Daj cynk
Reklama

Aktualności

Charlie Tango Whiskey

Polska, 06.04.2010, h. 22:14, dodał: Promant
67

Ruszył projekt interaktywny firmy Coyote ASG: Charlie Tango Whiskey.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tajemnica się wyjaśniła: interaktywny film Charlie Tango Whiskey, zaaranżowany w klimacie gry Modern Warfare 2, stanowi ciekawą formę marketingu - prezentuje airsoft w sposób niekonwencjonalny.

 

 

Na stronie Coyote ASG możemy przeczytać o filmie: 

Dzięki temu projektowi będzie Wam łatwiej pokazać Waszym małżonkom, dziewczynom, rodzicom, znajomym i wielu innym osobom, które nie miały okazji poczuć tej adrenaliny "co to jest ten airsoft". Mamy nadzieję, że dla prawdziwych airsoftowców także będzie on stanowił interesujący obraz.

 

 

 

 

Film jest krótki, ale pomysłodawcy projektu już zapowiedzieli kontynuację. Trzy dostępne ścieżki umożliwiają oglądającemu interaktywny udział w projekcji. Aktorzy odtwarzają Rangersów, a kulka, widoczna dopiero na końcu filmu, zdradza, że chodziło właśnie o ASG.

 

 

Główne wsparcie w realizacji projektu zapewniła firma Celcius Technology, a także polska Agencja Mienia Wojskowego. Oporządzenie dostarczyło Flyye Industries. Film wyprodukowała firma Flave Films, reżyserował Mateusz Kościjański, zdjęcia Bastien Loiseau-Majewski.

 

 

Patronat medialny nad projektem objęły: WMasg oraz Airsoft News EU.

Czy airsoft, pokazany w ramach Charlie Tango Whiskey, faktycznie taki jest? Na pewno może być, a nam taka forma realizacji tego hobby bardzo się podoba. Podobnie jak forma przekazu zaproponowana przez Coyote ASG, dlatego z niecierpliwością czekamy na kontynuację.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.casg.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
lopez 06.04.2010, h. 22:15 lopez
Mega, widziałem już wcześniej, no po prostu brak słów żeby to opisać.
Cybul 06.04.2010, h. 22:19 Cybul
Co tu dużo pisać, bardzo fajnie zmontowany film. Pogratulować pomysłu na sposób realizacji.
Piotro 06.04.2010, h. 22:20 Piotro
I po to trzeba było robić wielką tajemnicę?
Film fajny ale tak naprawdę nic to nadzwyczajnego.
Dla laika za mało żeby dowiedzieć sie co to AS a dla maniaka kolejny film reklamowy...
Myślałem ze z takiej tajemnicy wyskoczy coś ciekawszego ale film bardzo fajny.
Azur 06.04.2010, h. 22:23 Azur
Gratuluję, pomysł dobry, wykonanie jeszcze lepsze.
Szogunasty 06.04.2010, h. 22:26 Szogunasty
Świetna sprawa, owacja na stojąco dla twórców
Majster' 06.04.2010, h. 22:27 Majster'
naprawdę fajne co tu więcej gadać. Szkoda że tak krótkie ale jak ma być kontynuacja... tylko siedzieć i czekać
MaCiEjOoS 06.04.2010, h. 22:30 MaCiEjOoS
Warto było czekać do 2 w nocy aż stronka ruszy
Jastra 06.04.2010, h. 22:34 Jastra
ciekawy pomysl, w calym filmiku widz czuje sie jakby gral w cos typu call of duty itp, na samym koncu ta kulka zdradzajaca ze to airsoft
KicpA 06.04.2010, h. 22:39 KicpA
Pomysł na reklamę dobry Przynajmniej dobrze ją zrobili.

