Daj cynk
Reklama

Aktualności

Prototypy replik GBB WE

Świat, 20.03.2010, h. 13:39, dodał: Promant
30

W sieci pojawiły się zdjęcia prototypów najnowszych replik gas blow back firmy Wei Tech. Bez wątpienia: WETTI działa z rozmachem.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwolennicy replik gas blow back Wei Tech mogą zacierać ręce i odkładać gotówkę. Zdjęcia prototypów najnowszych replik GBB oraz stanowisk w fabryce, które pojawiły się w sieci, nie pozostawiają wątpliwości, że WETTI działa i planuje z rozmachem. Na początek M14 GBB, jak widać - praktycznie już prawie na ukończeniu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wstępna faza budowy prototypu - interesujące nie tylko dla "brytofili" - Sten GBB:

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek prac nad repliką gas blow back Browning Hi-Power:

 

 

 

 

 

WE AKS-74U GBB, również wydaje się być na progu fazy produkcji:

 

 

WE M16A1 VN GBB (powstaje również, co widać na zdjęciach, M16A2 GBB):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zdjęciach z pomieszczeń firmy widać również inne prototypy np. Grease Gun, L85 oraz G36 GBB, ale niestety brak jeszcze szczegółowych informacji na temat wymienionych prototypów i ewentualnej decyzji, które z nich i kiedy będą wprowadzone do produkcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Filip92 20.03.2010, h. 13:44 Filip92
Chyba na drugim zdjęciu widać ACR, ale nie jestem pewien;) Poza tym bardzo fajnie, że tyle replik GBB jest przygotowywanych. Szczególnie ciekawi mnie to m14. Jeżeli cena byłaby na równie dobrym poziomie jak pozostałe GBB od WE, to chyba się skuszę
Morn 20.03.2010, h. 13:46 Morn
mmmmmmm M14 GBB będzie musiało mieć miodny odgłos.
zapowiada się ciekawie, tylko nieciekawe pewnie będą ceny ;p
Ad4m 20.03.2010, h. 13:47 Ad4m
Na drugim zdjęciu widać lufę ak74u ;]
michasz93 20.03.2010, h. 13:59 michasz93
Sam odgłos BB powali !
wooke 20.03.2010, h. 14:01 wooke
Aż się człowiekowi miło na duszy robi ;D M14 & M16 VN
ZeeMike 20.03.2010, h. 14:01 ZeeMike
@Filip92
Tak, na drugim zdjęciu pod akapitem o prototypach wyraźnie widać Masadę/ACRa. A skoro ACR to również gazowe pmagi! Wprawdzie można już spotkać się z konwersjami ostrych pmagów na system WE (np. kolesie z forum gasguns takowe majstrują) ale w Europie o ostrego pmaga dosyć trudno... M14 też kusi, ojjjj kusi.

@Morn
Ceny WE zawsze były ciekawe, wystarczy spojrzeć na ich SCARa czy klameczki.
PDW również jest miło wycenione.
Karol_K 20.03.2010, h. 14:13 Karol_K
szkoda że to nie FN 1922 ale HP też daje radę ... swoją drogą fajny sten co prawda nie ta wersja co potrzeba ale też może być .
slipknotyk 20.03.2010, h. 14:32 slipknotyk
no faktycznie zapowiada się baaardzo ciekawie zwłaszcza ak i vn
mg34 20.03.2010, h. 15:05 mg34
Miodzio M!6VN i M14...aż ślinka cieknie i grosz sam wpada do skarbonki...
0L0 20.03.2010, h. 15:08 0L0
Zrobili by od razu EBR'kę
HateMe 20.03.2010, h. 15:26 HateMe
Najpiękniejszy news na WMASGu jaki czytałem. Sten, M14, Grease Gun, HP, VNka...
Morn 20.03.2010, h. 15:31 Morn
@ZeeMike, weź pod uwagę, że na początku będą naliczać jeszcze podatek od nowości i unikalności, więc nie spodziewałbym się raczej M14 GBB za +/- 1200zł
_Arczi_ 20.03.2010, h. 15:51 _Arczi_
ASG wraca do korzeni.
MatriX482 20.03.2010, h. 17:32 MatriX482
Rewelacja! Jeśli M16A2 będzie w takiej cenie jak pozostałe emki, to cycuś!

