Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Polska, 20.04.2010, h. 23:14, dodał: Promant
25

Capri ASG: kabura modułowa Specops. SpecShop: produkty firmy ARES. Gunfire: Barrett M99 Snow Wolf.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Capri ASG pojawiły się kolejne produkty firmy Specops, w tym pionowa kabura modułowa dostosowana do systemu MOLLE.

 

 

 

Kabura, w kolorze zielonym, posiada regulację pozwalającą na przystosowanie jej do większości modeli pistoletów. Wymiary zewnętrzne: 180x90x50mm (WxSxG). Cena: 139PLN.

 

 

 

SpecShop włączył do swojej oferty kolejne akcesoria i repliki produkcji firmy ARES. Na stronie dostępna jest replika Cheytac M200 Sniper, w czarnej wersji kolorystycznej. Cena: 5999PLN.

 

ARES-Cheytac-BLCk-1.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

ARES-M200-B-2.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

Replika karabinu MK43 oferowana jest w cenie: 1999PLN.

 

ARES-MK43-1.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

ARES-MK43-2.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

W ofercie znalazła się także optyka: replika lunety celowniczej SUSAT (549PLN) oraz chwyt z celownikiem optycznym i laserowym do G36 (419PLN), a także chwyt z celownikiem optycznym i dodatkową szyną RIS do G36 (349PLN).

 

ARES-Susat-1.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

ARES-G36-Sight2.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

ARES-G36-Sight1.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

W ofercie Gunfire dostępna jest replika sprężynowa Barrett M99 Snow Wolf. Replika wykonana z metalu, w tym stali, i tworzywa. Cena: 1299PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.specshop.pl

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MyN3 20.04.2010, h. 23:23 MyN3
Z tego co pamiętam M99 było na GFC za 900zł
Za to SpecShop zaskakuje M200 już tylko 5999zł
(to nie jest sarkazm kosztowało ponad 6000)
Promant 20.04.2010, h. 23:24 Promant
W Chinach inflacja.
KrYzYs13 20.04.2010, h. 23:26 KrYzYs13
Cheytac .... piękny, choć bardziej mi się podoba w tan'ie
soldat1990 20.04.2010, h. 23:33 soldat1990
Szkoda że chwyty do giety takie drogie
BartekBartek 21.04.2010, h. 01:07 BartekBartek
Kosztowało jeśli dobrze pamiętam 7659 zł, pamiętam bo zapamiętałem ile musze uzbierać na to CUDO
zordrak 21.04.2010, h. 03:19 zordrak
Święta prawda, ciesze się, że inni zauważają..szkoda, że gfc nie takie fajne jak kiedyś. Barrett M99 Snow Wolf kosztowała z 10% poniżej 900 zł nie pamiętam czy miała lunetę czy nie...Teraz bez 1300 zł , ciekawe za co te extra 400 zł
Aliant 21.04.2010, h. 07:41 Aliant
Teraz sobie pokpili sprawe z tymi chwytami do g36. Już lepiej sprowadzić sobie z zagranicy.
Sushi.50 21.04.2010, h. 10:28 Sushi.50
@zordrak: Zwykłe prawa ekonomi, rośnie popyt -> rośnie cena. I nic w tym dziwnego. Ci, którym zależy i tak kupią.