Jastra na samym początku masz piękne magi do PTW/CTW z kulkami i śliczne logo Celciusa na emce Więc od razu widać o co chodzi
kojt3627 06.04.2010, h. 22:41 kojt3627
Ciekawym pomysłem w 2. częsci była by seria ze świni Ghosta w slow-mo w bandę komuchów
Maza94 06.04.2010, h. 22:46 Maza94
brak mi słów, tylko marzę że kiedyś i mój team będzie miał taki filmik
Frontal 06.04.2010, h. 23:06 Frontal
świetne.
slysz 06.04.2010, h. 23:09 slysz
Ooo film kozacki
lup 06.04.2010, h. 23:10 lup
Ładny filmik. Można się czepiać, że interaktywność nic nie zmienia i każda ścieżka jest identyczna niezależnie od wyboru. Komercyjność też nie nachalna a i wpis na wmasg-news tym razem "nie pogrąża"
Wukasz 06.04.2010, h. 23:11 Wukasz
Świetnie tylko, że szkoda, że bez interfejsu odtwarzacza. Dzięki temu nie mogę zbuforować całości a mam łączę kiepskie. Widocznie nie jestem targetem dla CASG.
Stalker69 06.04.2010, h. 23:30 Stalker69
Z tym pomysłem to nie wiem czy to jakaś straszna nowość

$3

Tak czy wspak, realizacja świetna.
Vintersky 06.04.2010, h. 23:34 Vintersky
Oh, projekt UK Army - niedościgniony wzór. Wspaniała rzecz.

Dajcie nam czas, dopiero się rozkręcamy...
sisi 06.04.2010, h. 23:35 sisi
Powiem tak. Ciekawa realizacja ale brakuje tutaj naprawdę faktycznego wyboru rodzaju ścieżki.
Czyli jak coś się zrobi źle to coś tam, jak dobrze to dalej. Tak by zachęcić oglądającego do próbowania innej ścieżki.

Tak jak jest to robione w innych produkcjach.

Dobrym przykładem jest np.
$3
albo inne produkcje w tym i polskie: $3

Ale i tak brawo! W następnej części zróbcie jednak już realne wybory ścieżek.
Promant 06.04.2010, h. 23:42 Promant
No to musiało Ci ulżyć co nie miara...
hologram 06.04.2010, h. 23:59 hologram
Filmik bardzo fajny - świetnie wykonany, klimatyczny, profesjonalny... Ale nie nazywajcie tego filmikiem o ASG!!!! Przeciętny laik pomyśli sobie że co? Że w ASG jeździ się HMMVW po poligonie? Jedna kulka widoczna na końcu filmiku to nic. Gdyby filmik ten miał przybliżac czym jest ASG, musiałby pokazać statyczne zasypywanie się tysiącami kulek w lesie, przedłużające się w nieskończonośc przerwy między kolejnymi grami i facetów z hi-capami biegających bez żadnego oporządzenia, co niestety ciągle jest standardem...
Jako próbka tego "czym jest ASG' ten filmik jest czystą propagandą. Co nie zmienia faktu, że jest bardzo fajny!
Genneth 07.04.2010, h. 00:01 Genneth
Mi się podoba. Jak kogoś wciągnie akcja, to sprawdzi o co chodzi z tymi kulkami... a potem samo pójdzie. Poza tym wszystko bardzo dynamiczne - aż chciałoby się, żeby każda strzelanka taka była No i Ghost! A akcent też ma taki jak ten z MW?
KicpA 07.04.2010, h. 00:10 KicpA
"musiałby pokazać statyczne zasypywanie się tysiącami kulek w lesie, przedłużające się w nieskończonośc przerwy między kolejnymi grami i facetów z hi-capami biegających bez żadnego oporządzenia, co niestety ciągle jest standardem.."

Może czas zmienić środowisko/ekipę/ekipy/rodzaj strzelanek na jakie chodzisz?
rangerskh 07.04.2010, h. 00:42 rangerskh
Toż szlag mnie zaraz trafi!!! Dlaczego zawsze, powtarzam ZAWSZE, muszą znaleźć się ludzie, którzy skrytykują dosłownie wszystko? Nie mam zamiaru rzucać tu jakichś argumentów ad personam, ale na Boga ludzie, opamiętajcie się!

Przepraszam wszystkich, których ten post nie dotyczy oraz redakcję (za zaśmiecanie komentarzy), ale moja cierpliwość właśnie się skończyła.

A pomysł jest rewelacyjny! Wspaniały wkład w propagowanie airsoftu w Polsce. Dziękujemy Coyote!

