Daj cynk
Reklama

Aktualności

Customy RA-Tech w ofercie Capri ASG

Polska, 04.04.2010, h. 22:08, dodał: Promant
51

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty customowe repliki gas blow back firmy RA-Tech, na bazie WE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Capri ASG są dostępne customowe repliki gas blow back firmy RA-Tech. Repliki bazują na produktach firmy Wei Tech i posiadają zamontowane: RA TECH WE NPAS KITRA TECH WE Firing pin+Valve Locker oraz STINGER WE HOP UP KIT. Mogą być zasilane zarówno green gasem jak i CO2. Dzięki zastosowaniu systemu regulowanej prędkości początkowej można uzyskać wartości w zakresie 250-520fps. Pojemność magazynków dostępnych w zestawie: 30BB.

Capri ASG oferuje obecnie cztery modele, pierwszy to replika WE/RA-tech KAC PDW. W komplecie magazynek PDW na green gas oraz magazynek M4 na CO2. Cena: 1780PLN.

 

 

 

 

 


 
 

Druga replika to HK416 z magazynkiem CO2 w komplecie. Cena: 1760PLN.

 

 

 

 
 
 

Na stronie dostępne są jeszcze dwa modele. M4 CQB NPAS [CO2] RA-Tech Custom WE. Cena: 1760PLN.

 

 
 
 
 
 

 

 
 
 

SCAR NPAS [CO2] RA-Tech Custom WE. Cena: 1560PLN.

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Katana 04.04.2010, h. 22:14 Katana
Jak nie piszę komentarzy, tak teraz nie mogę się powstrzymać:


CAPRI BRAWO, BRAWO!!!!!!!!
Maciastek 04.04.2010, h. 22:27 Maciastek
Nareszcie dobry sklep wprowadził produkty WE.

Tylko Capri BŁAGAM!
Sprowadźcie gumki HU i części zamienne, zarobicie na tym krocie.
Filip92 04.04.2010, h. 22:36 Filip92
O właśnie kwestia części: czy jest możliwe dostanie chocby gumki-hop up do GBB w Polsce?

Ale co by nie mówić, repliki zacne już w stocku teraz to już nie można przejść obok takiej oferty obojetnie...
arsenlupen 04.04.2010, h. 22:42 arsenlupen
powiem (napisze) tylko że rzeczywiście trudno bedzie przejść nad tym obojętnie

Zwłaszcza nad SCAR'em jest to replika nad którą zastanawiałem się juz jakiś czas a teraz coś co bardzo kusi (moja żona by chyba tego już nie zniosła )
Pozdrawiam
Maciastek 04.04.2010, h. 22:46 Maciastek
@Filip92
No właśnie nawet tego nie kupisz :/

Pisałem już maila do Capri, może da się ich przekonać do sprowadzenia części, na pewno by się dobrze sprzedawały.
capri 04.04.2010, h. 23:17 capri
Maciastek:
Są i graty, ale na Święta nie udało nam się już Wam zrobić większego prezentu. Od wtorku pojawi się sporo części (przede wszystkim do WOC, ale i będzie do WE) i magi na co2.

Co do gumek do GBB (na chwilę obecną system WA) to zerkajcie czasem tu:
$3
sisi 04.04.2010, h. 23:30 sisi
Brawo!
A czy do oferty wprowadzicie normalne M4A1 RIS?, a nie tylko wersję CQB?

I jeszcze repliki Inokatsu i było by pięknie!
Kudlaty-GR 04.04.2010, h. 23:31 Kudlaty-GR
Mam to samo, co Katana, zwykle nic nie piszę, ale teraz to:

Wspaniały ruch, wczoraj myślałem "czy ktoś to do Polski ściągnie...", a dzisiaj takie miłe zaskoczenie. Super, na prawdę super.
Teraz jeszcze gumki sprowadzajcie, to już w ogóle będziecie błogosławieni.
skip15 04.04.2010, h. 23:46 skip15
Hmm.. troche drogo :/ Ale to tylko moje subiektywne zdanie

Mam za to małe pytanie. Czy w HK416 jest możliwość wykręcenia elementu lufy zewnętrznej (od końca gripu do flash hider'a) co da mi w efekcie skrócenie karabinu? Widziałem, że modelu VFC jest taka opcja, a dość bardzo mi na niej zależy.
stalker51 04.04.2010, h. 23:57 stalker51
eee z tego co wiem na znanym i lubianym taiwanie jest to samo HK416 tylko że za 1650zł
capri 04.04.2010, h. 23:57 capri
@sisi
Na chwilę obecną nie ma takiej opcji, jedynie moglibyśmy spróbować sprowadzić klasyczne M4A1 (bez RIS). Możliwe, że niebawem to się zmieni.

