Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konkurs Armwrestlingu FST - Tomaszowo 2010

Polska, 26.04.2010, h. 23:01, dodał: Promant
20

FST Poznań zaprasza na trzecią już edycję Konkursu Armwrestlingu.



 

 

 

 

 

 

 

 

Z przyjemnością przekazujemy informację otrzymaną od Kolegów z teamu FST:

 

FST Poznań zaprasza na trzecią już edycję Konkursu Armwrestlingu. Cieszymy się, że możemy zapewnić Wam tak niezwykłą atrakcję, niespotykaną na żadnej innej imprezie AirSoftowej - tylko na Zlocie w Tomaszowie!

Poprzednie edycje bardzo różniły się od siebie – od konwencji stricte barowej do amatorskich zawodów. W zeszłym roku Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, więc postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę. Tegoroczny event na pewno Was nie zawiedzie!

 


 
 

Najsilniejsi, najodważniejsi gracze AS w Polsce walczyć będą o niezwykle cenne nagrody ufundowane jak zwykle przez Capri ASG. A wszystko to będzie można obejrzeć w gorącej sportowej atmosferze przy zimnym piwku z HangarBaru!

 

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Konkursu: www.armwrestling.fst.home.pl
oraz na stronie organizatorów Zlotu w Tomaszowie: www.teamdelta.pl/forum

 

 

 

 

 

Źródło:

www.fst.home.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tony Halik 27.04.2010, h. 00:12 Tony Halik
"Zajebiste nagrody sponsoruje" - czyżby ukłon w stronę potencjalnej grupy docelowej do udziału w konkursie (prostolinijnych i niezawodnych mężczyzn, których planem na przyszłość jest zyskać jeszcze ze 4 cm w bicepsie)
eliasz 27.04.2010, h. 00:16 eliasz
Nie, po prostu pewne rzeczy należy nazywać po imieniu
Mr Willson 27.04.2010, h. 02:39 Mr Willson
Jakiś kompleks kolego?
Duńczyk 27.04.2010, h. 07:30 Duńczyk
Tony Halik
27-04-2010, 00:12

"Zajebiste nagrody sponsoruje" - czyżby ukłon w stronę potencjalnej grupy docelowej do udziału w konkursie (prostolinijnych i niezawodnych mężczyzn, których planem na przyszłość jest zyskać jeszcze ze 4 cm w bicepsie) teeth.gif.

Gwoli informacji,też brałem w tym udział dla zabawy i dobrze bawiłem się,jakoś nie chodzi mi po głowie kolejne 4 cm w bicepsie.A zwrotnie odbijając piłeczkę:może jak prawdziwy Tony Halik nosisz skórzana kurtkę i koraliki na szyi?. Bo to mi pachnie zniewieścieniem na przykład.Pozdrawiam wszystkich z zeszłorocznego i poprzednich edycji Tomaszowa i do zobaczenia w tym roku Duńczyk.
_Misza_ 27.04.2010, h. 07:42 _Misza_
A my naszego faworyta nie mamy ...
MyN3 27.04.2010, h. 07:54 MyN3
"Zajebiste nagrody sponsoruje"

Fakt, faktem rzuca się w oczy i pewnie o to chodziło
Jangi 27.04.2010, h. 07:59 Jangi
Fajny pomysł
eliasz 27.04.2010, h. 10:10 eliasz
@Misza -> Pozdrów Bucza

A co do nagród to w tym roku są to:

* Replika JGSDF Type 89 Tokyo Marui z niezwykłym trybem 3 strzałowej serii (1680zł)
* Rewelacyjny Granat rozpryskowy Tornado od Airsoft Innovations (395 zł)
* Specjalistyczne Rękawiczki M-Pact renomowanej firmy Mechanix Wear (180 zł)

Czyli trudno powiedzieć, że nie są "zajebiste"...
johny13 27.04.2010, h. 10:26 johny13
Inicjatywa jak najbardziej godna, ale dobijaj i przytlacza mnie nagminne uzywanie wszelakiej masci makaronizmow oraz wulgaryzmow w jezyku polskim. Dlaczego nie stosujecie odpowiednikow polskich ??? Dlaczego wulgaryzujecie jezyk ojczysty ???

armwrestwling ---> silowanie na reke
Zajebiste nagrody -> pelen "profesionalizm"
PiotrKa 27.04.2010, h. 10:36 PiotrKa
Gdzieś pomiędzy Wielka Orkiestrą świątecznej... a Armwrestlingiem jest miejsce na to o czym powinno się tu pisać - ASG. Kwestia otwarta czy tylko o ASG (wg. mnie powinno tu być miejsce TYLKO na ASG z dystansem do reszty. Od innych spraw są inne portale...)
mars_ 27.04.2010, h. 10:48 mars_
Ponieważ to że słowo "zajebiste" pojawiło się w klipie to moja inicjatywa to pozwolę sobie wyjaśnić dlaczego to a nie inne słowo.