P.S. Jedno co mnie boli...GHOST BYŁ Z SAS.
dominoo182 07.04.2010, h. 00:46 dominoo182
tytul pewnego filmu bardzo tu pasuje "wiele hałasu o nic"
ZenonZenon 07.04.2010, h. 01:21 ZenonZenon
film spoko, ale to podejście pod budynek panowie to okpiliście.
muffasaSF 07.04.2010, h. 07:18 muffasaSF
No podoba Mi się Pozdrawiam. Oby więcej takich aranżacji.
Tofic 07.04.2010, h. 07:45 Tofic
dla ludzi którzy nie mieli styczności z ASG to wielka zachęta, wg mnie a dla maniaków powinno być zachętą do częstszego trenowania
Pritcher 07.04.2010, h. 09:21 Pritcher
Film owszem fajny. Ale tak czy siak budowanie na siłę aury tajemnicy byłob IMHO niepotrzebne. Mogliście rzucić jakiś trailer wcześniej Wiem że po fakcie to każdy jest mądry. No ale okazało się że jednak 'malkontenci' prawidłowo rozszyfrowali czym jest ten projekt.
Więcej razy jest logo Celsiusa niż kulki, więc chyba widać gdzie był nacisk.
I tak jak Wukasz pisze, zróbcie jakiś ukłon w stronę ludzi ze słabszym łączem. Nie każdy ma farta do providera netu.

Ale reasumując, oby więcej takich reklam
Promant 07.04.2010, h. 10:13 Promant
@Pritcher
Ja rozumiem, że musi być na Twoje, ale chyba trochę przesadzasz. Na upartego to można dwa razy zobaczyć widoczne logo w trakcie filmu i wyjdzie, że tyle samo razy widać kulki, bo pierwszy raz w magazynkach na stole, a drugi raz pojedynczą, lecącą na końcu filmu.

Jeżeli uznajemy to za "reklamę" to tak mało nachalnej reklamy można dziś ze świecą szukać.
A jeśli już chcesz być tak dokładny to wyjaśnię: ten przekaz jest formą promocji, ale nie jest reklamą w dosłownym tego słowa znaczeniu - nie namawia bezpośrednio do kupna, nie podaje cech czy zalet samego produktu, nie wbija się nachalnie z informacją o cenie, czy promocji.
Taki przekaz można określić mianem $1 i masz go w każdym kasowym filmie fabularnym wchodzącym do kin. Często w ogóle nie dostrzegasz, że już rejestrujesz wizerunek nowego produktu, bo używa go główny bohater.

Dla odbiorcy z drugiej strony szkła każdy przekaz gdzie zobaczą jakieś "logo" jest "reklamą".
Ale w rzeczywistości to trochę bardziej złożony mechanizm niż np. same spoty w TV.
Osobiście, to życzyłbym sobie wyłącznie takiej "reklamy" jak film CTW, zamiast papki wtłaczanej zewsząd z jednym tylko nachalnym przesłaniem "kupuj, kupuj, kupuj".

Oczywiście można podyskutować, ale akurat w tym temacie wiem dokładnie co piszę bo mam sporo lat praktycznego doświadczenia za sobą.
Jangi 07.04.2010, h. 10:26 Jangi
ŚWIETNY pomysł i ŚWIETNA realizacja. Gratuluję chłopaki, było warto czekać i rozkminiać co tam też wymyśliliście