@skip15
Nie, z tego co mi się wydaje lufa jest wykonana z jednego kawałka metalu. Sprawdzę to jeszcze dokładnie we wtorek i jeżeli będzie inaczej to napiszę.

@Gumki
Do czego potrzebujecie te gumki? Rozumiem, że do hop-up , ale do jakich replik (WA/WE/KJ)?

@stalker51
Jesteś pewien, że "jest to samo..."?
PAT LRRP 05.04.2010, h. 00:32 PAT LRRP
Rozumiem że to sa customy itd... .Powiem tylko jedno - cena jest bardzo wysoka.Sam osobiście sprowadzałem SCARa WE (z magazynkiem na GG) z WGC i jest dosyć spora rożnica cenowa, pomimo kosztów transportu i dodatkowych części.Pomimo to musze przyznać że SCAR jest świetnie wykonany i godny polecenia.Zastosowany odrzut i siła zamka jest dosyć podobna do orginalnej broni jeśli można porownać M4, z którego strzelałem ostrą amunicją.
Peacemaker 05.04.2010, h. 01:04 Peacemaker
Capri należą się wielkie brawa jeszcze tylko części zamienne i będzie cacy.

Co do produktów nie wiem jak jest z HK czy PDW ale między zwykłym SCARem a ra-techowym nie ma żadnej różnicy. Przyznaję, że mój scar lapał syfony, a ratechowy nie, ale nikt normalny nie korzysta z repliki gazowej na -4 stopniach . Obecnie sprzedawane stockowe scary do WE maja juz wymienione te wadliwe gumki hop-up na czarne - takie same jak w wersji ra-techa. Zasięg jest taki sam, celność taka sama, więc nie widzę sensu płacenia za części, które no niestety nie dają zbyt wiele poza NPASem, ktory stanowi dobry dodatek ale jego regulacja jest delikatnie mówiąc ciężka co może potwierdzić Maciastek . To jest moje zdanie, więc jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
Moses 05.04.2010, h. 08:17 Moses
Ale na co te komentarze? Capri nie jest fundacją charytatywną i musi zarobić na osobach które nie maja możliwości zamówienia w HK. Litości ludzie.
Promant 05.04.2010, h. 08:54 Promant
Funkcjonujemy na wolnym rynku, mamy wolną wolę, możemy zatem kupować gdzie chcemy.
Sklep to biznes, który utrzymuje właściciela i pracowników, do tego koszta utrzymania sklepu stacjonarnego, magazynu itp.

Kto chce sobie sprowadzać, niech sprowadza i nie jęczy, że inni mają możliwość kupować w kraju. Są ludzie, którzy wolą mieć gwarancję sklepu takiego jak Capri i replikę RaTecha w jeden dzień kurierem od zamówienia.
Maciastek 05.04.2010, h. 09:16 Maciastek
@Wszyscy dla których jest za drogo.

Poza tym co napisał Promant, nie gadajcie że wyjdzie 1300zł. SCAR'y oferowane przez Ratecha (te które sprzedaje Capri) mają wmontowane troszkę więcej niż NPAS. A mianowicie:
# RA TECH WE NPAS KIT
# RA TECH WE part #64 stainless rod
# RA TECH WE Firing pin+Valve Locker
# STINGER WE HOP UP KIT

Taki SCAR na Taiwanie stoi 375dol. jest free shipping, więc doliczyć musimy "tylko" cło, vat i opłaty przewozowe, wychodzi 1400zł + cholernie dużo stresu bo celnicy lubią SCAR'y trzymać i jak w ciągu 10dni nie wyślesz odpowiednich papierów to replika idzie do zniszczenia.
Jeśli ktoś chce mieć replikę szybko i mieć możliwość oddania jej na gwarancję (na Taiwan raczej nie odeślę) w razie czego, to oferta Capriego jest naprawdę niezła. Tylko żeby się w Polsce nie znalazł agent ATF który stwierdzi że SCAR'a można przerobić na wyrzutnie rakiet albo helikopter...

EDIT:
Nie doczytałem komenta Promanta i napisałem to samom, sorry. Dodam tylko że SCAR'a w Polsce się nie kupi, Taiwangun wycofał, Specshop ma wszystko niedostępne, z allegro też zniknęły.
biper911 05.04.2010, h. 09:25 biper911
Pewnie i udałoby się zmieścić w 1300 ściągając wszystko na własną rękę, ale 200zł za gwarancję, pewną przesyłkę + marża sklepu to moim zdaniem nie jest tak dużo.

@Capri
czy planujecie także sprzedaż samych zestawów NPAS, NPAS+reszta ?
Ziolko 05.04.2010, h. 11:21 Ziolko
Jestem ciekawy czy ,,taniość'' sacra jest spowodowana tylko dużą ilością plastiku,
czy może jest on złożony z innych cześć niż te eMko podobne.
capri 05.04.2010, h. 11:29 capri
@biper911
Jak wcześniej pisałem, od wtorku pojawią się części.

