Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kolejne produkty w ofercie Capri ASG

Polska, 12.04.2010, h. 10:20, dodał: Promant
13

Sklep Capri ASG włączył do oferty kolejne produkty, w tym replikę SWD AEG Classic Army.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponownie na polskim rynku jest dostępna replika karabinu snajperskiego Dragunowa: SWD AEG Classic Army, którą włączył do swojej oferty sklep Capri ASG. Cena atrakcyjna: 1270PLN.

 

 

 

Wszystkich, którzy chcieliby szczegółowo zapoznać się z repliką SWD CA, zapraszamy do lektury recenzji WMasg.

 

 

Capri ASG oferuje również replikę gas blow back M4A1 produkcji KJW/Tanio Koba. Cena: 1380PLN. 

 

 

 

 

W ofercie znalazł się także laser z latarką, w formie AN/PEQ15, o którym pisaliśmy już w starszych newsach. Producent: VFC. Kolor: piaskowy. Cena: 330PLN.

 

 

 

 

Gracze często narażeni na hałas pirotechniki mogą się zainteresować ochraniaczami słuchu EP4 Sonic Defenders Plus, produkcji SureFire. Cena: 58PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
shamoth 12.04.2010, h. 11:55 shamoth
Magów do SWD jak nie było tak nie ma... ale cena naprawdę kusi, raczej nie bedzie dylematów typu CA czy Atoz za podobną kwotę ;]
Songo_ 12.04.2010, h. 12:41 Songo_
Dokładnie cena bardzo atrakcyjna ;d aczkolwiek w drewienku byłby miodzio no ale wszystkiego miec sie nie da za te pieniadze
systema 12.04.2010, h. 13:49 systema
Widzę Capri rozwija ofertę, co bardzo mnie cieszy gdyby jeszcze ten npas AK sprowadzili:)...
Jangi 12.04.2010, h. 15:13 Jangi
Czy to prawda, że ta emczwórka jest najlepszym karabinem GBB w kategorii "prosto z pudełka"?
noah 12.04.2010, h. 15:28 noah
Najtańszym.
cooler404 12.04.2010, h. 15:41 cooler404
Ile było PEQ, że wszystko się już rozeszło?
zombie_snake 12.04.2010, h. 17:20 zombie_snake
A propos Emki KJW. Wie ktoś gdzie można dorwać magi do niej?
Kyrios 12.04.2010, h. 17:49 Kyrios
Oglądałem PEQ w innym sklepie w którym jest już od dawna i nie polecam go. Plastik wygląda na kiepski, włącznik żelowy słabej jakości a o latarce wolę nawet nie wspominać. Jedyne co dobre to laser.
misiakow 12.04.2010, h. 18:23 misiakow
SWD już nie ma - został tylko napis 'sprzedane na pniu'
capri 12.04.2010, h. 19:43 capri
Nie no Panowie i Panie, peq "wisiało" już kilka dni, a chyba nikt nie liczył, że kilka SWD, czy M4 GBB po ~1300PLN utrzyma się długo?

Zamawiać zawsze można, kolejne dostawy też będą. Co do jakości PEQ15 to nie zgodzę się z przedmówcą, ale podobno opinia jest jak , więc każdy ma prawo ją mieć...
shamoth 12.04.2010, h. 20:05 shamoth
@capri
A co z magami do SWD co jak co ale przynajmniej jeden lub dwa zapasowe wypadało by dokupić... co prawda można ładownice wypchać też magami od palnej ale tych nie użyjemy jak coś się stanie z tym jedynym.

A jeszcze chciałem zapytać czy jesteście w stanie "nacisnąć" CA żeby przynajmniej "wzmocniony" szkielet GB wypuścili na rynek, tak na wszelki wypadek.
capri 12.04.2010, h. 21:23 capri
O magi będziemy walczyć na pewno, bo nie widzę inaczej. Niestety to już tradycja, że trzeba odczekać po premierze repliki kilka miesięcy na magazynki. Tak było z CA25, SA58 i pewnie będzie z SWD.

W temacie szkieletu GB, to nie widzę aż takiej tragedii. Jak na razie ostatnie szkielety CA są bardzo wytrzymałe i dawno już nie widziałem pękniętego (szczególnie te specjalne typu CA25). W każdym razie my dajemy na nie rok gwarancji i jakby pękł to wymienimy.
Lolexus 15.04.2010, h. 00:52 Lolexus
Ja mam u siebie na półce pęknięty od CA25 co prawda po 2 latach i różnej mocy od 640 do koło 400