EDIT: Według mnie ten film jest taką reklamą Celciusa, jak filmy o Bondzie Walthera. Ani nachalne, ani jakoś specjalnie znaczące.
Pritcher 07.04.2010, h. 11:19 Pritcher
>Ja rozumiem, że musi być na Twoje, ale chyba trochę przesadzasz.
Niestety, taka polska natura Ale trochę racji masz, niepotrzebnie się zacietrzewiałem. Projekt więcej niż godny patronatu.
>Osobiście, to życzyłbym sobie wyłącznie takiej "reklamy" jak film CTW, zamiast papki wtłaczanej zewsząd z jednym tylko nachalnym przesłaniem "kupuj, kupuj, kupuj".
Owszem, ciężko się nie zgodzić. Miło być dla odmiany potraktowany jako świadomy konsument, a nie jak bydło i frajer do obrobienia. Dopiero po tym filmiku zapoznałem się dokładniej ze specyfikacją CTW
>Jeżeli uznajemy to za "reklamę" to tak mało nachalnej reklamy można dziś ze świecą szukać.
Tak jak napisałem, przyjemnie się to ogląda. Chylę czoła i czekam na więcej takich "reklam".
>Taki przekaz można określić mianem product placement i masz go w każdym kasowym filmie fabularnym wchodzącym do kin.
Nie operuję fachowym słownictwem, ale to akurat znam, często też w grach komputerowych się pojawia. Np. telefon komórkowy jest odwzorowaniem konkretnego modelu rzeczywistego, ma teksturę nałożoną w baaardzo wysokiej rozdzielczości, dużo wyższej niż pozostałe przedmioty w grze i naniesione oznaczenie modelu i podpis pod logiem dużo większą czcionką niż rzeczywisty telefon(żebymożna było przed monitorem odczytać:/ ). Albo Multicam i prototypowe kamizelki Crye'a w filmie Transformers. Część takich zabiegów zauważam. Część może mylnie interpretuję, nie jestem specem od reklamy i PR(opagandy).

Powtórzę się, zróbcie coś żeby ułatwić oglądanie filmiku na słabych łączach, poprawiłoby to dostępność filmu.
Neonov 07.04.2010, h. 12:29 Neonov
No pomysł SUPER! realizacja słaba. To że film jest krótki nie oznacza że nie może mieć przemyślanego scenariusza, kompozycji i wszystkiego tego co z "materiału video" tworzy "kino". TO jest niestety bolączka wszystkich "produkcji" fanowskich w dobie wszech-dostępnych kamer i narzędzi do postprodukcji. A wracając do samej formy... ja wiem że to "interaktywne" i wiem że do netu, albo miejcie jezusa w sercu - internet nawet w Polsce łyka materiał w 720p skodowany do przyzwoitej jakości - chocby na vimeo albo youtubie... Tutaj była kaszana z metabloków. Kamery HD to naprawde jedyne 2klocki, a nawet wynajęcie REDa na jeden dzien nie kosztuje majątku. Montaż - niby tak jak moda nakazuje.. ale bez rytmu i monotonnie. Dodatkowo strasznie niefortunnie dobrane efekty na sklejkach, jakieś paskudne przeniki i powidoki - przyprawia o mdłości. Oby kolejne części dopełniły tą pierwszą i zbudowały jakąś ciekawą całość. Efekciory to naprawde fajna sprawa, o ile są przemyślane i na materiale o przyzwoitej jakości. ... i tak zdaje sobie sprawę że moja krytyka przypomina zgnojenie roweru za to że nie jest motocyklem nikt w kraju nie zrobił niczego nawet w połowie tak fajnego jak ten filmik. No ale jak się robi coś porządnie, to i krytyka podnosi poprzeczkę.
shaw 07.04.2010, h. 12:30 shaw
Łeee a nie ma wersji z "Brytolami" ? Żarcik taki . Świetnie wyszło i bardzo mi się podobało. Jakby tak na bardzo upartego się czepiać, to faktycznie moment, w którym druga grupa podbiega po budynek wesołą, zbitą gromadką, wystając za krawędź ściany, jet troszku nie teges, ALE to nie jest filmik instruktażowy U.S. Army (czy coś ) więc to zwykły detal. Czekam z niecierpliwością na kontynuację

PS. Dla ludzi, którzy nie wiedzą po co była ta tajemnica - stary i sprawdzony chwyt reklamowy. Działa ? Działa. Zainteresowanie było ? Było. Nie widzę tutaj problemu
Adi.K 07.04.2010, h. 13:24 Adi.K
@kojt3627:
A może w następnej części to komuchy będą walić do nich. ;p

