Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne produkty ASG

Świat, 06.04.2010, h. 22:58, dodał: Promant
15

Zapowiedzi ASG G&G. Video firmy RA-TECH: GHK PDW review oraz Super recoil buffer Ver.2 test. ICS: kabura MS-36 butterfly universal holster. ARES: zapowiedzi.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród zapowiedzi na stronie Guay Guay pojawiła się już replika AEG FN FNC (która ma być dostępna w kwietniu) oraz F2000 w wersji czarnej i piaskowej.

 

 

Firma G&G włączyła także do oferty nowy laser.

 

 

Firma RA-Tech zaprezentowała video review GHK PDW. 

 


 
 
RA-Tech wyemitował także film: Super recoil buffer Ver.2 test.
 
 
 
 

Firma ICS wprowadziła na rynek nową kaburę: MS-36 butterfly universal holster.

 

 

Kabura pasuje do różnych modeli pistoletów, może być przystosowana zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Charakteryzuje się modułową budową i zapewnia stabilne mocowanie na udzie.

 

 

Firma ARES zapowiedziała całkowicie nową wersję repliki karabinu L85A2. Stalowy (tłoczony) korpus i szybkowymienna sprężyna. Według informacji producenta zastosowano nowe formy do wykonania podzespołów repliki.

 

 

ARES zapowiada także nowe granaty 40mm, w tym, modne ostatnio, wersje jednokomorowe.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.guay2.com

www.airsoft-news.eu

www.aresairsoft.com

www.popularairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jediwolf 06.04.2010, h. 23:02 jediwolf
Super recoil buffer Ver.2 ło masakra xD btw. wie ktoś może co to za karabinki są na tym teście??
noah 06.04.2010, h. 23:07 noah
HK416 WE.
Frontal 06.04.2010, h. 23:16 Frontal
ciekawe czy te EGLM zagrożą solidnej pozycji VFC
Szczur22 06.04.2010, h. 23:17 Szczur22
HK416, ale to jest nieważne... F2000!!!
jediwolf 06.04.2010, h. 23:19 jediwolf
Znaczy, że hk416 to wiem. Czy to taki: $3?
pidzejfat 06.04.2010, h. 23:42 pidzejfat
Tak.
Ciekawe jaka cena za to g2010, jak będzie na normalnym poziomie, to się skuszę!
Tony Halik 06.04.2010, h. 23:50 Tony Halik
Hmm, czyżby w eLce Aresa widzę zmodernizowany (powiększony) przedni chwyt jak w ICSie? A ten korpus... Zdaje się przesadnie błyszczeć, ale może chociaż ma wszystkie bicia które brakuje w mojej replice.
gawlas91 06.04.2010, h. 23:51 gawlas91
hmm czy w F2000 będzie się dało podwiesić granatnik? :/
pidzejfat 06.04.2010, h. 23:55 pidzejfat
Tak będzie granatnik, podobnie jak i moduł celowniczy (lunetka).
Dostępne osobno później.
KicpA 07.04.2010, h. 00:03 KicpA
Ten chwyt od bardzo długiego czasu jest w katalogach Stara/Aresa ale nikt nie pokusił się o sprzedaż.

Replika będzie pewnie dokładnie taka sama jak poprzednia z tym że dodadzą funkcjonalnego Bolt Catcha i w stocku będzie metalowy szkielet na łożyska 8mm taki jaki mam siebie chyba już ponad rok i jaki ma w ofercie Specshop.
Hornet 07.04.2010, h. 00:06 Hornet
jediwolf, tak to ten.
_Mnichu 07.04.2010, h. 16:04 _Mnichu
FN FNC w kwietniu, a F2000?
grzechotnik 07.04.2010, h. 17:37 grzechotnik
Kabura dla leworęcznych! Wreszcie coś .

Pozdrawiam.
Filip92 07.04.2010, h. 17:53 Filip92
Super recoil buffer Ver.2... Mhm, chyba trzeba zasugerować CAPRI, żeby coś takiego także ściągali(choćby na zamówienie)
kabel123 07.04.2010, h. 20:11 kabel123
A propos kabury. W ofercie Flyye jest identyczna nawet lepsza.