Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie ZBROJOWNI

Polska, 22.04.2010, h. 21:29, dodał: Promant
12

Na stronie sklepu ZBROJOWNIA pojawiły się nowe produkty ASG, w tym repliki CA19 oraz CA1911A1.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości na stronie ZBROJOWNI można znaleźć pistolety gas blow back CA19 oraz CA1911A1. Replika pistoletu Glock19 (CA19), produkcji Classic Army, posiada metalowy zamek. Magazynek o pojemności: 21[+1]BB. Długość: 190mm. Waga: 700g. Prędkość początkowa: 290fps. Cena: 320PLN.

 

 

Również produktem firmy Classic Army jest replika full metal pistoletu Colt 1911A1 (CA1911A1). Magazynek o pojemności: 24[+1]BB. Długość: 220mm. Waga: 1000g. Prędkość początkowa: 300fps. Cena: 340PLN.

 

 

Sklep oferuje również dodatkowe magazynki do modelu CA1911A1, w cenie 99PLN. Materiał: metal.

 

 

Spośród produktów CA w nowościach znalazł się także olej silikonowy, w opakowaniach 450ml (39PLN) i 100ml (22PLN).

 

 

ZBROJOWNIA włączyła również do swojej oferty serię akumulatorów NiMh produkcji firmy ICS: 8.4V 1500mAh Mini, 8.4V 1500mAh Stick, 8.4V 3300mAh Large, 9.6V 1500mAh Mini oraz 9.6V 1600mAh do M4/M15.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.zbrojownia.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 22.04.2010, h. 21:32 SHOGUN_YAMATO
Bam bam, bam bam bam $3 wiecznie mi się będzie Glock z tą grą kojarzył
GunneR2oo6 22.04.2010, h. 22:09 GunneR2oo6
BEM BAM BAM !

Szkoda tylko, że Colt bez oznaczeń
bari77 22.04.2010, h. 22:13 bari77
Będzie recenzja tego Glocka?
Gandzialf 22.04.2010, h. 22:27 Gandzialf
45 Full metal za 340 złotych. Ja oznaczeń do szczęścia nie potrzebuję, na szczęście
KicpA 22.04.2010, h. 22:34 KicpA
Bla bla bla Mr. Freeman Ciekawe jak CA poradziło sobie z gazówkami.
grnape 22.04.2010, h. 22:38 grnape
na youtubie widać oznaczenia na tych 1911
Frontal 22.04.2010, h. 22:47 Frontal
gaziaki CA? ciekawe, nie powiem.
pablito77 22.04.2010, h. 22:55 pablito77
Bardzo ciekawe są ceny oleju silikonowego do replik...rozumiem żerowanie a ludzkiej niewiedzy, ale to jest przeginanie okrutne...proponuje iść do Lidla i kupic olej silikonowy firmy W5 za 5pln za 200ml
wooke 22.04.2010, h. 23:00 wooke
Ciekaw jestem jak magi będą się sprawować.
Ownage 23.04.2010, h. 08:27 Ownage
Wiadomo może jakiego systemu są to klony? TM, KSC? Jestem prawie pewny, że to Chiny dla CA produkują
Westie 23.04.2010, h. 09:25 Westie
Magazynek wygląda na kopię TM'a... Ale i tak ludzie już mieli te CA w rękach i paradoksalnie Bell jest lepszy (sic!).
TAS 25.04.2010, h. 13:01 TAS