Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w ofercie SpecShop

Polska, 16.04.2010, h. 20:10, dodał: Promant
21

SpecShop włączył do swojej oferty kolejne produkty z branży ASG. W ofercie znalazły się także stojaki na broń (repliki) produkcji ARES.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

SpecShop włączył do swojej oferty kolejne produkty z branży ASG. Replika pistoletu Glock: G-23F, produkcji KWA, posiada metalowy zamek. Pojemność magazynka: 24BB. Długość: 184mm. Waga: 860g. Energia: 0,9J. Prędkość początkowa: 280-300fps. Kolor: czarny.

 

 

 

Replika ma w komplecie szynę montażową umożliwiającą przenoszenie dodatkowego magazynka i wykorzystanie go w charakterze chwytu przedniego. Pistolet posiada nastawy ognia semi i full auto. Cena: 469PLN.

 

 

 

SpecShop włączył do oferty także replikę pistoletu: CZ 75 CAL.9PARA, produkcji KWA, w wersji full metal z oznaczeniami.

 


Pojemność magazynka: 22BB. Długość: 210mm. Waga: 940g. Energia: 1,0J. Prędkość początkowa: 300fps. Kolor: czarny. Cena: 539PLN.

 

 

Na stronie sklepu dostępne są również kolimatory produkcji G&P 551 Dot Sight - EOLAD Laser, w kolorze piaskowym lub czarnym oraz celowniki laserowe dedykowane do kolimatorów będących replikami EoTech 551/552/553, również w kolorze piaskowym i czarnym. Kolimator, wykonany z aluminium oraz kompozytu ABS, kosztuje 479PLN.

 

 

 

 

Celownik laserowy EOLAD Laser kosztuje 299PLN.

 

 

W ofercie znalazły się także stojaki (649PLN) oraz wieszaki (299PLN) na broń (repliki) produkcji ARES. Wykonane z aluminium i polimeru.

 

 

 

W osobnej sprzedaży można nabyć uchwyty na broń w formie magazynków, uchwyty na magazynki i do broni długiej oraz inne elementy stojaków ARESa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HummerB 16.04.2010, h. 20:46 HummerB
Stojak/wieszak - fajna sprawa w końcu repliki nie walały by się po szafie ale w tej cenie ... wieszak + 7 magów + replika = 1100 zł !! Makabra - wolę szafę ...
Ziomek08 16.04.2010, h. 21:04 Ziomek08
A ja zaś uważam że gdy ma się już tych replik kilka, a chcemy pokój ładnie przystroić, to ciekawa propozycja, zawsze lepsze od gwoździ w ścianie
Morn 16.04.2010, h. 21:15 Morn
replika wisząc na ścianie się ładniej prezentuje niż na plastikowo aluminiowym stojaku pod ścianą, a i gwóźdź nie kosztuje 1000 pln.
Wolałbym sobie z rurek i desek sklecić coś takiego.

Bardzo za to cieszy CeZetka, bo o ile się nie mylę to pierwsza metalowa replika tego pistoletu (?)
Mack the Knife 16.04.2010, h. 21:22 Mack the Knife
Moim zdaniem stylistyka stojaka pozostawia wiele do życzenia. Już nawet nie biorąc pod uwagę kwestii jego ceny, miałbym opory żeby ustawić sobie coś takiego w pokoju.

Zaś osobne wydanie samej obudowy z laserkiem do EOTecha to bardzo miły gest. To ciekawa możliwość, trzeba będzie się zastanowić.
Gandzialf 16.04.2010, h. 21:25 Gandzialf
Coś wspaniałego. O tym marzyłem. Tylko cena, ale jak wiadomo - za jakość się płaci.
Ligerius 16.04.2010, h. 21:48 Ligerius
Według mnie to chore pieniądze jak za takie coś... stojak stojakiem no ale bez przesady!
miodzislav 16.04.2010, h. 22:00 miodzislav
mag jako chwyt cwane
Forest Snajp 16.04.2010, h. 22:09 Forest Snajp
przesada... z ładnego drzewa liściastego taniej będzie zrobić ładny stojak..
kabel123 16.04.2010, h. 22:37 kabel123
Tak wiemy wszyscy że stojak jest drogi i jak zwykle taniej można sobie samemu zrobić. Proszę bardzo chcecie to zróbcie proste.
Lubię Glocki ale ten mi się jakoś nie podoba.
dust in the wind 16.04.2010, h. 23:04 dust in the wind
Glock na Zbrojowni kosztuje 400zł Dla mnie wybór oczywisty.
Gasparzinho 16.04.2010, h. 23:14 Gasparzinho
O kurcze ,świetny pomysł z tym magiem u glocka jako chwyt. Nie widziałem nigdy wcześniej czegoś takiego i nie ukrywam podziwu do twórcy : D
Prezes_____ 17.04.2010, h. 09:30 Prezes_____
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale między tym laserem do eotecha a samych eotechem z laserem wynosi 180zł. Czy tyle kosztuje sam eotech?? Patrząc tymi kategoriami to innego niż z laserem się nie opłaca kupować z g&p
BateaU 17.04.2010, h. 12:49 BateaU
Czy to jest już to CZ 75 NS2?
Altair94 17.04.2010, h. 20:17 Altair94
Ten chwyt przedni z magazynka może i jest "cwany", ale pewnie nie jest stabilny(bo magazynek trzeba szybko wyjąć przy przeładowaniu). Zresztą przy tak krótkiej "broni" take chwyty są zbędne. Gdyby to było MP5K to jeszcze
Promant 17.04.2010, h. 20:48 Promant
Serio? To ciekawe. Może i zbędne, pewnie dlatego w pistoletach z full auto je stosują. I nie tylko, bo kolby dostawne też.
Mack the Knife 18.04.2010, h. 00:13 Mack the Knife
Prezes: raczej chodzi o to, że wiele jest osób, jak ja, które mają już EOTecha GP a cieknie im ślinka na widok nowej osłonki z EOLADem i przyrządami celowniczymi na szczycie.
Altair94 18.04.2010, h. 08:34 Altair94
Promant. W ostrej jak masz odrzut to jeszcze przejdzie choć ze względu na rozmiar broni ktoś z dużymi dłońmi może mieć problemy, ale w asg jak już pisałem - zbędne - chyba, że do lansu
pumbishon 18.04.2010, h. 10:24 pumbishon
Blowback też jest zbędny.... I wymienne magazynki też.... wszystko jest do lansu.
Promant 18.04.2010, h. 13:12 Promant
Tak, niestety w airsofcie 99% tego co na rynku, jest zbędne. Kiedyś biegało się w starym moro LWP z plastikowym shotem i wystarczyło. Po cholerę w ogóle ten glock. Nie mówiąc już o magazynku z uchwytem.
Neonov 18.04.2010, h. 20:38 Neonov
Altair93: ten klocek wali serią - ostry i replika. pocisk ten sam co w kurtzu więc jakby nie patrzeć... dildo z przodu przydatne i to wielce.
Wiewioor 19.04.2010, h. 17:44 Wiewioor
Ja używam tego stojaka $3. Jest 10 razy tańszy (70zł a nie 700zł) i ładnie eksponuje replikę w pokoju. Co prawda jest tylko na 1 replikę, ale i tak wolę swój.