Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 20.03.2010, h. 17:31, dodał: Promant
18

A.C.M.: replika MP5J GBB. MadBull Airsoft: Noveske GBB Barrel NutLCT Airsoft: V3 Gearbox wersja 2010. Marushin: video G21 DUAL MAXI Plastic Shell Version.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepów Gunner Airsoft oraz RSOV dostępna jest A.C.M. replika full metal MP5J GBB.

 

 

 

Chińska replika oparta jest na systemie gazowym stosowanym w produktach firmy Maruzen. Cena: 105USD (Gunner Airsoft) i 116USD (RSOV).

 

 

 

Chwyt przedni i dolny korpus wykonane są z tworzywa. Z metalu wykonano górny korpus, tłumik płomienia i magazynek.

 

 

Pojemność magazynka: 38BB. Replika dostarczana jest w futerale - walizce. 

 

 

 

Firma MadBull Airsoft oferuje kolejny produkt dedykowany do replik gazowych: Noveske GBB Barrel Nut. Pasuje do frontów MadBull z serii Noveske. Dostępne są trzy wersje do replik GBB WA, G&P oraz WE.

 

 

 

Firma LCT Airsoft wprowadziła do oferty swój najnowszy gearbox: V3 GB wersja 2010.

 

 

Firma Marushin przedstawiła video prezentujące replikę G21 DUAL MAXI z serii Plastic Shell Version.

 

 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tofic 20.03.2010, h. 17:43 Tofic
Szkoda, że do tego G21 wchodzi tylko 6 kartridży i że to 8mm BB ale prezentuje się w miarę ładnie
Tony Halik 20.03.2010, h. 17:51 Tony Halik
Entuzjazm tej strzelającej kobiety z filmiku mnie powalił.
arend 20.03.2010, h. 17:53 arend
Ta tyle ze na trzy magi jakie mam wszystkie ciekną nawet na osłabionym gazie. Ale nad tymi plasticzanymi łuskami muszę sie zastanowić
jebutek 20.03.2010, h. 17:58 jebutek
Faktycznie, emanuje energią
G21 jest naprawdę świetne, tylko szukaj później łusek
Jackall37 20.03.2010, h. 18:20 Jackall37
Ciekawe jak będzie z żywotnością tej MP5 A.C.M.

No i mam nadzieję,że akceptuje GG w stocku, bo to była największa bolączka Maruzena.
Westie 20.03.2010, h. 20:17 Westie
MP5 łyka green gaz jak trzeba (to jest chińszczyzna, oni budują GBB pod propan, w przeciwieństwie do Japończyków używających HFC 134a), a te 375 fps... Hmmm...
kuba23 20.03.2010, h. 20:25 kuba23
Bo ona się mocno skupiła, żeby odpowiednio spust nacisnąć
sniper_tarzan 20.03.2010, h. 21:45 sniper_tarzan
Spoko Glock, a gościówa - twarz mordercy
elgeniusz 20.03.2010, h. 22:26 elgeniusz
Czy mp5 bedzie strzelac dalej po wystrzeleniu ostatniej kulki tak jak mpk?
Azur 20.03.2010, h. 22:54 Azur
Filmik Marushina mnie rozbił na łopatki... Bit z kosmosu, babka z miną jak kupkający kot na puszczy, no i jeszcze ta badziewna oprawa rodem z Painta. Odrzuca. Sam Glock ok, szkoda, że tylko 6 naboi...
vip3r 20.03.2010, h. 23:19 vip3r
@elgeniusz - powiem Ci jak dojdzie (ale pewnie tak, magazynek wyglada dokładnie jak tez Maruzen a jak pewnie wiesz w nim dalej strzela.

@Jackall37- sądzę że tak, zresztą Maruzen też wytrzymuje nieco na GG, moim zdeniem jego większą bolączką jest krótka lufa = bardzo mizerna celność i w kosekwencji zasięg skuteczny. -liczę że tu będzie z tym lepiej
Ad4m 21.03.2010, h. 08:50 Ad4m
Tzw. Kill Bill :]
Ciekaw jestem ile będą kosztować te ekonomiczne shellsy
dilando 21.03.2010, h. 19:23 dilando
Marushin musi zatrudnić nowych ludzi od reklamy.
jacek_za 21.03.2010, h. 23:19 jacek_za
Ta pani z reklamy Marushin to jakiś surogat A Glock zapowiada się ok, widac że idą w dobrą stronę (byleby także w stronę powiększania liczby shellsów w magu).
vip3r 22.03.2010, h. 09:13 vip3r
@jacek_za - pierwszy raz chyba widzę na tym forum żeby ktoś chwalił przejście z metalu na plastik...
jacek_za 22.03.2010, h. 22:32 jacek_za
Miałem na myśli raczej urealnienie działania repliki. Nie chwaliłem przejścia z metalu na plastik. W tej kwestii jest to chyba oczywiste.
Stalker 23.03.2010, h. 11:16 Stalker
Będzie teraz nowa zabawa - strzelanie 15 min potem szukamy łusek
vip3r 23.03.2010, h. 11:33 vip3r
@jacek_za - ale gdzie tu urealnienie? Marushin ten model już od dość dawna sprzedaje, teraz tylko wprowadza tańsze łuski z plastiku zamiast metalowych... - jak nie wiedziałeś to polecam jeszcze inne ich shell-ejecting kóre są na 6mm i dzięki temu mają więsze pojemności magazynków.