Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE KAC PDW GBB tan

Świat, 26.03.2010, h. 15:49, dodał: Promant
17

Na stronach taiwańskiego blogu Godweapon zamieszczono fotografie repliki gas blow back WE KAC PDW, w piaskowej wersji kolorystycznej.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najwyraźniej nastąpił kolejny "przeciek" informacji z firmy Wei Tech. Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią producenta - na stronach taiwańskiego blogu Godweapon zamieszczono fotografie, znanej już, repliki gas blow back WE KAC PDW, ale w nowej - piaskowej wersji kolorystycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
darksoviet 26.03.2010, h. 16:05 darksoviet
Ale brzydka ta taiwanka. Ale swoją drogą replika całkiem całkiem
paint 26.03.2010, h. 16:08 paint
AAA!! Amator- z palcem na spuście!!
Znacznie lepiej prezentuje się w nowych barwach. Karabinek, znaczy się.
PiotrKa 26.03.2010, h. 17:13 PiotrKa
Mimo wszystko WE zaczyna rządzić na rynku GBB - biorąc pod uwagę ich plany (M14 i inne...) zdeklasują ofertą system gazowy WA. Może doczekam czasów że na strzelankę wpadną wszyscy "na gazie"...
Sushi.50 26.03.2010, h. 17:55 Sushi.50
No, przynajmniej na replikę można popatrzeć..
Maciastek 26.03.2010, h. 19:29 Maciastek
Nie podoba mi się logo WE na chwycie pistoletowym, psuje efekt. Prezenterkę też by mogli sobie odpuścić. Jednak tak jak pisał PiotrKa, na WE nie ma mocnych
Dread 26.03.2010, h. 21:10 Dread
Już bardziej podoba mi się ta pani, niż piaskowa wersja kaca
Art-Bart 26.03.2010, h. 21:17 Art-Bart
re:Maciastek
Kwestia gustu. Taka firma jak Wilson Combat tez umieszcza logo na swoich cudownych M 1911.Dodatkowo chwyt jest to najprostsza rzecz do tuning-u.

Bardziej mnie interesuje ta szara „rzecz” w pudle .Wygląda mnie na magazynek. Jeżeli tak jest to chciałbym zauważyć :
do repliki jest podczepiony jest magazynek jak od zwykłego M4, a drugi jest typu i kamuflażu „czarnego brata” KAC PDW.
Po drugie jeżeli to jest magazynek, to co to jest to na nim ? Mógłby ktoś mnie oświęcić ?
Promant 26.03.2010, h. 21:25 Promant
Co Ty właściwie porównujesz?
Producenta replik, który pakuje swoje logo na replikę broni ostrej z producentem broni, który sygnuje swoje pistolety?
Trochę chybione.
kazik_ 26.03.2010, h. 21:30 kazik_
Podoba mi się dresik tej pani, poważnie
garfik 26.03.2010, h. 23:14 garfik
Art-Bart - jeżeli masz na myśli tę czarna rurkę, to to jest ładowarka do kulek. WE takie dodaje.
Pawel_G 26.03.2010, h. 23:22 Pawel_G
@ Art-Bart
to co jest na magazynku to szybkoładowarka kulek
Art-Bart 26.03.2010, h. 23:27 Art-Bart
Co do Wilson, przesadziłem .Sorry.
Za odpowiedz / dzi – dziękuje.
Bocian 26.03.2010, h. 23:48 Bocian
@Art-Bart

jest to nowy typ magazynka do WE - bodajże tango down.

to czarne cuś na magazynku to ładowarka magazyna - do rurki wsypuje sie kulki i przepycha się ja taką specjalną rurką z prętem po środku - wg mojej oceny strasznie nieporęczne, niepraktyczne i niewygodne - wiem bo mam HK WE.

a jednej ważnej informacji nie podaliście - WE wprowadza nowy sys. gazowy podobny do WA - czyli otwarta komora nabojowa - nie będzie już tego miedzianego cylinderka

pozdr.
Bocian
sjzmisiek 27.03.2010, h. 00:21 sjzmisiek
KAC to moralny co najwyżej może mieć kolo co ten karabin posklejał z m4 i lr300... może to tylko moje zdanie ale - FUJ szpetny karabinek
czekam na m14 gbb od WE, ciekawe ile wypłat pochłonie ;P
Promant 27.03.2010, h. 00:34 Promant
Magazynek to replika magazynka karabinka KAC PDW, KAC od początku miał inne magi, nie M4.
piotr192 27.03.2010, h. 17:55 piotr192
polecam karabin jest git
madjong 30.03.2010, h. 16:10 madjong
Paszteta wzięli do zdjęć, nie powiem.

@sjzmisiek

to jest replika KAC PDW i koniec kropka nikt tu nic nie posklejał z LR-300 i M4