@Promant: Chyba powinieneś przestać pisać tutaj ceny, pozbędziemy się groma niepotrzebnych komentarzy..
Krabii 21.04.2010, h. 11:58 Krabii
Warto zwrócić uwagę na MK43 bo chińczyk kosztuje 1600PLN a ten markowy 2000PLN z RISami, a co do bebechów to i tak w chińczykach trzeba wszystko poprawiać więc tym razem Spec z tą ceną mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Gdyby tylko jeszcze EGLM VFC mieli na stanie:P
darthmateusz 21.04.2010, h. 11:58 darthmateusz
Ceny muszą zostać...
Gandzialf 21.04.2010, h. 15:18 Gandzialf
M99... Buech. Cheytac wygląda jak skrzyżowanie trąbki i blastera z "Gwiezdnych Wojen".
sucharpl 21.04.2010, h. 17:07 sucharpl
94 dolary * 2.87 kursu za 1 =około 270 zł. Ostro z cenami celowników optycznych przesadzili
Sledzikmaster 21.04.2010, h. 17:37 Sledzikmaster
@ms15pl
tylko zobacz sobie ich dostępność ...
WolfHeart 21.04.2010, h. 18:35 WolfHeart
@ms15pl:... i stawki VAT.
Aliant 21.04.2010, h. 19:22 Aliant
Hehe,a ja mam na oku chwyt z koli ARESa za 83 dolce I w dodatku dostępny.
rain777 21.04.2010, h. 19:44 rain777
czy mi się wydaje czy w m99 luneta ma tubus 20 ? (fujjj)
Filip92 21.04.2010, h. 21:49 Filip92
@aliant, ms15pl
A co was ceny obchodzą? Jak taniej sprowadzacie z zagranicy to nie musicie się tym chwalić. Dobrze że są tak zaradni maniacy ersoftu jak wy... <roll>
Karol_K 21.04.2010, h. 21:56 Karol_K
Najbardziej podoba mi się gunfireowy zwrot "ze stali i metalu" . A stal to przepraszam bardzo co ? Gaz może?
Dread 21.04.2010, h. 22:04 Dread
94 dolary * 2.87 kursu za 1 =około 270 zł. 270 zł dodać 22% podatku VAT i wychodzi około 330 zł. Sprzedają za 349zł. Zarabiają na tym całe 19zł.

Zdziercy i złodzieje, masoni i cykliści normalnie!
Jangi 21.04.2010, h. 22:26 Jangi
Karol_K stal jest stopem metali
Karol_K 21.04.2010, h. 22:55 Karol_K
Jangi odkąd to węgiel jest metalem ? Stal jest stopem żelaza i węgla gdzie zawartość węgla nie może przekraczać 4%( najczęściej 2% nie przekracza) w innym wypadku jest żeliwo lub staliwo. Jedynie stale Chromowe (czytaj min. nierdzewka) są to stopy 2 metali ...

Wniosek jak poprawiać po kimś to dobrze a nie pisać byle co. Co do ceny - cóż tak to musi kosztować inna rzecz że gdyby w Polsce były inne przepisy za podobną kasę można poskładać całkiem dobry karabin w kategorii Varmint - może nie genialny ale w miarę przyzwoity ... Ciekawe tylko jak to się przekłada na jakoś ?
radzio2k 22.04.2010, h. 01:06 radzio2k
2,13%
Jangi 22.04.2010, h. 08:09 Jangi
"Najbardziej podoba mi się gunfireowy zwrot "ze stali i metalu" . A stal to przepraszam bardzo co ? Gaz może?" Tym zdaniem sugerujesz, że uważasz stal za metal, że rozróżnienie nie jest potrzebne.
"Stal jest stopem żelaza i węgla" Tutaj sobie sam zaprzeczasz, bo już opisujesz stal jako stop.
"Jedynie stale Chromowe (czytaj min. nierdzewka) są to stopy 2 metali" A tu mi przyznajesz rację, stal może być stopem dwóch metali.

Więc o co Ci chodzi?
Kiekos 25.04.2010, h. 11:00 Kiekos
Nie czytacie uważnie... Cytuję:
"Replika wykonana z metalu, $1 stali, i tworzywa."
Więc mówią, że jednym z metali użytych jest stal...

A co do reszty to się zgadzam, że stal jest stopem itd.
sucharpl 26.04.2010, h. 17:03 sucharpl
@Dread
pozwól, że zwrócę ci uwagę, że 94 baxy za wersję z HKV, którą specshop sprzedaje za 419 zł. Czyli 60 zł różnicy nie 20. A dla mnie każda złotówka jest ważna