Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 19.04.2010, h. 23:26, dodał: Promant
7

RA-Tech: open bolt system kit oraz prezentacja replik ASG firm Tanaka i Marushin. Airsoft GI TV: najnowsze produkcje video.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma RA-Tech przedstawiła filmy video, tematycznie związane z, prezentowanym niedawno w newsach, systemem open bolt replik WE KAC PDW.

 

 
 
 
 
 
 

RA-Tech opublikował również, dość krótką i enigmatyczną, prezentację replik ASG wykorzystujących łuski - produkcji firm Tanaka i Marushin: M700 Police oraz M1911-A1.

 
 
 
 

Airsoft GI TV zamieściła najnowsze produkcje video. Pierwszy film przedstawia replikę Echo1 ASR.

 


 
 

Kolejne video prezentuje AEG CQB firmy Classic Army: M6 PSD

 

 
 
 

Trzecia z zaprezentowanych replik to customowy model pistoletu dedykowanego do IPSC.

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shiba 19.04.2010, h. 23:37 Shiba
Wszystko fajnie, tylko niech to GBB będzie jeszcze tańsze. ;D
pajaczeq 20.04.2010, h. 00:10 pajaczeq
Ten super Custom pistolet terminatora to totalna porażka XD Wstyd by mi było wyciągnąć takie coś na strzelance a ten super "home made" grip który wygląda jak przypalony zapalniczką mnie rozwalił, jeszcze za tyle kasy...
JOKER747 20.04.2010, h. 00:55 JOKER747
No na strzelankę może się nie nadaje ale na turniej owszem. Wszystkie pistolety IPSC zwłaszcza w klasie bez ograniczeń wyglądają jak zabawki z filmów akcji klasy D nie mylić z xxx
LogaN 20.04.2010, h. 01:02 LogaN
Prawdę powiedziawszy - jak tylko w miniaturce newsa zobaczyłem, że jakiś koleś prezentuje giwerę w ghillie, to zanim przeczytałem opis, pierwszą moją myślą było "Czyżby nowy filmik Airsoft GI?" .
siwaszek 20.04.2010, h. 11:25 siwaszek
Echo1 to u nas SRC ? Nie pamiętam dokładnie niestety. Nareszcie jakieś alternatywy dla osób leworęcznych jeżeli będzie ta ASR-ka konstrukcją zbliżona do repliki od maruzena oczywiście będzie dylemat hehe
LogaN 20.04.2010, h. 11:41 LogaN
Echo1 na pewno wypuszcza u nich repliki JG . A czy SRC też, to już niestety nie wiem.
Majster' 20.04.2010, h. 20:45 Majster'
fajne te M700 z łuskami, na tyle ciekawe że myślę nad przykoszeniem pieniędzy na niego.