Daj cynk
Reklama

Aktualności

Inokatsu Superversion 2010

Świat, 01.04.2010, h. 10:59, dodał: Promant
35

Firma Inokatsu zaprezentowała fotografie swoich najnowszych replik ASG: GBB Superversion 2010.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Inokatsu zamieściła fotografie swoich nowości: replik ASG GBB Superversion 2010, z oznaczeniami firmy Colt.

 

 

 

M16VN:

 

 

 

XM177:

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.inokatsu.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
depan 01.04.2010, h. 11:01 depan
tak brzydkich emek to jeszcze w życiu nie widziałem blee ;/
Niedorozrywkowany 01.04.2010, h. 11:05 Niedorozrywkowany
co ty gadasz, ładne : D
Promant 01.04.2010, h. 11:05 Promant
Ja, na Twoim miejscu,nie chwaliłbym się jak mało w życiu widziałem.
Medium 01.04.2010, h. 11:05 Medium
Bo to są eM-ki dla rekonstruktorów konfliktu wietnamskiego, a nie dla amatorów milionów szyn RIS do podwieszenia zlewozmywaka i mikrofalówki. Są piękne. Ten tłumik płomienia – coś wspaniałego.

Pozdrawiam

Medium
systema 01.04.2010, h. 11:08 systema
Doskonałe wykonanie, nawet jako fan karabinów z rodziny AK,
przyznaję, że robią wrażenie.
swirekster lol 01.04.2010, h. 11:11 swirekster lol
Medium +1000
Emki piękne, prostota i klasa
dodatkowy plus za brak gołej anoreksji na plakatach
Feriach 01.04.2010, h. 11:16 Feriach
Cudo. Jeżeli kiedykolwiek będę się przerzucał na GBB to tylko na tą M16VN.
Jest po prostu genialna.
sniper_tarzan 01.04.2010, h. 11:16 sniper_tarzan
Dobrze, że chinole takich nie robią. Klasyczna Mka zasługuje na najlepsze wykonanie, M60 jeszcze by się przydało do kolekcji
@Depan idź zamontować zestaw kina domowego na swym RISie.
pidzejfat 01.04.2010, h. 11:19 pidzejfat
Czy one są specjalnie "postarzane"?
Cn Rudy 01.04.2010, h. 11:22 Cn Rudy
Po prostu piękne Robią niesamowite wrażenie
Prezes_____ 01.04.2010, h. 11:26 Prezes_____
Świetne, widać, że dopracowane w każdym calu
Makos 01.04.2010, h. 11:32 Makos
hehehe
MatriX482 01.04.2010, h. 11:56 MatriX482
Piękne one są. Pomimo tego, że eMki z Wietnamu nie przypadły mi do gustu ( nie bijcie ), to te są na prawdę super!
Szakall 01.04.2010, h. 11:57 Szakall
Pomimo tego że INKATSU odeszło od typowej dla siebie reklamy emki są miodne(chociaż jestem amatorem RISów)/ ale czy to aby na pewno nie żart prima aprilisowy?
Alucard 01.04.2010, h. 12:19 Alucard
Obawiam się, że to niestety żart, zbyt realnie to wszystko wygląda
Majster' 01.04.2010, h. 12:30 Majster'
nigdy nie byłem fanem emek. Jednak te wyglądają świetnie. Z 10cm nie da się rozróżnić czy to ostra czy też na BB
SEBA77 01.04.2010, h. 12:56 SEBA77
a ja się nieco ceny obawiam i nie zdziwie sie jak będzie w cenie systemy
bomba095 01.04.2010, h. 13:35 bomba095
To nie żar, na stronie inkonatsu były te zdjęcia 2 dni wcześniej .
ZeeMike 01.04.2010, h. 13:59 ZeeMike
Chłopaki, zapewne depan się urodził wczoraj w erze Magpula i wszechobecnych RISów, na które spora większość z nas mimo wszystko choruje i zapewne nie zna genezy AR-15 . Ale nawet ja jako fan lansiarskich akcesoriów przyznaję, że klasyczne ARki w wykonaniu Inokatsu robią piorunujące wrażenie.
Ru-D 01.04.2010, h. 14:53 Ru-D
MOe u nich tez jest prima aprilis, tylko, ze wezgledu na strefe czasowa to 2 dni wlasnie a tak na powaznie- nienawidze emek, ale jak by zrobili w takim wykonczeniu HK416 to bym sie zes.... z wrazenia i radosci. A i nawet nie lubiac emek kupil bym takowa do powieszenia na sciane. CUD, Miod i orzeszki!
grzesio93 01.04.2010, h. 15:33 grzesio93
body miedziane ? xD
soldat1990 01.04.2010, h. 15:38 soldat1990
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mniam.... Miłości moja
lapaj 01.04.2010, h. 15:38 lapaj
ale zajebiście wygląda. od razu mo się spodobało
Kelly 01.04.2010, h. 16:20 Kelly
No prawie dobrze zrobione, szkoda, że parę rzeczy niedopracowanych

Apropo, ja bym chciał, żeby zrobiono prawdziwe AR-15 $3
Pritcher 01.04.2010, h. 17:17 Pritcher
Hmm, czy tylko mi się wydaje, czy to zdjęcia prototypów Vipera? Materiałowo wyglądają tak samo, a Viper robił oem dla Inokatsu.
Filip92 01.04.2010, h. 18:12 Filip92
Miedziane refleksy na korpusach miodzio:D Tylko kolba w m16 troszkę za bardzo się świeci jak dla mnie...
Stalker 01.04.2010, h. 18:46 Stalker
Hmm, jak dla mnie to na tych fotkach od Inokatsu czegoś brakuje
Fear Factor 01.04.2010, h. 19:29 Fear Factor
Hmmm, kolejny Vietnam style. Czy mi się wytaje czy Wietnamka nie powinna nie mieć popychacza sprężyny? Bo wygląda tak samo (oprócz oznaczeń) jak CA Vietnam.
noah 01.04.2010, h. 19:59 noah
Źle Ci się wydaje. I nie żadnej sprężyny a suwadła.
Kelly 01.04.2010, h. 20:45 Kelly
Po 1
Nie ma czegoś takiego jak "vietnamka" To co robi g&p jako VN to Colt model 602 i się nadaje na 'nam tak samo jak M16A1 (model 603)
po 2
to co oni tu oznaczyli jako m16vn to XM16E1 czyli wersja pomiędzy 602 a 603, dodano dopychacz zamka w razie zapiaszczenia lub zacięcia łuski dopchnąć zamek i kontynuować strzelanie
po 3
aeg CA M16VN ma dopychacz :]
GYVER. 01.04.2010, h. 22:23 GYVER.
Przecie to ostra jest ale joke dobry
radzio2k 02.04.2010, h. 01:10 radzio2k
Jeżeli to nie fake to pięęęę-ęęę-ęęękne... tylko gdzię ładna azjatka?
KicpA 02.04.2010, h. 05:42 KicpA
Filmiki z VNka już od prawie samego początku powstania GBB Inokatsu były
depan 02.04.2010, h. 09:04 depan
człowiek wyrazi tylko swoją opinie i odrazu go zjadą hahahah
Jackall37 02.04.2010, h. 17:28 Jackall37
Nawet jako fan AK przyznam, że wyglądają znakomicie - jeszcze tylko wywalić okładziny i chwyt na rzecz ostrych, a będzie +1500 do lansu

Chyba jedyne eMki, które mi się podobają.

p.s.
Zjadają i to żywcem, ale każdy twardy magpulowiec musi taką krytykę przyjąć bez mrugnięcia zasłoniętego okularami przeciwsłonecznymi oka