Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty

Świat, 15.04.2010, h. 10:56, dodał: Promant
17

ICS: kolba S.F.S. MP5 i front Quad Rail do repliki ASG SIG552. APS: M4A1 AEG. RedWolf Airsoft: replika Deep Fire M4 7" MRF-C. WE: open bolt system.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W starszych newsach pisaliśmy kilkukrotnie na temat nowej kolby opracowanej przez firmę I Chih Shivan, S.F.S., która oferowana jest teraz na stronie producenta. Kolba przeznaczona jest do replik MP5.

 

 

Firma ICS wprowadza do oferty także front Quad Rail do repliki SIG552. Zestaw szyn wykonano z aluminium lotniczego. Wewnątrz mieści się odpowiedni akumulator, aż do 12V.

 

 

Na rynek trafiła nowa replika M4, wyprodukowana w Hong Kongu przez firmę Accuracy Pneumatics Shooting. M4A1 APS to AEG full metal, z oznaczeniami. W ofercie Gunner Airsoft kosztuje 147USD.

 

 

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft dostępna jest replika Deep Fire: M4 7" MRF-C. Posiada ona gearbox z zestawem zębatek typu Titanium. Zastosowano komory HU DP podobne do stosowanych w replikach Systema PTW, dlatego wykorzystywane są lufy wewnętrzne systemu PTW, a nie AEG. Cena repliki: 415USD.

 

 

 

 

Firma WE opublikowała video prezentujące najnowesze repliki KAC PDW i, na ich przykładzie, swój nowy open bolt system.

 


 
 

 

 

Edit newsa:

w efekcie błędu w tekście źródłowym do newsa wkradła się nieścisłość na temat kolby ICS SFS. Informację skorygowano. Przepraszamy za pomyłkę.

 

 

 

Źródła:

www.popularairsoft.com

www.gunnerairsoft.com

www.redwolfairsoft.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jediwolf 15.04.2010, h. 12:48 jediwolf
KAC PDW i ten open open bolt system bardzo fajna sprawa ;]
Graven 15.04.2010, h. 13:33 Graven
Znana jest juz moze cena kolby i fronta do SIGa?
Mack the Knife 15.04.2010, h. 13:53 Mack the Knife
Ahh, wreszcie jakiś filmik z wyraźnym angielskim, który zrozumiałem co do słowa...
Squad 15.04.2010, h. 14:40 Squad
Okey ? swoją drogą piękne to KAC PDW, a pomysł WE aby wprowadzić dwa systemy na rynek naprawde genialny.
Jackall37 15.04.2010, h. 16:45 Jackall37
No ciekawe, swoją drogą to świetnie, że WE się rozwija - gdyby nie taka konkurencja, to najtańsze GBB dalej byłoby na poziomie 3000 zł.
thewojtz 15.04.2010, h. 17:09 thewojtz
Nie rozumiem co robi ten open bolt system...
Zaja 15.04.2010, h. 19:05 Zaja

Sprawdzałem na stronie ICS'a i doszedłem do wniosku że to jednak nie jest kolba do SIG'a ale nadal do MP5. Nawet po jej mocowaniu widać, że nie jest przystosowana do SIG'a. Może się mylę ale sądzę, że producent nie reklamowałby jej na swojej stronie jako akcesorium do MP5.
Amadem 15.04.2010, h. 19:27 Amadem
@Jackall37

Zapomniałeś o KJW które w stocku wypada lepiej nawet od WE.
A do tego jest tańsze.
alamakota 15.04.2010, h. 19:48 alamakota
Wojdatuz - w większości systemów masz świecącą rurkę w zamku, która się nie rusza, także jak zamek się rusza lub zatrzymuje w tylniej pozycji to świeci w okienku taka fajna rura tak jak $3.
lemonzawodowiec 15.04.2010, h. 20:39 lemonzawodowiec
Czy dobrze zrozumiałem: każda replika gbb od we (oprócz pistoletów) ma być sprzedawana w wersji "brass tube" i "open bolt"?

SCAR BEZ RURY?! YEEEAAAAAHH!
Promant 15.04.2010, h. 21:24 Promant
@Zaja
Dzięki za zwrócenie uwagi. Błędne sformułowanie było w tekście źródłowym newsa, nie na stronie ICSa. Kolba faktycznie jest tylko do MP5, a do SIGa przeznaczony jest front RIS. Już poprawione.
thewojtz 15.04.2010, h. 22:36 thewojtz
AAA to świetnie, myślałem, że w SCARze i PDW nie widać tego bo mają inaczej skonstruowane body (trochę wyższe) to czekam na M4 w tym systemie
Graven 16.04.2010, h. 00:17 Graven
@Promant

Dzięki za zwrócenie uwagi. Błędne sformułowanie było w tekście źródłowym newsa, nie na stronie ICSa. Kolba faktycznie jest tylko do MP5, a do SIGa przeznaczony jest front RIS. Już poprawione.

Wlasnie zniszczyles moje marzenia QQ
Promant 16.04.2010, h. 17:15 Promant
Nie desperuj, jeśli kolba będzie się sprzedawać, to pewnie zrobią modyfikacje do innych typów replik.
Filip92 16.04.2010, h. 17:26 Filip92
A mnie się średnio widzi ta "dziura" w WE. Osobiście nie podoba mi się, a poza tym jak będzie jeśli coś mi się tam dostanie? Ja jestem na nie.
systema 16.04.2010, h. 22:09 systema
@Filip92- tak głupiego komentarza jeszcze nie widziałem, może wystarczy zwolnić boltcatch?
Czy przypadkiem nie chodziło o to żeby pokozać, że system jest realistyczny "podobny" w działaniu do ostrego?
Jak można napisać coś takiego?
compaq19994 24.04.2010, h. 17:07 compaq19994
Ciekawe czy ta M4 od ASP jest warta uwagi. Z zewnątrz wygląda całkiem przyzwoicie.