Daj cynk
Reklama

Aktualności

SPRAWOZDANIE: IWA 2010 Cybergun

Aktualności, 19.03.2010, h. 21:00, dodał: Promant
5

Ekspozycję firmy Cybergun, podobnie jak w poprzednim roku, tworzyło połączenie stoisk CG i niemieckiej firmy GSG. W tym roku, jako partner biznesowy, do ekspozycji dołączyła również firma King Arms. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozycja firmy Cybergun, identycznie jak w zeszłym roku, połączona była ze stoiskiem niemieckiej firmy GSG. W tym roku do ekspozycji dołączyła także firma King Arms

 

 

 

Podczas targów IWA 2009 odnieśliśmy niestety niezbyt pozytywne wrażenie w czasie wizyty na stoisku CG. Menadżerowie zainteresowani byli głównie rozmowami towarzyskimi i niestety nie posiadali dostatecznej wiedzy merytorycznej na temat swoich produktów, a nieliczni pracownicy "techniczni" nie byli w stanie podołać wszystkim obowiązkom i jednocześnie odpowiadać na pytania dziennikarzy. W tym roku sytuacja diametralnie zmieniła się na plus.

 

 

Powoli staje się typowe dla naszych odwiedzin na IWA, że airsoftowiec - dziennikarz świetnie "dogada się" z airsoftowcem - menadżerem, na pewno dużo szybciej i owocniej niż z większością personelu zajmującego się tylko marketingiem. Przedstawiciel firmy Cybergun, młody menadżer Gael Ferec, który nie tylko sam jest airsoftowcem i posiada odpowiednią wiedzę merytoryczną w temacie, ale również doskonale orientuje się w ofercie CG na rynek Polski - był bardzo pomocny. Nasza rozmowa stanowiła jedno z ciekawszych, a jednocześnie bardziej owocnych spotkań podczas tegorocznej imprezy.

 

 

Cybergun zaprezentował na IWA 2010 mniej ciekawych nowości niż w zeszłym roku. Większość replik ASG stanowiły różne modele M4 i AK.

 

 

 

 

 

Fima Cybergun zajmuje się dystrybucją replik marki ARES, o czym wiemy od czasu pojawienia się, w jej ofercie, karabinka Tavor. Nie dziwi zatem, że spora część ekspozycji zajęta była przez repliki produkcji ARESa, w tym karabin DSR-1 czy piaskowy Tavor w wersji z szyną RIS.

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście Tavor w wersji czarnej, z przyrządami celowniczymi zintegrowanymi, również był w ofercie.

 

 

 

W związku z współpracą między firmami Cybergun i King Arms, w ofercie Cyberguna znalazły się również repliki o rodowodzie KA.

 

 

Karabiny SIG stanowiły urozmaicenie wśród wszechobecnych emek i AK.

 

 

Z nowości zaprezentowano również AEG EBB PPSz-41 produkcji firmy ARES. "Na żywo" drewno repliki robi bardzo pozytywne wrażenie. Części metalowe również wykończono ładnie, z wyjątkiem otworu we froncie osłony lufy, który sprawiał wrażenie trochę krzywo wywierconego wiertarką.

 

 

 

 

A dla mniej wybrednych było także kilka kolorowych zabawek.

 

 

 

 

W ostatnim sprawozdaniu z airsoftowej części IWA 2010 podsumujemy naszą wizytę na targach i opiszemy pomniejsze ciekawostki, z którymi się zetknęliśmy.

Następnie zamieścimy sprawozdania dotyczące tematyki oporządzenia i wyposażenia.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Noir 19.03.2010, h. 21:09 Noir
$3

Zdjecię zostało umieszczone na mp.net, domyślam się że pochodzi z ekspozycji Cybergun'a. Macie jakieś info dot. tej drewnianej MP5'tki (producent, data wypuszczenia)? Jest prześliczna.
1beduin 19.03.2010, h. 21:32 1beduin
"...Części metalowe również wykończono ładnie, z wyjątkiem otworu we froncie osłony lufy, który sprawiał wrażenie trochę krzywo wywierconego wiertarką..."

może to być zaletą szybka ostatnia produkcja w Zagorsku
Frontal 19.03.2010, h. 21:39 Frontal
AK na wodę rozszczepiło mnie na atomy. xD
Foka 19.03.2010, h. 21:50 Foka
Noir prędzej obstawiam jakiś Schwaben albo podobnego producenta broni palnej. Pamiętaj, że na IWA airsoft to jakiś ułamek wystawy, większość to jednak $1, więc branie pierwszej lepszej foty za replikę nie jest właściwe.
Promant 19.03.2010, h. 21:53 Promant
"Drewniana" MP5 pochodzi z ekspozycji GSG i jest to wiatrówka albo raczej cal.22 nie asg. Wiatrówek i broni sportowej .22 było na IWA zatrzęsienie i często duzo ciekawiej wyglądających.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 63429

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane