Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie CrazyBEE

Polska, 21.04.2010, h. 22:31, dodał: Promant
23

Sklep CrazyBEE poinformował nas o, włączonych do oferty produktów ASG, nowościach: w tym maskach Army of Two.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu CrazyBEE dostępne są maski, o których kilkukrotnie pisaliśmy w starszych newsach, wzorowane na grze Army of Two. Maski wykonane są z tworzywa, a oferowane w cenie 199PLN. Maska w kolorze miedzianym:

 

 

 

 

Maska "czaszka", w kolorze czarnym:

 

 

 

 

W cenie 119PLN można nabyć, wykonaną w technologii CNC, komorę HU do replik AK. Materiał: aluminium lotnicze.

 

 

Wśród części i akcesoriów są m.in. szyny RIS do G36 oraz kolba SF, do replik M4, która kosztuje 129PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.crazybee.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mikunda 21.04.2010, h. 22:39 mikunda
A piankę z maski i tak wyrzucić trzeba będzie, bo siatka jest i okulary ochronne się nie zmieszczą. Na jakieś klimatyczne strzelania w postaci LARPów maski prezentują się kozacko, ale chyba "czaszka" ma troszkę zbyt dużą siatkę, która może przeszkadzać w celowaniu.
Gogin 21.04.2010, h. 22:40 Gogin
Maski Army of Two w Polsce, fajnie
kozaq 21.04.2010, h. 22:53 kozaq
Zawsze się zastanawiałem, czy przypadkiem odpryski kulek nie przedostaną się przez te otwory .. Do CQB to się raczej nie nadaje, nie?
Gandzialf 21.04.2010, h. 23:00 Gandzialf
Raczej nie, duża część graczy twierdzi że gogle z siatką są niebezpieczniejsze ze względu na odpryski farby. Szkoda tylko, że nie są z metalu. Tak wiem, wtedy więcej by kosztowały.
generalcombo 21.04.2010, h. 23:01 generalcombo
nadaje , jednak dla własnego spokoju lepiej włożyć nawet okularki pod spód

ja osobiście bym nie wyszedł z samą siatką
TheCrow 21.04.2010, h. 23:16 TheCrow
Albo można plekse wstawić od strony wewnętrznej i powinno być ok.
yabar 21.04.2010, h. 23:21 yabar
oho, widze znowu komentarze w oparciu o opinie, znajomego ktory ma znajomego co kiedys widzial taka maske...

panowie! to nie sa siatki takie jak w goglach siatkowanych. Po pierwsze primo nie sa plaskie (sa nachylone tak jak w okularach)... kulki sie odbijaja lecac na boki

po drugie to konstrukcja oczek jest zupelnie inna bo sory ale nie jest to przeplot tylko konstrukcja oparta o nawiercenia...

po trzecie to uzywam tej maski od dobrych kilku miesiecy, tylko w CQB i ani razu mnie nie zawiodla. Dostawalem juz w okular niezliczona liczbe razy... dostawalem z singla, seria, z przylozenia. Wierzac komentarzowym statystykom powinienem byc juz o conajmniej jedno oko ubozszy... a tu szok. Nic, ani razu nie mialem odprysku ani innego groznego zdarzenia. Ba zarylem kiedys glowa i dzieki tej masce uniknalem prawdopodobnego rozbicia jakze waznego narzadu...

idac dalej, stwierdzenie ze pianke bedzie trzeba wyrzucic bo okulary nie wejda jest.. nieprawdziwe. Nie wiem jakie musialyby to byc bryle zeby tam nie weszly. Inna sprawa, ze noszenie okularow pod siatka mija sie z celem bo po prostu... bedzie to parowalo na potege.

Kilka faktow
Maska Salema (pierwsza) jest spokojnieo 20% wieksza od maski Riosa (tej czaszki). Zdjecia tego nie pokazuja ale spokojnie jedna z tych masek mozna wlozyc w druga...
Maska Salema jest naprawde ogromna i nie ukrywajmy bardzo utrudnia celowanie. Przy niskiej optyce mozna zapomniec o celowaniu. Przy wysokich montazach albo ukladach bezkolbowych - bedzie juz dobrze
Maska Riosa (czaszka) - jak ktos ma duzy nos to bedzie cisnac... tutaj po prostu nie ma na niego miejsca. Jest to poza tym stosunkowo mala maska, wiec osoby z "pelna twarza" moga sie nieco zdziwic.
Dorson 21.04.2010, h. 23:32 Dorson
Pomijając parowanie i brak powietrza to faktycznie bedzie ok Chociaż ktoś mądry powiedział kiedyś, że co nas nie zabije to nas wzmocni
Cichy92 21.04.2010, h. 23:34 Cichy92
Jak ma się sprawa widoczności w tych maskach?
MałyCF 21.04.2010, h. 23:35 MałyCF
Posiadam tą w wersji skull od jakiegoś roku.
Ściągaliśmy w ekipie z HK.
Grałem w niej nie raz w CQBowr imprezki i przy postrzałach w siatkę nie ma problemu.
Ale w ostatni weekend miałem niemiłe zdarzenie.
Blacha - bo nie jest to siatka tylko blacha z wieloma otworami, jest przyklejona czymś w rodzaju poxipolu. Dość twarda substancja ale łamliwa i właśnie dostałem kulką na krawędzi tej siatki i kawałek klejenia odprysnęło mi w kierunku kącika oka.

Na szczęście nie trafiło mnie w oko. Wkładanie jakiejś szybki pod maskę nie za bardzo się sprawdza, bo zaczyna parować - przetestowałem z szybką od X800, bardzo ładnie tam pasowała.

Minusem tej maski jest też zbyt rzadkie rozmieszczenie otworów.
Blacha ma większą powierzchnie niż otwory i przeszkadza to trochę w obserwacji terenu. Co ciekawe ta pierwsza ( kumple z teamu maja właśnie te pierwsze) mają gęściej rozmieszczone otwory i widoczność jest wyraźnie większa.

Co do samego materiału to nie jest plastik. Maski są zrobione z czegoś podobnego do włókna szklanego i spokojnie wytrzymują postrzały, ale po pewnym czasie zaczynają się rozwarstwiać na brzegach i widać strukturę z jakiej jest maska.
zrobiona.
Mi się maska podoba i nie narzekam tylko muszę pomyśleć nad poprawieniem wizjerów.
asgkowal 22.04.2010, h. 09:11 asgkowal
yabar
... nie jest to przeplot tylko konstrukcja oparta o nawiercenia...

Ku ścisłości, w maskach tych użyta jest blacha perforowana, czyli taka w której otwory są wybijane, a nie odwiercane. Zapewne jest to blacha stalowa.
Obawę o ewentualny odprysk z kulki w oko można spróbować zniwelować wklejając stalową siateczkę ( oczko 0,8-1,5 mm ) od środka maski. Nie powinno to pogorszyć widoczności, a odłamki nie dostaną się do oka.

Przy dużych prędkościach kulki nie ma siły, BB się rozpadnie.
szafa 22.04.2010, h. 10:20 szafa
to może usunąć te siatki i po prostu nosić zwykłe okulary ochronne pod maską?
wajser 22.04.2010, h. 13:12 wajser
O kurde ta 1 maska jest naprawdę straszna !
pawelkq 22.04.2010, h. 14:56 pawelkq
te maski będą dobre na nocki bo jak ktoś tak nagle wyskoczy to ...
Tanaj 22.04.2010, h. 16:01 Tanaj
Mimo wszystko wolę żeby między moimi oczami a kulką było coś innego niż kawał siatki.
soldat1990 23.04.2010, h. 06:15 soldat1990
maski to kawał badziewia w dodatku za 2 stówy xD:P chyba że ja się nie znam
Promant 23.04.2010, h. 11:36 Promant
Tak. Nie znasz się.
ebola_85 23.04.2010, h. 21:02 ebola_85
Mój kolega zajmuje się produkcją takich masek: $3
Zastanawiam sie czy te maski w newsie to nie są właśnie jego produkty
Cena taka bo wszystkie są robione ręcznie.

Co do siatki (w maskach produkowanych przez kolegę), to znajomy zapewnia że są one "nie do wyje ania).
ebola_85 23.04.2010, h. 21:06 ebola_85
Przejrzałem się tym z newsa i fotkami masek kolegi i stwierdzam że te z newsa to chyba jakieś "Tanie" podróbki