Mogliby jakiegoś "długiego" AK walnąć-oprócz GHK- a tak same "sUnie".
Jackall37 20.03.2010, h. 18:04 Jackall37
Piękności

Vietnamkę brałbym w takim stanie jak jest na zdjęciu - z oryginalnymi okładzinami wyglądałaby bosko, a przy strzelaniu jeszcze lepiej.

Zbudować repliki takich emek, to by było coś:
$3
kier 20.03.2010, h. 19:24 kier
Nareszcie ktoś zabrał się za zrobienie Browninga Hi - Powera!
Zapowiedzi Stena i M3A1 też ciekawe.
Horblower 20.03.2010, h. 19:30 Horblower
ha, i do tego m14 będzie miała auto - przynajmniej na fotkach widać że jest wyposażona w selektor
Westie 20.03.2010, h. 20:16 Westie
Nie chcę wam psuć humoru, ale Masada to najprawdopodobniej A&K kupiony w zgadnijcie jakim celu. Co trochę ssie, bo Masada jest niewymiarowa, w przeciwieństwie do właśnie struganego dla Magpul PTS ACRa.

Za to przez to M14 zaczynam mieć głupie pomysły pt. 450 fps i lunetka. Skoro gazowego WA2000 na razie nie będzie...
ThomasPPL 20.03.2010, h. 21:59 ThomasPPL
O cholera, z początku myślałem że ta M14 to M1 Garand, podobne jak nie wiem co
Pawel_G 20.03.2010, h. 22:01 Pawel_G
Z nadejściem większej gamy replik GBB rozpocznie się zmierzch ery Hi-Cap'ów:-)
arekasg 21.03.2010, h. 01:34 arekasg
W końcu jakieś oficjalne info na temat M14 GBB
OC14Groza 21.03.2010, h. 08:44 OC14Groza
@kier
Sd niepamiętnych czasów Tanaka robi hp, nawet jest w Polsce dostępny: $3
Prezes_____ 21.03.2010, h. 08:55 Prezes_____
Faktycznie przyszaleli, ciekawi mnie cena m14
SturmFJ 21.03.2010, h. 09:01 SturmFJ
Jeden z najwspanialszych njusów jaki pojawił się na tym portalu! Sten, Browning High Power, smarownica.... Po prostu żyć-nie-umierać (i zbierac kasę na nowe repliki)
Promant 21.03.2010, h. 11:55 Promant
@OC14Groza

Jakbyś w swej łaskawości nie raczył nas poinformowac, to faktycznie byśmy nie wiedzieli...

Nie ten model i na dodatek plastikowy, znany od lat, jego wady też.
KicpA 21.03.2010, h. 12:40 KicpA
Chyba zdążę sobie sam wyfrezować tą wersję HP która mnie interesuje ;/
LeonOlo 21.03.2010, h. 15:21 LeonOlo
Dlaczego... dlaczego nikt nie wpadł na produkcję SVD w wersji GGB przecież , aż się prosi... jeden G&G wiosny nie czyni zwłaszcza, że niedostępny... ;-(
t0m3k 22.03.2010, h. 14:44 t0m3k
nie jestem pewnien ale spójrzcie na STEN'a bo mi się zdaje że gniazdo magazynka jest po złej stronie
SturmFJ 22.03.2010, h. 17:42 SturmFJ
Zgadza się, gniazdo na fotce jest ze złej strony, ale racz zauważyć, że jest ono nałożone luzem i zapewne można nim póki co obracać o 360*. Skończą budowę (w końcu to prototyp) i gniazdo będzie założone z odpowiedniej strony.
Denton 24.03.2010, h. 10:54 Denton
Albo mnie wzrok myli albo będzie możliwość zrobienia z tej M14ski konwersji do gbb do TMowych 14stek (bo konstrukcja zewnętrznie prawie identyczna)