górny korpus w kupie
- magazynek w TT przyszedł nieszczelny, odesłałem, przysłali taki sam (nawet dali mi inną walizkę, z krzywo naklejoną nalepką) i powiedzieli, żebym sobie sam naprawił :D
FilipBB 11.02.2014, h. 00:46 FilipBB
Filip a ile ty tych zamówień robiłeś i w ilu wtopili? U mnie na 40 zamówień wtopili raz,a le naprawili. Może teraz coś się sypie z obsługą.
Fakt, z towarami posucha, jak co roku, na wszystkich sklepach, przed wiosną.
Mendi 11.02.2014, h. 12:04 Mendi
Z tego co czytam na zagranicznych stronach, nawet z wysyłkami za granicą GunFire jakoś nie szaleje. Szkoda, według mnie SpecShop jest ciekawszym miejscem na zakupy, ale cholery wredne żadnych promocji nie mają, a jak już są, to nie na to co trzeba i i tak w porównaniu z Azteko to panie, niebo a ziemia :D
Mixon 11.02.2014, h. 13:02 Mixon
Mendi, chyba nie kupowałem u nich nic więcej poza tym, co wymieniłem.
Pewien niesmak pozostał i wybieram oferty innych sklepów :)
FilipBB 12.02.2014, h. 01:13 FilipBB
Kosa_Rommel_PL 10.02.2014, h. 18:18 Kosa_Rommel_PL
hehe wz.93 tłem na japońskiej stronie :D
Nowin 10.02.2014, h. 18:25 Nowin
Dobrze oddany głos :D
Obi-Wan 10.02.2014, h. 18:31 Obi-Wan
Gdzie SCDTV? :C
Ni mo!
14100715 10.02.2014, h. 19:29 14100715
Vaco 10.02.2014, h. 19:39 Vaco
A te nagrody dodatkowe dla głosujących, to kto zgarnął?
Znajomi i rodzina organizatorów ;-).
emceusz 10.02.2014, h. 22:08 emceusz
Oni tymi gratisami, to palą w piecu. Ale była informacja, że dla oddających głos zostaną rozlosowane jakieś niespodzianki od sponsorów, więc czekam na informacje, bo chciałbym znów coś wygrać.
Vaco 10.02.2014, h. 22:29 Vaco
Na stronie napisali: "Raffle Prize winners will be announced tomorrow". Co oznacza, że jutro (a w zasadzie dziś) czyli 11 lutego nastąpi losowanie nagród.
emceusz 11.02.2014, h. 01:02 emceusz
Akurat tej informacji nie widziałem z tego względu, że nie zaglądałem na ich stronę. Mój błąd. Dzięki za wyjaśnienie!
Vaco 11.02.2014, h. 10:11 Vaco
Cieszę się, że mogłem pomóc. Na stronie plebiscytu nie ma tej informacji. Info jest na stronie głównej popularairsoft.
emceusz 11.02.2014, h. 12:23 emceusz
O kurde, ale niespodzianka! Nigdy bym się nie spodziewał, że wygram! No i nie wygrałem. Ale może za rok..kto wie? Gratuluję tym co wygrali i oby krótko na paczkę czekali.
Vaco 11.02.2014, h. 15:11 Vaco
Ja zgarnąłem rękawiczki i butelkę kulek i jakieś inne pierdoły. Czekam teraz żeby mi przysłali.
SzamoL 17.02.2014, h. 17:35 SzamoL
polskiniko 10.02.2014, h. 23:46 polskiniko
Gratulacje :))
shamoth 11.02.2014, h. 11:04 shamoth
Gratulacje dla zwycięzcy(ów) ;] i podziękowania dla tych, którzy nabawili się pęcherzy na palcach zakładając dodatkowe e-maile i wysyłali kolejne zgłoszenia ;P
cicho....
Mendi 11.02.2014, h. 11:10 Mendi
...przynajmniej wiem że nie tylko mi wpadają takie... pomysły do głowy ;P
shamoth 11.02.2014, h. 11:43 shamoth
"wielkie umysły myślą podobnie..." :D
Mendi 11.02.2014, h. 11:56 Mendi
...o, jednak czytasz... jak miło ;D

...ciekawe kto jeszcze się przyzna bez bicia ;]
shamoth 11.02.2014, h. 12:01 shamoth
No, ba!
Mendi 11.02.2014, h. 12:05 Mendi
i nawet nagród pocieszenia za to nie dają :<
Mixon 11.02.2014, h. 13:04 Mixon
shamoth 11.02.2014, h. 12:00 shamoth
Swoją drogą szkoda że nie ma nagrody za forum i publikacje ;/
... tak się staraliśmy ;]
ObUcH 11.02.2014, h. 12:13 ObUcH
A ja się pytam. GDZIE? SCDTV
Po komentarzach na wmasg pod ich produkcjami, wnioskuję że większość "Pro" airsoftowców uważa je za Gwarte i nic nie wnoszące... a szkoda...Może jak by dawali engliszowe suby to by ktoś z poza polszy głosował...

...zresztą za rok pewnie będzie można wszystko naprawić ;]

Mi tam brakuje cytadeli asg, sympatyczne chłopy i obsługa... jak by to nie brzmiało ;] podtrzymuje swoje stanowisko w oparciu o kontakty czy styczność z innymi "planami biznesowymi" opartymi na sprzedaj i zapomnij w nadziei że niezadowolony klient nie wróci...
shamoth 11.02.2014, h. 12:21 shamoth
OFF 11.02.2014, h. 12:51 OFF
ale ktoś z "naszych" zgarnął.. granatnik za który dałbym się pociąć... Niech szczęśliwiec jak to czyta pochwali się fotką cacka, jak przyjdzie ;)
Johann_ 11.02.2014, h. 14:09 Johann_
Ijet 11.02.2014, h. 14:35 Ijet
Gratujemy zwycięzcom oraz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali. My jak zwykle może za rok…Teraz wracamy do robienia naszej "gwartej" roboty :D

(edytowałem, bo mi się post rozkraczył)
Okota 12.02.2014, h. 18:51 Okota
E no szwindel!! Przecież najlepszą imprezą w 2013r był Combat Alert!
Obrońcy K8 - zawsze na straży!
no właśnie
co tu sie porobiło :)
mike88 12.02.2014, h. 22:02 mike88