Ale wracając do filmiku. Super. Naprawdę fajnie zmontowany.
Sfan 07.04.2010, h. 13:47 Sfan
Liczylem, ze pod ta wielka tajemnica kryje sie cos wiekszego jakis niezwykly milslim ale gdyby nie fakt, ze mam swoja mke to marzylbym o ctw... reklama udana i trafiona
Porownujac nagonke na nowego CoDa nie dziwi mnie styl promocji produktu i jak zwyklem mowic dobrze, ze to nie zaszkodzi a jak pomoze promowac hobby to wielki uklon w strone tworcow...
Jastra 07.04.2010, h. 14:53 Jastra
KicpA jezeli chodzi o pokazanie np. znajomym/rodzinie czym sie zajmujesz to ogladajac ten filmik raczej nie beda wiedzieli co to za firmy, a tym bardziej ze to producenci replik airsoftowych
Klet 07.04.2010, h. 15:35 Klet
Mnie został niedosyt po tym filmie - wszystko super ale tak myślałem, ze trailer oglądam - czekam na więcej:)
Ktoś pisał o kiepskim podejściu - hmm.. ASG byłoby piękne jakby ludzie popełniali tylko tak drobne błędy(no i nie prowadzili wojny pozycyjnej)
Osobiście uważam, ze reklama była bardzo subtelna i nie zdominowała całości.
Czy mi się wydaje czy prócz sufferossy to jedyny interaktywny polski film?
pMATEY 07.04.2010, h. 16:17 pMATEY
fajnie wykonany filmik, szczegulnie fajny był pomysł z inwidualnym wyborem akcji.
i w końcu nie będę musiał cały czas tłumaczyć co to AS ;D
pMATEY 07.04.2010, h. 16:19 pMATEY
szczególnie*
Dozer 07.04.2010, h. 16:58 Dozer
Genialnie, widać chłopcy się postarali. Wielki podziw i szacun.
Adikos2050 07.04.2010, h. 17:31 Adikos2050
Fajny reklamowy bajer i tyle... Szczerze to jestem rozczarowany mimo, że spodziewałem się, że chodzi o promocje Coyote ASG i przy okazji samego airsoftu.
Kamil 07.04.2010, h. 20:11 Kamil
Heh, a mówili mi "choć z nami, porobimy za opfor dla hamburgerów, do jakiegoś filmiku który kręcą". No i w kadr załapał się raptem jeden opforowiec na pół sekundy
szczery 07.04.2010, h. 20:20 szczery
Pomysł OK. Dlaczego tylko wszystko hamerykańskie ? Ja wiem, że czarli-tango-łyski-rodżer-ołwer-goł-goł-goł brzmi pro i uber cool.

Chciałbym zobaczyć coś na podobnym poziomie osadzonego bardziej w naszych klimatach. 1PSK ma eMki na stanie więc w czym problem ? Że pantera daje tylko +3 do lansu ?
blackriver 07.04.2010, h. 21:09 blackriver
Szacunek i podziw dla ludzi którzy nad filmem się napracowali. Dla mnie bomba!
kabel123 07.04.2010, h. 21:31 kabel123
Film super!
Dlatego wszystko amerykańskie bo jest to bądź co bądź reklama casg.pl. Gdyby w ten sposób zareklamował się np redzone.com.pl to na pierwszym planie byli by Ruscy. Każdy reklamuje to czym się może pochwalić w tym przypadku CTW i us sprzęt. Przynajmniej ja widzę to w ten sposób. Jeśli tak nie jest to mnie poprawcie.
Tony Halik 08.04.2010, h. 02:34 Tony Halik
Ot, ciekawostka, nic nadzwyczajnego - po prostu filmik promujący produkty sklepu (uzbrojenie ubertaktycznych żołnierzy z filmiku), z dobrym budżetem, ale jakby niedostatkiem kreatywności i pomysłu na całość. No bo mamy tutaj zlepkę pomysłów, ale nie jestem pewny czy dostatecznie dobrze przemyślanych pod kątem całości jaką tworzą. Swoją drogą ciekawa sprawa: widać silny wpływ grą CoD MW2, która to sama jest zlepkiem akcji i postaci głównie z filmów, ale i innych form typowo rozrywkowych, jak choćby komiksy. Fajnie, że jest profesjonalne podejście, budżet, ale to niestety za mało - szkoda zmarnowanego ogromnego potencjału. No i długość filmiku jest śmiesznie krótka, w dodatku biorąc pod uwagę to, że całość jest jeno samym wprowadzeniem, raczej wypadałoby to nazywać trailerem do większego projektu.
Co do kwestii promowania airsoftu... tak, jasne. Po mojemu to twierdzenie "filmik ma za zadanie przede wszystkim promowanie polskiego airsoftu i przybliżenie innym czym jest nasze hobby" mógłby powiedzieć entuzjasta, któremu czasem zdarza się przesadzać bądź mijać z prawdą Efektowne - dobra. Profesjonalnie zrobione - no spoko. Fajnie się ogląda - no jak kto lubi. Ale promocja AS? Nieeee... I ta cała nagonka, z tym dziecinnym "mam coś, ale ci nie pokażę" zdecydowania do mnie nie trafiła.
Ale nie wątpię, że jak się tylko postarają, twórcy całego przedsięwzięcia mogą nas jeszcze mile zaskoczyć.
ZenonZenon 08.04.2010, h. 02:41 ZenonZenon
Ktoś pisał o kiepskim podejściu - hmm.. ASG byłoby piękne jakby ludzie popełniali tylko tak drobne błędy

