Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 18.04.2010, h. 23:54, dodał: Promant
26

KSC: replika GBB CZ75. Hełmy MICH 2001 z szynami bocznymi. M.D.S.: klon pistoletu TM hi-capa. AirSoft Global: gazowy Derringer 8mm.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma KSC wprowadza do oferty nową wersję repliki GBB pistoletu CZ75. Cezetka KSC to replika z serii System 7.

 

 

 

 

W ofercie sklepu EBairsoft dostępne są hełmy MICH 2001 z czołowym montażem pod NVG i szynami bocznymi.

 

 

Hełmy dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, oliwkowej i khaki. Cena: 75USD.

 

 

 

Massive Defense Shop oferuje tanią alternatywę dla repliki TM 5.1 hi-capa.

 

 

Klon jest pistoletem gas blow back, wykonanym w wersji full metal i posiadającym magazynek o pojemności 31BB. Cena: 52USD.

 


 
 

Miłośników replik broni historycznej może zainteresować, dostępny w ofercie AirSoft Global, gazowy Derringer 8mm. Replika firmy Marushin zasilana jest gazem HFC 134a. Długość: 128mm. Waga: 280g. Cena: 88USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ksc-guns.co.jp

www.ebairsoft.com

www.massive.hk

www.popularairsoft.com

www.airsoftglobal.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fear Factor 19.04.2010, h. 00:07 Fear Factor
Derringer śliczny, aczkolwiek wolę złotą wersję. Świetny maluch. Może kiedyś uda się zobaczyć "pieprzniczkę".
Dale 19.04.2010, h. 00:31 Dale
Szkoda że Derringer 8mm. Byłby idealny na wypadek przeszukania na milsimach.
sisi 19.04.2010, h. 00:37 sisi
O mój boże... przecież ACH-ARC Kit (Accessory Rail Connector) nie montuje się do TC-2001!
Jest to wyraźnie napisane przy oryginale że nie pasują do tego modelu ... i to tu widać... są tutaj pod kątem.
ACH-ARC jest tylko do TC-2000 i TC-2002... heh.

A do FAST Helmet są inne szyny i inna skorupa... heh... niech same szyny sprzedają lepiej na tym wyjdą.
Tony Halik 19.04.2010, h. 00:58 Tony Halik
Yes! nareszcie do siedemnastu risów na mojej wspaniałej emce dojdą dodatkowe na hełmie! (a już się człek bał, że mu nie starczy powierzchni montażowej na te wszystkie szmery bajery)
Filip92 19.04.2010, h. 07:51 Filip92
No to teraz kupić hełmik z szynami, walnąć sobie na nie m203 i terminator jak się patrzy:P Co do cezetki, to ładniutka, oj ładniutka;)
MyN3 19.04.2010, h. 08:02 MyN3
Po hełmach wnioskuję że powoli Air Soft przechodzi w Laser Soft..
Szkoda.. fajnie było poczuć że się dostało..
sniper_tarzan 19.04.2010, h. 10:23 sniper_tarzan
Tylko czekać aż ludzie zaczną montować na hełmie lunety, granatniki i dwójnogi
echelon_ 19.04.2010, h. 10:37 echelon_
Gdyby ktoś się zastanawiał co jeszcze można założyć na takie RISy na hełmie to już śpieszę z odpowiedzią:
$3
grzechotnik 19.04.2010, h. 13:14 grzechotnik
150PLN za hicapę? mniam.
Frontal 19.04.2010, h. 15:08 Frontal
ja zawsze wiedziałem że nie ma świecie rzeczy do której by się nie dało RISów domontować. xD
Yahalom 19.04.2010, h. 15:15 Yahalom
A do czego służą te metalowe/plastikowe dinksy które są 'obok' hełmów?
Gasparzinho 19.04.2010, h. 15:39 Gasparzinho
Ale na przykład taka kamera na RIS na hełmie. Latarka niekoniecznie ,ale kamera... Po strzelance można sobie "obejrzeć" jeszcze raz : )
SARCO 19.04.2010, h. 15:39 SARCO
Tak jak napisał SISI, szyny same z chęcią bym skąsał do mojego miśka 2000-już na nich widzę iluminator podczerwieni.
Nox 19.04.2010, h. 16:59 Nox
Nie jestem pewien... czy na ramie CZtki jest napisane MADE IN CZECHOSLOVAKIA?
Kilka razy oglądałem ich animację prezentującą ten pistolet i za każdym razem odnosiłem takie wrażenie... W każdym bądź razie jest piękna
Yahalom 19.04.2010, h. 17:08 Yahalom
A gdzie produkowali Cz'tkę? W Czechosłowacji
Gandzialf 19.04.2010, h. 17:17 Gandzialf
Hi-capa... Ten wystający mag. Brzydactwo Derringer - CQB w najczystszej postaci.
Nox 19.04.2010, h. 17:26 Nox
Dobra, faktycznie to ten starszy model . Teraz są produkowane w czechach.. ale mają oznaczenia na zamku CZ75.. a nie model 75. Nie zauważyłem tego. No i logo w kółku też inne.
Foka 19.04.2010, h. 18:56 Foka
Hm, mówią, że "lansiarze" jadą na WMASG po ludziach z gorszym sprzętem. A ja tu widzę coś zupełnie odwrotnego.
poldeck 19.04.2010, h. 19:10 poldeck
Ja chcę kask z RISamiiiiii!!!!111!!!oneoneone
napod 19.04.2010, h. 19:10 napod
Ktoś wie czy ta hi capa ma full auto?
radzio2k 19.04.2010, h. 22:23 radzio2k
poldeck mich to hełmy a nie kaski chyba że faktycznei chcesz sobie do kasku dorobić szyny?
Kosa_Rommel_PL 21.04.2010, h. 07:56 Kosa_Rommel_PL
nie hi-capa nie ma full auto ( wiem bo sam mam ) i to nie jest wystający magazynek a jedynie tak duża osłona dolnej części maga gdzie wkłada się nabój CO2, a dodatkowo ta osłonka spełnia rolę tzw. pokrętła do zacisku do naboju.
poldeck 23.04.2010, h. 11:11 poldeck
Wiem, ze to hełm... Czaj ironię .