Słowo to jest potocznie używane przez wszystkie środowiska niezależnie wykształcenia, poziomu intelektualnego, oraz koloru skóry. Nie jest to już zaliczane do wulgaryzmów i każdy z nas używa tego słowa dla podkreślenia jakości w tym przypadku nagród.

Konkurencja ta jest kierowana dla płci brzydkiej, dlatego zadziwiająca jest też irytacja tym słowem, ale rozumiem, że dzisiaj młodzież jest bardziej zniewieściała.

Jeśli ktokolwiek z nas miałby powiedzieć kumplowi jakie są nagrody w tym sensie w który zostało użyte w klipie słowo zajebiste, to nie sadzę, żeby użył innego sformułowania.

To tyle jeśli chodzi o sens zastosowania tego jakby się wydawało potocznego słowa i zadziwiająco kontrowersyjnego jak na męskie społeczeństwo.

Johny 13, jeśli już chodzi o stosowanie polskich zwrotów, to wyjaśnij mi swoją ksywkę, czy nie powinna brzmieć Jaś ?
eliasz 27.04.2010, h. 10:55 eliasz
@PiortKa - To jest news o ASG. O jednej z najlepszych imprez w Polsce. Jako gracze chcieliśmy po prostu zapewnić maniakom z całego kraju coś nietypowego, jakąś rozrywkę w przerwach między walką w polu. I sądząc po zainteresowaniu zeszłoroczną edycją to atrakcja się spodobała.
Promant 27.04.2010, h. 10:59 Promant
$1

Jakoś, gdy ktoś chce użyć konkretnego wulgaryzmu, który nie budzi wątpliwości, to się tak nie kryguje, więc nie bądźmy hipokrytami, bo wkrótce zacznie się kruszenie kopii o słowo "cholera".

A w kwestii samego newsa: konkurs jest już tradycją oraz integralną częścią Zlotu Tomaszowo, czyli imprezy airsoftowej, uznawanej przez wielu za najlepszą tego typu imprezę w Polsce. W konkursie biorą udział airsoftowcy, a nie kółko szachowe (choć może niektórzy do takowego należą) więc nie widzę powodu dla którego taki news nie miałby się znależć na WMasg.
Jak komuś nie pasuje, to może ograniczyć się do czytania info o zmianach w ofercie sklepów, a komentarze darować.
Czytanie newsów nie jest obowiązkowe.
Adi.K 27.04.2010, h. 12:07 Adi.K
Rok temu fajnie się na to patrzyło przy piwku to i w tym roku nie omieszkam zajść na Armwrestling.
Foka 27.04.2010, h. 14:29 Foka
> Jeśli ktokolwiek z nas miałby powiedzieć kumplowi jakie są nagrody
> w tym sensie w który zostało użyte w klipie słowo zajebiste, to nie
> sadzę, żeby użył innego sformułowania.

Tyle, że odkąd $1 nauczył się posługiwać pismem język mówiony i pisany zawsze wyglądały nieco odmiennie i to co uchodziło w jednej formie komunikacji nie do końca jest akceptowane w drugiej.
mars_ 27.04.2010, h. 14:54 mars_
Foka, może ja ujmę to w ten sposób.

Klip jest kierowany do męskiego towarzystwa, zwrot "zajebiste" nie jest wulgarny i jest powszechnie stosowany.
Dość banalna sensacja się zrobiła, choć pewnie korzystnie wpływa na oglądalność tej zajawki to chyba nikt nie poczuł się tutaj zniesmaczony.
Po prostu zwrot ten został zastosowany by właściwie określić nagrody, bez zbędnej etykiety i z luzem.
Oczywiście można sobie trochę ponarzekać i zawsze jest jakieś pole umożliwiające krytykę, niemniej jednak zamiast rozdrabniać się nad duperelami, lepiej się zapisać i powalczyć o zajebiste nagrody i dobrze się bawić.

Jak sobie każdy wyciągnie kij z d*** to się wszyscy będziemy dobrze bawić w Tomaszowie
RangerPL 27.04.2010, h. 16:30 RangerPL
Będzie ktoś z fap?
eliasz 27.04.2010, h. 16:37 eliasz
W tym roku nie.
Po prostu ranga zawodów jeszcze nie ta
Ale być może w przyszłości?

A co do FAP to stół jest wymiarowy, według zasad FAP.
Jedyna różnica to wysokość bocznych poduszek- w naszej wersji są niższe, a więc trochę więcej walki jest w końcówce.

PS> No i nam jednak bardziej chodzi o dobrą zabawę niż o ściśle sportową rywalizację, także reguły są stosunkowo uproszczone - obowiązują przede wszystkim zasady zapewniające bezpieczeństwo startującym no i podstawowe kwestie techniczne.
Promant 28.04.2010, h. 00:33 Promant
$1
Problemy językowe proszę sobie wyjaśniać na PW. Więcej ostrzeżeń nie będzie.
Duńczyk 28.04.2010, h. 19:30 Duńczyk
Proponuje zamiast "siłowania"się na słowa wystartować w konkurencji siłowania na rękę,pozdrawiam i do zobaczenia Duńczyk