Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 26.04.2010, h. 22:02, dodał: Promant
15

KWA: repliki M4 gas blow back. Airsoft GI TV: pistolet Socom Gear SOF GBB oraz ICS Sportline ASG AEG. Deep Fire: granat hukowy.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoftology Radio wyemitowało film prezentujący zapowiadane produkty firmy KWA: repliki z rodziny M4 systemu gas blow back: LM4 SR7 oraz PTR. Replika LM4 SR7 w wersji treningowej (law enforcement) generuje, według informacji producenta 500[+]fps na green gas.

 


 
 

Airsoft GI TV prezentuje pistolet firmy Socom Gear: SOF GBB, w czarnej wersji kolorystycznej. 

 

 
 
 

Kolejne video AG TV: Smith & Wesson M&P 15 - ICS Sportline M4 ASG AEG.

 

 
 
 

Firma Deep Fire przedstawiła film prezentujący jeden z jej najnowszych produktów: granat hukowy. 

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shiba 26.04.2010, h. 22:36 Shiba
M4 <3 Fajny, długi opis, obawiam się jedynie o cenę... Wątpię, żeby była porównywalna do We, a tak naprawdę wszystko co droższe od We coraz częściej przegrywa, gdyż robią oni dobre repliki, a różnica w cenie BARDZO rzadko pokrywa się z różnicą w jakości między replikami.

Repliczka prezentuje się tutaj fajnie, ale jak będzie naprawdę okaże się po 100 pierwszych sztukach zakupionych.
sjzmisiek 26.04.2010, h. 23:23 sjzmisiek
wygląda na to że KWA odwaliło kawał dobrej roboty będzie konkurencja dla m4 KJW/TK
bluebols 26.04.2010, h. 23:41 bluebols
chyba nie bardzo wiem do czego będzie granat hukowy w ASG ;P ale może to ja jestem jakiś dziwny
Amadem 27.04.2010, h. 00:14 Amadem
@sjzmisiek

Kurde faja mam nadzieje, ze bedzie. Bo poki co bida.
Szkoda, ze nie pokazali ile to pociagnie strzalow na jednym nabiciu.
Chociaż przy MTW i tak wypadł o wiele korzystniej - 1 mag full auto z minimalnym spadkiem szybkostrzelności to naprawdę dobry rezultat.
Pozostało poczekać - czas wszystko skoryguje..
pidzejfat 27.04.2010, h. 00:18 pidzejfat
Ja już zbieram !
xasistis 27.04.2010, h. 03:37 xasistis
ile tam było faktycznie kulek? 25?
slipknotyk 27.04.2010, h. 09:03 slipknotyk
muszę przyznać , że emka kwa robi wrażenie:) nie wiem czy dobrze usłyszałem ale w magu jest 40 bb?
noah 27.04.2010, h. 09:41 noah
KWA to nie Magna?
Jackall37 27.04.2010, h. 11:10 Jackall37
KWA to KWA

a swoją drogą, to rzeczywiście kawał dobrej roboty - pracuje pięknie i widać, że ostatni rok to istna rewolucja gaziaków

korci mnie taka w wersji M16A3 - z granatnikiem i kwadratową chłodnicą od ostrej wyglądałoby iście zabójczo
sebin 27.04.2010, h. 16:08 sebin
@noah
Myślę, że to bardzo dobrze wykonana pochodna Magny
ghilliefan 27.04.2010, h. 17:12 ghilliefan
Deepfire ma fajną kamerę stroboskopową...
Leo_111 27.04.2010, h. 20:43 Leo_111
Śliczna , beretta . Ale napis nad risem to chyba jakiś żart .
Mohawk_PL 27.04.2010, h. 21:53 Mohawk_PL
jakoś mnie ten granat nie przekonuje, podobnie jak resztę wypowiadających się, już chyba przebijanie balonów jest ciekawsze ;p