Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Specshopu

Polska, 03.01.2014, h. 11:00, dodał: Ookami
18

Specshop dodał do oferty nowe repliki firmy WE, gazowe magazynki oraz części zamienne do popularnych replik gazowych firmy Wei Tech.



Pod koniec 2013 roku sklep Specshop wprowadził do oferty nowe repliki gazowe firmy WE. Pośród nowości znalazła się replika karabinu ACR - specshop.pl/product_info.php?products_id=12135">WE-MSK Open Bolt w kolorze TAN, wariacja na temat pistoletu P226 - specshop.pl/product_info.php?products_id=12131">P-Virus (Wraz z dołączoną w zestawie podświetlaną walizką), oraz replika pistoletu specshop.pl/product_info.php?products_id=12133">TT33. Prócz nowości w postaci repliki, sklep uzupełnił stany o zapasowe części do najpopularniejszych replik firmy WE.

 

 

 

Specshop_01.01.14/Specshop_we.png" alt="1" width="475" height="541" />Specshop_01.01.14/WE_MSK_TAN_1.jpg" alt="2" width="500" height="291" />Specshop_01.01.14/WE_MSK_TAN_3.jpg" alt="3" width="500" height="292" />Specshop_01.01.14/WE_P-Virus_1.jpg" alt="4" width="500" height="291" />Specshop_01.01.14/WE_P-Virus_3.jpg" alt="5" width="500" height="292" />Specshop_01.01.14/WE_TT33_Black_1.jpg" alt="6" width="500" height="291" />Specshop_01.01.14/WE_TT33_Black_3.jpg" alt="7" width="500" height="292" />

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/products_new.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poldeck 03.01.2014, h. 00:14 poldeck
Gramatyka płacze!
Poprawcie ;-) .
Nowości w ofercie SPECSHOPU powinno chyba być.
Ookami 03.01.2014, h. 00:27 Ookami
Dzięki - błąd poprawiono. Tak się dzieję, jak newsa piszę się pierwszego stycznia ;)
wroobelchannel 03.01.2014, h. 00:54 wroobelchannel
Msk słodziak, szkoda że gazówka.
HaryWalker 03.01.2014, h. 10:42 HaryWalker
P-Virus ciekawy, szkoda tylko że magazynek taki długi.
Bo to replika broni znanej z filmu, tam też przedłużony występował.
Winiacz 03.01.2014, h. 16:15 Winiacz
Winiacz, a masz gdzieś jakieś stopklatki, youtuby, linki, nazwę, cokolwiek co by pokazywało tego p-virusa w filmie grze? Przejrzałem wczoraj strony filmów i gier na imfdb i nic nie widziałem. A już chyba w dawniejszym newsie trafiłem na wzmiankę w komentarzach że ta replika nie ma nic wspólnego z filmowym pistoletem.
-Otto- 03.01.2014, h. 16:39 -Otto-
ferro 03.01.2014, h. 13:44 ferro
TT za tylę to się ostrą kupuję :)
Tyle że z ostrego do ludzi nie postrzelasz :c
rodzynson 03.01.2014, h. 13:47 rodzynson
No to akurat prawda :)
Ciekawe czy spust też taki twardy jak w oryginale :D
ferro 03.01.2014, h. 14:17 ferro
Postrzelasz, ale wtedy do zabawy dołączą się inni maniacy z niestandardowymi kulkami :p
Mixon 03.01.2014, h. 16:20 Mixon
Sharikq 03.01.2014, h. 13:59 Sharikq
Co ten pistolet ma w sobie, że kosztuje 749 zł???
Szpan i podświetlaną walizkę ;)
wikitor99 03.01.2014, h. 14:05 wikitor99
Mogliby i dać napęd z uranu, i tak nie dałbym 750zł za WE...