@Ziolko
Też mnie to zastanawia, ale chyba odpowiedź nie będzie nam dana
Kyrios 05.04.2010, h. 11:33 Kyrios
Czy mógłbym prosić redaktorów WMASG o przeprowadzenie testów porównawczych tych replik? Chciałbym wiedzieć jak jest np z wytrzymałością części wewnętrznych.
sisi 05.04.2010, h. 11:52 sisi
Kyrios - co do testów to by się przydało zobaczyć jak to wszystko ładnie od środka wygląda.
Prezes_____ 05.04.2010, h. 12:35 Prezes_____
Genialne są te customy, idealne na każdą okazję
Pritcher 05.04.2010, h. 12:35 Pritcher
Za 1780 PDW z NPAS, nowa komora hopka, oraz dwa magi. To jest drogo? Podliczcie sobie ile was wyjdzie sprowadzenie wszystkiego. Tylko dodajcie do tego cło, vat, i fakt że w razie jakiejkolwiek awarii jesteście zdani sami na siebie.
Pritcher 05.04.2010, h. 12:43 Pritcher
"Jestem ciekawy czy ,,taniość'' sacra jest spowodowana tylko dużą ilością plastiku,
czy może jest on złożony z innych cześć niż te eMko podobne."
dolna część body z plastiku, wiec tańsza w wykonaniu, a cały upper i front to monolit, dużo łatwiejszy do wyfrezowania niż upper i front emkowy.
AA88 05.04.2010, h. 13:34 AA88
to jest jakas zenada. wchodze na ich strone a tam wszystko 'sprzedane na pniu'
ZeeMike 05.04.2010, h. 13:48 ZeeMike
Taa... i to sprzedane na pniu zanim w ogóle opisy się pojawiły...

Na NPASowe PDW trzeba będzie zatem jeszcze poczekać ;/.
Peacemaker 05.04.2010, h. 14:20 Peacemaker
@Ziolko - w ostrym scarze też masz "duzą" ilość plastiku, a bardziej polimeru bo plastik to pojęcie zbyt ogólne. Jak cena za niska, to się nie podoba, jak cena za wysoka, to też wam się nie podoba.. nie rozumiem was. WE robiąc scara zrobiło kawał dobrej roboty, ja na swojego nie narzekam - nie cieknie, nic sie nie sypie i wszystko jest cacy.
PAT LRRP 05.04.2010, h. 14:34 PAT LRRP
"Jestem ciekawy czy ,,taniość'' sacra jest spowodowana tylko dużą ilością plastiku,
czy może jest on złożony z innych cześć niż te eMko podobne."
dolna część body z plastiku, wiec tańsza w wykonaniu, a cały upper i front to monolit, dużo łatwiejszy do wyfrezowania niż upper i front emkowy.

Doczytajcie a dowiecie sie że oryginał też jest tak zrobiony-po części macie racje.
Promant 05.04.2010, h. 15:11 Promant
$1

Niby co jest żenadą? Że sklep sprzedaje to co ma w ofercie? Gratulacje podejścia. Był popyt, to się sprzedało, będzie następna dostawa. To się nazywa wolny rynek.
Filip92 05.04.2010, h. 15:24 Filip92
Nie kminie tego narzekania na ceny. Jak się pojawia news o nowości zagranicą, to słychać tylko komenty: "kiedy będzie w Polsce?". A jak już wam ktoś pójdzie na rękę i sprowadzi, to zamiast ładnie podziękować, pojawiają się komenty: "co tak drogo? Sam sobie wolę sprowadzić..."
Dla mnie jest to szukanie dziury w całym.

Capri naprawdę należą się brawa, że to w ogóle sprowadzili, a jak jeszcze wrzucą części zamienne to nic tylko brać

A jak się nie podoba, to proponuję spróbować sobie taką replikę ściągnąć. Jak wam ją zatrzymają na cle i nie oddadzą, to może przestaną się pojawiać głupie komentarze...
Ziolko 05.04.2010, h. 16:27 Ziolko
Peacemaker:
No właśnie mnie nie rozumiesz i to dosłownie.
Wiem ze scar jest kawałem dobrej roboty. tylko zastanawia mnie czemu jest tańszy od ichnich emek.
Capriemu i Pritcherowi dziękuje za normalne odpowiedz.
capri 05.04.2010, h. 16:31 capri
Najlepsze jest to, że narzekają na cenę nawet Ci którzy właśnie kupują (w komentach do zamówienia). To jest dopiero zabawne

Fakty są takie, że sprzedaż partii próbnej (replik) zakończyła się dokładnie tak, jak planowaliśmy. Trochę jeszcze przed nami i klientami testów wytrzymałości oraz sprawności tych replik i realizujemy kolejną dostawę. Niewykluczone, że przy dużej ilości zamówień uda nam się obniżyć ceny.