tak drobny błąd? jadna seria z real capa i po całym oddziale. no sory ale taka jest prawda

tak czy inaczej filmu nie potępiam. ale można było troche go dopracować pozdro
Sagitarius 08.04.2010, h. 09:05 Sagitarius
Cel marketingowy osiągnięty. Film jest dobrze zmontowany i ciekawie zaaranżowany. Nie oceniam tutaj zgodności z grą, bo już dawno nie pogrywam w takie gierki ;P
okult 08.04.2010, h. 10:52 okult
Hmm... nieźle zrealizowane ale jak reklamówka. Czemu więc się tak jaramy reklamówka??
Miedza 08.04.2010, h. 11:54 Miedza
Myślałem że mnie powali ale jakoś nadal stoję.
KicpA 08.04.2010, h. 15:17 KicpA
Jastra ale jest to filmik wymierzony w nas ludzi w temacie
KWIA_TEK 08.04.2010, h. 15:21 KWIA_TEK
Dobre filmy (polskie) o ASG można policzyć na palcach jednej ręki. Cała reszta to jakieś komórkowe wymiociny. Tutaj mamy fajny szpej, sprzęt wojskowy, profesjonalny montaż, muzykę i pomysł. Czego jeszcze chcecie? Malkontenci, znajdźcie ludzi i sprzęt i nakręćcie lepszy film a następnie wystawcie na krytykę środowiska ASG gdzie każdy to Martin Scorsese i Spielberg w jednej osobie
Miedza 08.04.2010, h. 15:58 Miedza
Kolego sympayczny a mamy siedzieć cicho? Nie bardzo rozumiem. Wyrażamy swoje zdanie i tyle, mnie to nie powaliło i jako widz mam chyba prawo wypowiedzenia swojego zdania na ten temat. Może też nie powinniśmy mówić o nieudolności naszego systemu zdrowotnego bo nie jesteśmy lekarzami?.
NikonCZWA 08.04.2010, h. 20:17 NikonCZWA
Ja bardzo lubię takie projekty.
Ze swojej strony mogę zachęcić do obejrzenia pewnego filmiku inspirowanego CoD MW:
$3
lemonzawodowiec 08.04.2010, h. 21:16 lemonzawodowiec
Przepraszam za kolokwializm (bo wulgaryzmem toto raczej JUŻ nie jest)... nie mogę się powstrzymać.

