Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 20.04.2010, h. 00:01, dodał: Promant
20

SilverBack: nowe akcesoria ASG. MadBull: licencjonowane bloki gazowe. G&P: MRP Gas Block. WGC: przedsprzedaż ARES WA2000.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma SilverBack Airsoft poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowych akcesoriów. Adaptery pozwalające zamontować kolimator typu Docter na replikach pistoletów Glock (TM, KSC) oraz Hi-capa (TM). Adaptery te pasują do celowników produkowanych przez firmy King Arms oraz G&P, a także chińskich klonów o identycznych wymiarach. Drugą nowością jest przejściówka do tłumika dźwięku, dedykowana do repliki KSC MP7.

 

 

Firma MadBull wprowadziła do oferty licencjonowane bloki gazowe Daniel Defense i Noveske .

 

 

 

Firma G&P również włączyła do oferty blok gazowy: wykonany ze stali MRP Gas Block.

 

 

Sklep WGC rozpoczął przedsprzedaż sprężynowej repliki ARES WA2000, z oznaczeniami Walther, o której pisaliśmy w sprawozdaniu z targów IWA 2010. Materiał: aluminium i drewno. Cena: 513USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk  

www.gp-web.com

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
JOKER747 20.04.2010, h. 00:45 JOKER747
Wszystko super ale WA2000 powinno mieć napęd gazowy
soldat1990 20.04.2010, h. 02:15 soldat1990
Do tego wa2000 powinni dodawać czarny garniak i czerwony krawat :D
radek93 20.04.2010, h. 07:05 radek93
MP7 (miodzio) hehehe co do komentarza Soldata to jeszcze powinni dawac naklejkę z kodem kreskowym na głowe
pawelec84 20.04.2010, h. 07:06 pawelec84
I wygolić się na łyso i kod kreskowy sobie zrobić z tyłu głowy.
tkn07 20.04.2010, h. 08:36 tkn07
kurde wymarzona replika w pre order <3 nawet odcień drewna jest piękny. Nic do zarzucenia na podstawie zdjęć )
Promant 20.04.2010, h. 09:37 Promant
A podobno gry komputerowe nie zawężają widzenia świata...
echelon_ 20.04.2010, h. 09:54 echelon_
Ale marynarka koniecznie z czerwonym podszyciem!
Westie 20.04.2010, h. 11:02 Westie
Ten Walther to spring, kulki są ładowane do rury pod lufą, a WGC wymazało na jednym zdjęciu chamsko widoczne przez dziurę z tyłu body dno cylindra.
$3
Ciekawe, czy da się do środka wstawić bebechy od emki WA. Chińskie klony już wykręcają 420 fps, a na dłuższej lufie?
GrimPilgrim 20.04.2010, h. 11:17 GrimPilgrim
nie wymazało tylko cylinder jest bardziej cofnięty do wewnątrz. jest w innej pozycji niż na focie którą podałeś. zobacz na okno wylotu łusek. tam jest cały cofnięty a tu w połowie.
JaiLpl 20.04.2010, h. 13:32 JaiLpl
Piękna ta WA2000 <zauroczony>. To będzie moja następna replika
Filip92 20.04.2010, h. 14:53 Filip92
A dla mnie WA2000 to nadal abstrakcja. Pewnie to przez emkowe upośledzenie umysłowe, ale cóż... Bez emki nie ma zabawy:P
shamoth 20.04.2010, h. 15:02 shamoth
Kurna... jestem mocno zaskoczony wyglądem tego drewna, wcześniejsze fotki aż tak dobrze nie wyglądały.
Szkoda tylko że to spring, o ile w SWD to jakoś nie przeszkadzało o tyle tutaj bullpup może sprawiać problemy na mocniejszych sprężynach... no ale to cena jaką idzie przełknąć za "kompaktowe" rozmiary tej repliki ;]

Zdecydowanie "must have"
Filq 20.04.2010, h. 15:50 Filq
Jesli ktos nie trawi springow WA, proponuje wbic w google WA 2000 Asahi.
kerniol 20.04.2010, h. 17:02 kerniol
Piękny ten WA2000.
slipknotyk 20.04.2010, h. 17:37 slipknotyk
Ja zamiast krawata i garniaka proponował bym złoty grill na zęby piękny 5 paskowy dresik(spodnie),złotą koszulkę, włoski na żelik i Manu z Dobermann'a jak się patrzy z tym wa 2000 który swoją drogą wygląda zacnie na tych fotkach
sniper_tarzan 20.04.2010, h. 18:22 sniper_tarzan
Wygląda jak element wyposażenia salonu Za dużo eMek...
Lagodkin 20.04.2010, h. 20:15 Lagodkin
Ta garniak, krawat, naklejkę, 2x 0.45 i frytki do tego Podobno można gdzieś dorwać "how to made wa 2000" ale nie wiem gdzie.
brahoo 20.04.2010, h. 20:42 brahoo
jak "w garażu" stworzyć WA2000:
$3
powodzenia
Lagodkin 20.04.2010, h. 22:25 Lagodkin
O dokładnie o tym mówiłem dzięki
poldeck 23.04.2010, h. 11:10 poldeck
Jaki jest sens montowania optyki na skaczącym zamku? Zwłaszcza repliki kopii optyki? Kilka strzałów i regulacja idzie się paść. Po to przecież wszelkie adaptery do pistolców są montowane niezależnie od zamka.