Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w sklepach

Polska, 07.04.2010, h. 19:36, dodał: Promant
19

Repliki pistoletów w ofercie ASG Shop. Części do replik gas blow back w ofercie Capri ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASG Shop włączył do sprzedaży trzy repliki pistoletów. STI Tactical gas blow back, z oferty firmy Action Sport Games. Replika z metalowym zamkiem i prędkością początkową 300 - 320fps, produkcji KSC-KWA. Pojemność magazynka: 27BB. Cena: 480PLN.

 

 

 

Replika pistoletu Česká Zbrojovka: CZ75, gas blow back, w wersji z metalowym zamkiem. Seria KSC-KWA (brandowana przez firmę Action Sport Games). Prędkość początkowa 300 - 320fps. Pojemność magazynka: 22BB Cena: 540PLN.

 

 

 

CZ75D Compact (wersja na CO2) firmy Action Sport Games. Metalowy zamek. Pojemność magazynka: 16BB. Cena: 290PLN. Sklep oferuje również dodatkowe magazynki do wymienionych replik pistoletów.

 

 

 

Capri ASG włączył do oferty części do replik gas blow back dedykowane do M4 WA/WOC, Inokatsu oraz M4 i SCAR WE - produkcji RA-Tech. Jak łatwo przewidzieć, część pierwszej dostawy sprzedała się już "na pniu". Sklep oferuje części wewnętrzne, zamki, zestawy NPAS, lufy precyzyjne i inne produkty firmy RA-Tech.

 

 

 

 

 

Dostępne są również magazynki CO2 do M4 WE.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asgshop.pl

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
bactrim 07.04.2010, h. 19:45 bactrim
moje cz75d poszło w górę ;/ Ja za niego płaciłem 230zł.
MatriX482 07.04.2010, h. 19:48 MatriX482
Wreszcie porządne CZ75! Wreszcie z metalowym zamkiem!
bactrim 07.04.2010, h. 20:35 bactrim
Heh Ale i tak nic to nie pomoże, cz75d ma straszny rozrzut kulek. Na caly magazynek 16BB do celu trafione zostalo tybko 3BB . Sprawdzane na 4 takich samych pistoletach.
Kamil 07.04.2010, h. 20:52 Kamil
Rozumiem, że CZ75D nie ma BB?
Promant 07.04.2010, h. 20:56 Promant
Podano, że replika ma ruchomy zamek, czy to oznacza to samo - nie wiem.
bactrim 07.04.2010, h. 21:00 bactrim
Może ulepszyli ta wersje. To ten co ja mam to poprostu porażka.
Maciastek 07.04.2010, h. 21:03 Maciastek
Utarł się zwrot "sprzedane na pniu" z jednego z komentarzy do poprzedniego newsa, nawet Capri w sklepie wprowadził takie określenie

P.S. Capri, czekam na więcej części, koniecznie sprowadźcie:
$3
i
$3
te części niestety lubią się połamać, do tego koniecznie gumki HU czarne.
Dasz radę wyciągnąć lufy precyzyjne od Ratecha do WE? Miałyby wzięcie. Tyle z mojej listy życzeń
Promant 07.04.2010, h. 21:10 Promant
Zwrot wprowadził sam Capri, wieki temu.
capri 07.04.2010, h. 22:39 capri
@Maciasek
Odnośnie "pnia" Promant już lekko sprostował. Co do listy życzeń to jak jest potrzeba to postaramy się ściągnąć, ale do komunikacji tego typu służy mail W każdym razie dzięki za sugestię.

@CZ75D
Wtrące się trochę, mam nadzieję, że Kolega Marzan nie będzie miał mi za złe. To jest nowy model radykalnie inny od poprzedniego (wg producenta, a czy tak jest naprawdę, to pewnie lada moment się okaże).
BateaU 07.04.2010, h. 23:03 BateaU
Czy to jest ta nowa cezetka full metal NS2?
capri 07.04.2010, h. 23:20 capri
No teraz to się poddaję, bo nie wiem czy mnie tym skrótem nie obraziłeś
Tu znajdziesz porównanie:
$3
Moses 07.04.2010, h. 23:20 Moses
A Lufę 11,5" (M733) do WE da radę ?
BateaU 07.04.2010, h. 23:44 BateaU
Chodziło mi oczywiście o zwykłe CZ75
capri 08.04.2010, h. 09:23 capri
Pełna CZ'tka to model z nowej, poprawionej serii KWA + oznaczenia na które ma licencję ASG. Podobna sytuacja, jak z kiedyś z Coltem 1911 - najpierw niezbyt udana wersja w ABS, potem ulepszona z magnezowym zamkiem, a teraz dodatkowo z oznaczeniami STI
Horblower 08.04.2010, h. 10:00 Horblower
"Promant
07-04-2010, 20:56

Podano, że replika ma ruchomy zamek, czy to oznacza to samo - nie wiem."

nie oznacza bo sprężyny też mają ruchomy zamek nie bb nie mają
capri 08.04.2010, h. 10:42 capri
W specyfikacji, do której podałem link jest tak, czy inaczej napisane:
CZ 75D Compact Dual tone
CO2, Blow Back, Adjustable Hop-up system, Metal slide

No chyba, że to inny produkt
Promant 08.04.2010, h. 13:29 Promant
Obie CZtki to modele GBB.

@Horblower
Może oznaczać, ale nie musi. Może to być to samo, a może być po prostu ruchomy zamek w replice typu non blow back.
systema 08.04.2010, h. 17:13 systema
Fajnie, że wreszcie polski sklep rozwinął zakres swojej działalności o częśći do gbb RA tech, ale mam jedną prośbę- Capri nie zapominajcie o sporej grupie fanów AK i zamówcie dysze npas i komorę HU ratech do AK GBB również