Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje c.d.

Świat, 26.03.2010, h. 16:30, dodał: Promant
28

Tokyo Marui: zestaw FN5-7 z oświetleniem taktycznym. RSOV: replika R28 Kimber Warrior GBB. Massive Defense Shop: video prezentujące chińską replikę GBB MP5. RedWolf Airsoft: replika Echo1 M134 Minigun.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Tokyo Marui wprowadza do oferty zestaw składający się z repliki gas blow back pistoletu FN5-7 z oświetleniem taktycznym.

 

 

Replika w wersji kolorystycznej dark earth i zielonej, będzie dostępna w komplecie z dobraną kolorystycznie latarką LED "CQ-Flash". Producent podaje, że wysokiej jakości dioda gwarantuje bardzo dobre oświetlenie na dystansie 15m, zaś latarka wyposażona jest w ochronną szybkę, aby zapobiec zniszczeniu trafieniem BB. Waga repliki z oświetleniem CQ-Flash i (pustym) magazynkiem: 790g. Oświetlenie zasilane jest 3xLR44.

 

 

W ofercie sklepu RSOV dostępna jest replika full metal, produkcji ARMYR28 Kimber Warrior GBB.

 

 

 

 

Długość: 255mm. Magazynek o pojemności: 26BB. Cena: 66USD.

 

 

 

Massive Defense Shop z Hong Kongu zamieścił na swojej stronie video prezentujące chińską replikę GBB MP5, o której pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów.

 


 
 

RedWolf Airsoft włączył do oferty replikę Echo1 M134 Minigun.

 

 

Długość: 890mm. Waga: 16800g. Waga jednostki sterującej: 1400g. Typ akumulatora: 12V 7Ah. ROF: +/- 3000BB na minutę. Pojemność magazynka: 1700BB. Energia: 1,2 - 1,5J. Cena: 3700USD.

 

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
5pirit 26.03.2010, h. 16:34 5pirit
Do tego miniguna powinni dorzucać ortopedę i fizjoterapeutę gratiss!!!!!
Filip92 26.03.2010, h. 16:44 Filip92
5pirit, chyba fizjoterapeutę Minigun jak najbardziej zacny, lecz nie chciałbym spotkać się z operatorem tego sprzętu;P
Morn 26.03.2010, h. 16:50 Morn
BlowBack w tej MP5 robi raczej mierne wrażenie
shamoth 26.03.2010, h. 16:55 shamoth
Hmmm jeszcze tylko wspomagany egzoszkielet i można się na wastelands pokazywać ;]
slepy 26.03.2010, h. 17:15 slepy
Ta MP5 to bardziej EBB przypomina niż GBB. Marniutki blow - back, w dodatku (może mi się wydaje) ale jakby zamek nie zatrzymywał się w tej samej pozycji zawsze...
javelin 26.03.2010, h. 17:42 javelin
Łał, oświetlenie taktyczne zasilane trzema LR44 i dające "bardzo dobre oświetlenie na dystansie 15m"... Szok...
volf13 26.03.2010, h. 17:44 volf13
No tak nie ma to jak pokroić arbuza minigunem. Bo prawdziwy airsoftowiec zagryza arbuzem z kulkami.
#a jaki byś chciał mieć blow back w mp5? Hard Kik?
mg34 26.03.2010, h. 18:03 mg34
MP5 cudowne... przynajmniej wiadomo na co zbierać kaske by mieć repliczkę do CQB
kamilos532 26.03.2010, h. 18:16 kamilos532
Ten dźwięk z tego kolosa mi przypomina kreszera
Maciastek 26.03.2010, h. 19:31 Maciastek
Czy w specyfikacji MP5 jest podane że ma Blow Back? Bo jeśli tak, to coś im odrzut nie wyszedł.
Promant 26.03.2010, h. 19:58 Promant
Gas blow back.
Lutczyn 26.03.2010, h. 20:15 Lutczyn
Nie chciałbym wejść w zasieg tego Vulcana.
pMATEY 26.03.2010, h. 20:38 pMATEY
zamontować takiego miniguna na samochodzie podłączyć zdalne sterowanie i zaczynamy zabawę
Graven 26.03.2010, h. 20:43 Graven
Jak tak patrze na tego Volcana to sie szczerze zastanawiam czy to jeszcze Airsoft czy juz wojna? Sory, ale jezeli replika w kilka sekund potrafi przestrzelic arbuza na wylot to chyba cos jest nie tak z tym swiatem. Ja rozumiem, to tylko 1,2J, Paintball jest silniejszy itp. jest 50 kulek na sekunde! Ludzie! ROF na poziomie 20 w nieodpowiednich rekach potrafi zrobic duze szkody... Dobrze ze chociaz cena odstrasza... Nimo wszystko jak dla mnie to juz ciezkie przegiecie...
Leo_111 26.03.2010, h. 21:12 Leo_111
Nie tragizuj , w Polskim środowisku asg takiej repliki nie ma i nie będzie , a reszta świata niech się tłucze jak chce .
yugi 26.03.2010, h. 21:27 yugi
Jak komuś blowback w takiej mp5 nie pasuje, to zawsze może spróbować dociążyć zamek, wzmocnić sprężynę i wstawić jakiś lepszy zaworek (może znajdzie się kiedyś jakiś NPAS...).

