Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie SpecShop

Polska, 22.04.2010, h. 23:25, dodał: Promant
11

SpecShop włączył do oferty replikę firmy Socom Gear - 1911 Desert Combat Elite oraz kolejne repliki ASG marki ARES.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie SpecShop dostępna jest replika firmy Socom Gear: 1911 Desert Combat Elite. Pistolet full metal, w kolorze piaskowym. Pojemność magazynka: 15BB. Długość: 222mm. Prędkość początkowa: 300-330fps. Waga: 970g.

 

 

 

W komplecie z pistoletem znajdują się dwa magazynki, smycz oraz przejściówka do tłumika dźwięku. Cena: 599PLN.

 

 

Na stronie sklepu można znaleźć także kolejne repliki marki ARES. Obok granatnika EGLM w wersji stand alone, w kolorze czarnym i piaskowym (899PLN) dostępna jest replika karabinu SCAR-H, w kolorze czarnym. Długość: 567 / 760-812mm. Waga: 7100g. Materiał: metal + ABS. Magazynek: MidCap, o pojemności 180BB. Lufa wewnętrzna: 300mm. Łożyskowanie: 8mm. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 1599PLN.

 

 

 

 

Replika L85 A2, w wersji 2010, z korpusem z tłoczonej stali. Długość: 773mm. Waga: 4200g. Magazynek: MidCap, o pojemności 130BB. Prędkość początkowa: 300-330fps. Cena: 1549PLN.

 

 

 

 

Karabin L1A1-SLR. Długość: 1155mm. Waga: 3790g. Materiał: aluminium + stal. Magazynek: MidCap, o pojemności 120BB. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 1599PLN.

 

 

 

Replika FNC Short. Długość: 765/1005mm. Waga: 3890g. Materiał: aluminium + stal. Magazynek: MidCap, o pojemności 130BB. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 1299PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shiba 23.04.2010, h. 07:08 Shiba
Ależ piękny FAL, ależ piękny SCAR...

900 za graatnik? Przesada.
garfild414 23.04.2010, h. 07:29 garfild414
Gdyby nie to że ten colt kosztuje prawie tyle co moja broń główna, to już byłby mój
Mati13k 23.04.2010, h. 09:03 Mati13k
garfild - to raczej Twoja broń główna kosztuje tyle co ten Colt.
Tuksiak 23.04.2010, h. 09:09 Tuksiak
To nie FAL , ale mutacja. Ano KicpA jest trochę różnic między tym i moim z KA . Musimy porównać przy najbliższej okazji, może jakiś esej się napisze z porównania? .
KicpA 23.04.2010, h. 09:45 KicpA
Żadnego info o tej wersji 2010? Miała mieć metalowy szkielet GB, blokadę zamka itd.
Smutas 23.04.2010, h. 10:39 Smutas
Nie podoba mi się ten Colt... Wolę bardziej klasyczną formę
LeoN2024 23.04.2010, h. 11:22 LeoN2024
Troszke ciężki ten SCAR - 7100g. Ostra wersja waży 3860g.
Promant 23.04.2010, h. 11:33 Promant
@KicpA
Przecież nie będę przepisywał wszystkich danych ze sklepu, a o tej wersji elki juz było w newsach Ma wzmocniony szkielet metalowy GB.
@LeoN2024
Też mi sie wydaje, że to błąd na stronie sklepu, replika raczej tyle nie waży
KicpA 23.04.2010, h. 12:24 KicpA
Hmm dziwne. Nie wiem czy błąd na stronie sklepu czy ten metalowy szkielet ma łożyska 6mm. Metalowy szkielet do elki miał łożyska 8mm.
maciek28 24.04.2010, h. 11:06 maciek28
Fajniusi ten Colt ;p