Zajebiste.
lemonzawodowiec 08.04.2010, h. 21:51 lemonzawodowiec
Nie no, panowie (i panie) muszę jeszcze coś napisać. TEN FILM TO NAJLEPSZA PRODUKCJA ZWIĄZANA Z AIRSOFTEM OD CZASÓW POLSKIEJ REKLAMÓWKI REDWOLFA. Wyobrażam sobie, ile wysiłku trzeba było włożyć, aby stworzyć takie cudo. Poza tym, dobry pomysł z gadżetami (ciekawe kiedy w sprzedaży będą t-shirty... on the weekends I shoot people - świetne : D ).
Nie byłbym sobą, gdybym czegoś nie skrytykował. Szkoda, że nie ma dostępnych (co najmniej) dwóch wersji różniących się jakością. Mam wolny internet i nawet przy tej jakości, jaka jest obecnie musiałem czekać na buforowanie. Zdaje się, że ktoś coś wspominał o jakości... gorsza jakość niż obecna - no tak, jak można coś takiego oglądać, powinna być dostępna tylko wersja full HD, ba, 4K nagrana tym REDem. Zamontowanym na hełmie.
Vintersky 08.04.2010, h. 23:10 Vintersky
Pracujemy nad wersją dla wolniejszych łącz internetowych. Mam nadzieję że po weekendzie będzie już dostępna.

T-Shirt'y będą lada chwila dostępne.

Dziękuję za wszelkie krytyczne uwagi oraz miłe pochwały - na pewno ekipa weźmie je sobie do serca
KicpA 09.04.2010, h. 20:21 KicpA
Jedno co jest dla mnie troszkę źle złożone to scenki wyboru. Pierwsza powinna być wg mnie wcześniej i przy kliknięciu drivera powinniśmy się tam udać a nie pojawić jak to jest. To samo przy drugiej scence z rzutem granatu. Nagle pojawiamy się 2-3 metry dalej i rzucamy granat. Reszta wg mnie ok.
Fizyk 09.04.2010, h. 21:40 Fizyk
Nigdy niewidziałem tak czystych żołnierzy :/... Ale pomysł fajny, montaż super jak i wybór scen..
Tin 10.04.2010, h. 09:25 Tin
Ciekawy filmik promujący producenta broni, sklep oraz ASG. Liczę na wymianę ognia w następnych odcinkach.
DeFFik 10.04.2010, h. 11:55 DeFFik
Bardzo fajnie zrealizowany projekt, co prawda widziałem już kilka filmików z 'perspektywy pierwszej osoby' widać tu potencjał tylko chłopaki niech nie siadają na laurach, bo jak to mówią apetyt (tu widza) rośnie w miarę jedzenia. Czy będą gdzieś kiedyś materiały zza kulis? Jeszcze ostatnie pytanie, jakie szkło zostało użyte do tego 5DmkII?
KARMA_Alex 10.04.2010, h. 19:39 KARMA_Alex
Filmik jakos tak niedosyt pozostawia. Jako reklama - calkiem dobry z tendencja do swietny. Trzeba sprecyzowac w jakiej kategorii sie go postrzega - jako fanboy movie - traca reklama, jako reklama - za dlugie, jako interaktywny film - calkiem wypas. niemniej trzeba przyznac ze CTW podnioslo poprzeczke na wysoki poziom i wiele nastepnych produkcji, Produkcji oraz "produkcji" bedzie porownywanych do tego - slusznie oraz nieslusznie.
Jey85 11.04.2010, h. 21:12 Jey85
Zdjecia byly robione chyba na bylym lotnisku wojskowym w Nowym Miescie n/Pilica. 200m od mojej chaty. Swoją drogą wspaniała miejscowka, niestety nie chca nas tam wpuscić.
Vintersky 12.04.2010, h. 00:59 Vintersky
Z powodu wielu zapytań o wersję projektu dla posiadaczy wolniejszych łącz internetowych uruchomiliśmy dodatkową wersję Charlie Tango Whiskey.
Dzięki nowej wersji będziecie mogli zobaczyć projekt także na łączach wolniejszych od 1 mbit/s.

Sprawa terenu pozostanie na razie tajną. W Polsce jest wiele lotnisk wojskowych.
Jey85 13.04.2010, h. 19:56 Jey85
Mieszkam w pobliżu, a wejść na samo lotnisko jest sporo. Swoją drogą dobre pod klimaty stalkera... A bardziej zastanawiało mnie jak udało wam sie dogadać z AMW.
Vintersky 19.04.2010, h. 14:13 Vintersky
Cóż, słodkie tajemnice producentów

Tiszerty do wzięcia: $3 !
headshoooter000 02.06.2010, h. 22:25 headshoooter000
film jest niesamowity
ja też niedawno nakręciłem jeden
$3