Anyway, chrzanić MP5 GBB. Ja czekam na G36K GBB.
Azur 26.03.2010, h. 21:32 Azur
Graven, nie przesadzajmy. Taka replika może stworzyć super klimat, taki jakby mogły to robić równomiernie rozstawione stanowiska ognia kaemów. Wyobraź sobie wtedy atak. Istna poezja. Poza tym ludzkie ciało nie ma konsystencji arbuza, poza tym kilogramy szpeju itd. itd. też robią swoje


Ale to moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.
DevonSix 26.03.2010, h. 23:36 DevonSix
Graven: <facepalm> A co ma do rzeczy ROF? Czy mógłbyś sprecyzować jakie to 'straszne szkody' może on spowodować?
sjzmisiek 27.03.2010, h. 00:25 sjzmisiek
die watermelon bastard
Komandi 27.03.2010, h. 00:36 Komandi
5pirit chyba raczej chirurga xD
Minigun jest kozak.
rumak 27.03.2010, h. 07:50 rumak
Wstydzili by się w ogóle robić taką MP5'ke...To całkowiście niszczy ideę Gas Blow Backu, to może być co najwyżej namiastka tego systemu:/
JohnyTRS 27.03.2010, h. 12:34 JohnyTRS
Magazynek w MP5 jest dla mnie taki... prymitywny, przypomina te z zabawki z bazarów - chodzi o widoczną sprężynę.
Graven 27.03.2010, h. 16:53 Graven
@Leo_111: Widzialem juz jednego mini na zdjeciach, autentyczne zdjecia wiec w lodzkim maja juz Volcana, moze nie dokladnie tego ale gattling napewno

@Azur: Owszem, klimat itp. wszystko fajnie pieknie, tylko zawsze pozostaje czynnik niesprecyzowany, nie zawsze trafisz tylko jedna kulka w jednego goscia i potem nastepnego itd. Wyobraz sobie co moze, MOZE!, sie stac gdy dostaniesz z czegos takiego w twarz... Oczywiscie nikt nie bedzie ciagle pizgal po glowach! Ale wypadki sie zdarzaja...

To tylko moje prywatne i osobiste zdanie, moze jestem za bardzo przewrazliwiony, nvm. GL HF :}
Jangi 27.03.2010, h. 20:50 Jangi
Dlaczego newsy o jakichkolwiek minigunach tak strasznie jarają tylu maniaków, tak jakby miałyby się stać chlebem powszednim na niedzielnych strzelankach w każdej polskie wiosce. Ojejku jejku, koniec świata, minigun wszystkich nas pozabija ;|
Promant 27.03.2010, h. 20:59 Promant
Trauma. Większość wychowała się na wizji terminatora rozkwaszającego wszystko z miniguna.
LR-Antek 27.03.2010, h. 23:15 LR-Antek
Giwerka fajna tylko moim skromnym zdaniem nie opłaca się wydawać 3500$ na sam karabin. Co do mp5 to lekka kiszka za to FN supcio
Harrkonen 28.03.2010, h. 22:16 Harrkonen
"zamontować takiego miniguna na samochodzie podłączyć zdalne sterowanie i zaczynamy zabawę icon_biggrin.gif"....ta, niezłe....jeno kamery brakuje, i był by pierwszy robot ASG "rozbrajający" wroga icon_lol.gif
sucharpl 31.03.2010, h. 08:38 sucharpl
@Azur i DevonSix
ale jak już walnie w głowę, to co wtedy? Powiesz, że nie chciałeś?
Ludzka głowa po takiej seryjce niczym od rozwalonego arbuza różnić się nie będzie