Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 22.04.2010, h. 23:25, dodał: Promant
18

Nowe produkty firmy A&K. Replika Academy: S&W MagnumVideo prezentacja Echo1 USA: Advanced Sniper RifleVideo RA-TECH: new WA M4 pistol base.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma A&K zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowych akcesoriów i części. Są to, dedykowane do repliki SWD, elementy drewniane oraz magazynki low cap 60BB i hi cap 180BB, stalowa podstawa muszki typu flip up do replik M4 oraz metalowa komora hop up (CNC) i dysza do repliki Masada.

 

 

Kto jeszcze pamięta początki polskiego airsoftu w poprzednim stuleciu? Sporą rolę odgrywały wówczas repliki, wtedy tylko sprężynowe, marki Academy - Minicraft. Najczęściej przeznaczone do samodzielnego montażu. Firma Academy nadal istnieje na rynku, choć obecnie uważana jest za producenta replik niższej klasy. Zapowiedziała ona wprowadzenie do sprzedaży repliki rewolweru S&W Magnum 2.5". Replika wykonana jest z tworzywa i ma licencjonowane oznaczenia.

 

 

Video prezentacja Echo1 USA: replika Advanced Sniper Rifle, którą prezentowała już w swoim video Airsoft GI TV.

 


 
 

Video RA-TECH: new WA M4 pistol base.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Stalker 22.04.2010, h. 23:54 Stalker
Wreszcie hi-cap do SWD! Koniec z chodzeniem jak frajer z kilkoma kulami.
pidzejfat 23.04.2010, h. 00:20 pidzejfat
A ja myślałem, że wszyscy posiadacze SWD od A&K i ATOZ chcieli mieć low-capy...
Pritcher 23.04.2010, h. 01:13 Pritcher
Hi cap był z repliką dodawany, ale teraz jest też dostępny oddzielnie, podobnie jak low cap. Fajnie że A&K odzyskuje impet.
zordrak 23.04.2010, h. 01:28 zordrak
Co do Brajana jedyne co on ma zaawansowane to...^^ Ale nie powiem Oakley miał niezłe, można takie w olive u nas dorwać ? Akcent tych laseczek podniecający . jak syntezator mowy xD
LiuKas 23.04.2010, h. 07:50 LiuKas
"I'm a sniper"
Errhile 23.04.2010, h. 08:03 Errhile
Ech... ładne to Magnum (od jakiegoś czasu mam ochotę na rewolwer...), niestety wygląda na to, że chyba sprężyna
JOKER747 23.04.2010, h. 08:33 JOKER747
Czy ktoś może wie jak nazywa się wężyk podpięty do magazynka na filmiku Video RA-TECH: new WA M4 pistol base i może jeszcze wie gdzie można sobie taki kupić??
Marcin_S 23.04.2010, h. 08:54 Marcin_S
W końcu low cap do SWD, drewienka też cieszą, tym bardziej, że coraz trudniej wyhaczyć zestawik od ostrego. Ten news bardzo mnie ucieszył
GrimPilgrim 23.04.2010, h. 11:34 GrimPilgrim
Dzizus! filmik z echo1 żenada . Nikt nie pobije ostatnich filmików z Redwolfa i dowcipnego pana prezentera
Horblower 23.04.2010, h. 13:05 Horblower
Czy Advanced Sniper Rifle ma swój odpowiednik w ostrej borni bo coś googluje googluje i nic nie mogę wygooglować?
PiotrKa 23.04.2010, h. 13:25 PiotrKa
W 1997r nabyłem HK MP5 z Academy - fullplastic z oznaczeniami oryginału. Oczywiście sprężynówka. Działa do dziś bezawaryjnie! Miał max ze 200 fps ale skupienie na krótki dystans jest bez zarzutu... Wtedy były to po prostu modele broni w skali 1/1. Nikt nie myślał nawet by z tego do siebie strzelać - przełom nastąpił jakoś tak stopniowo - gdzies po 2000 r celem zamiast tarczy z papieru stał się człowiek. Takie były początki. Academy miała już wtedy AEGi (M16, L85) - ale ich ceny były nierealne...
LogaN 23.04.2010, h. 14:05 LogaN
No i co najważniejsze z tymi magami do SWD - są $1!
A jeśli się nie mylę, to nawet ATOZ dodawał plastikowe magazynki do swoich replik .
Promant 23.04.2010, h. 14:26 Promant
Początki to były dużo wcześniej niż w 2000, po 2000 polski airsoft zaczął się dopiero organizować i upowszechniać.
lup 24.04.2010, h. 11:01 lup
ot, np. w 1996 roku na allegro było już sporo gazowych pistoletów
PiotrKa 24.04.2010, h. 12:41 PiotrKa
Trudno się spierać o datę - tym bardziej że nie była to rewolucja lecz bardziej powolny proces...Na pewno przed 2000r ludzie strzelali się już, organizowały się pierwsze ekipy. Ja z nostalgią wspominam przede wszystkim ludzi - był powiedzmy szczerze wysoki poziom - zaczynali głównie ci którzy wyszli z modelarstwa, głębokich zainteresowań bronią, survivalem, militariami - dla których rozgrywka ASG była projekcją i materializacją zainteresowań. Z uwagi na to oraz "koszty wejścia" nie spotykało się osób przypadkowych - co dziś jest powszechne. Z pewnością ASG było w PL u swych korzeni elitarne. Teraz wygląda to nieco inaczej...
Promant 24.04.2010, h. 14:27 Promant
Trudno się nie zgodzić.
kabel123 24.04.2010, h. 15:00 kabel123
Nie mogli w 96r sprzedawać replik na Allegro bo stronka powstała dopiero w 1999r.
Piotr_1974 27.04.2010, h. 20:22 Piotr_1974
Na pewno byłby to rok 1997-8, kupiłem swoją pierwszą replikę H&K P7 z Minicrafta. Pamiętam także zajawkę na Walthera MPL w zestawie do składania, ostatecznie nie kupiłem go, wcześniej już też się co nie co pojawiało w "Demibilach" ale głównie sklepy modelarskie były tego pełne... Ale jestem staryyyy