Przypominam, że status niedostępności produktu nie ogranicza możliwości składania na niego zamówień, które rezerwują towar z następnej dostawy.

Sorki, za sporo informacji mogących brzmieć, jak przekaz marketingowy, ale chyba są dość istotne.
Pritcher 05.04.2010, h. 23:06 Pritcher
"Doczytajcie a dowiecie sie że oryginał też jest tak zrobiony-po części macie racje."
Ano wiemy, miało to też na celu uproszczenie konstrukcji, zmniejszenie ilości części. W ostrej zmniejszenie wagi, w replice daje to też wyraźne zmniejszenie ceny.

Pytanie do capri, czy planujecie może wprowadzenie PDW w wersji TAN? Może być w następnej dostawie? Daliście mi nadzieję na zdobycie tej zabawki bez użerania się z UC, chwała Wam!
capri 05.04.2010, h. 23:41 capri
Zaczynamy się już czerwienić

Ma być? To będzie
Wystarczy zamówić wersję czarną i dopisać, że chodzi o TAN i poczekać na potwierdzenie z naszej strony lub po prostu zmianę statusu zamówienia.
Pritcher 06.04.2010, h. 00:17 Pritcher
Odpowiedzi w środku nocy się nie spodziewałem Ale pocieszające wieści, dzięki.
Durden 06.04.2010, h. 00:25 Durden
I ja również mało się odzywam, ale muszę to powiedzieć:

CAPRI WSPANIALE, DZIĘKI WAM WIEM NA CO BĘDĘ PRACOWAŁ NASTĘPNY MIESIĄC.

po prostu cudownie i w dodatku cena bardzo dobra ( podliczyłem sprowadzenie z wszystkimi kosztami ) !!!!

A pomyśleć że nie wierzyłem w świąteczne cuda
Maciastek 06.04.2010, h. 08:47 Maciastek
Capri- airsoftowy zajączek wielkanocny?

Ciekawe co będzie za rok
capri 06.04.2010, h. 09:18 capri
Za rok może być tylko ciekawiej

@Skip15
Obiecałem sprawdzić lufę w HK416 i moje wcześniejsze obawy można uznać za nieuzasadnione. Lufa zewnętrzna jest dobrze zabezpieczona, ale odkręcana i można HK skrócić. Należy tylko pamiętać, że lufa wewnętrzna jest długa i wymaga wymiany, skrócenia lub ukrycia w tłumiku.
Filipoo23 06.04.2010, h. 16:52 Filipoo23
po prostu GENIALNIE !

Capri, jeszcze raz potwierdziliście kim jesteście, i co dla klientów robicie! Należą się brawa!

pozdrawiam!
capri 06.04.2010, h. 18:06 capri
A my dziękujemy za tak pozytywny feedback, jakiego już dawno nie czytałem w komentarzach.
Jangi 06.04.2010, h. 18:13 Jangi
Nie stać mnie i nie będzie raczej. Ale fajnie, że coś się dzieje i rynek się rozwija. Więcej GBB na rynku = spadek cen w dalszej perspektywie. Na razie pozostanę tanim AEGu, ale gdy już dorwę regularną pracę, to kto wie?
Hornet 06.04.2010, h. 20:27 Hornet
"Wystarczy zamówić wersję czarną i dopisać, że chodzi o TAN i poczekać na potwierdzenie z naszej strony lub po prostu zmianę statusu zamówienia."

Czy że SCARem tylko w drugą stronę to też możliwe ?!?
capri 06.04.2010, h. 20:51 capri
Teoretycznie czarna wersja SCAR nie jest dostępna jako RA-Tech Custom, ale myślę, że nie będzie problemu ze zrobieniem jej na zamówienie.
pidzejfat 06.04.2010, h. 21:05 pidzejfat
Pytanie: czy w zestawie otrzymujemy części które zostały wymienione podczas tuningu?
capri 06.04.2010, h. 21:23 capri
Odpowiedź: TAK
skip15 07.04.2010, h. 10:26 skip15
@Capri
Dzięki wielkie, lufa wewnętrzna to żaden problem
noah 07.04.2010, h. 18:49 noah
Fajnie że macie też już w ofercie części RA do Magmy, już sobie zamówiłem co tam potrzebowałem.
Smutas 07.04.2010, h. 19:21 Smutas
Całkiem przyjemne repliki. Szkoda że bez oznaczeń.
rambo585 08.04.2010, h. 18:47 rambo585
JESTEM PEŁEN PODZIWU super że bedzie można je niedługo zakupić przetestować i ocenić ,M oje gratulacje