Daj cynk
Reklama

Aktualności

Koszulki Airsoft-Player w Specshopie

Polska, 12.12.2013, h. 23:48, dodał: Promant
31

Specshop oferuje koszulki z serii Airsoft-Player.



W ofercie Specshopu dostępne są koszulki z serii Airsoft-Player.

 

 1503997_664040520307510_395305641_n.jpg

 

 

Oferowane są trzy wzory:

specshop.pl/product_info.php?products_id=12090">Rock.

 

 rock1.jpgrock2.jpg

 

 

specshop.pl/product_info.php?products_id=12091">Milsim.

 

 milsim1.jpgmilsim.jpg

 

 

specshop.pl/product_info.php?products_id=12089">Tactical CQB.

 

 cqb1.jpgcqb2.jpg

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (4.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Djfilet 13.12.2013, h. 00:00 Djfilet
potinny byc z namisem ASGej
Ty po polsku piszesz czy w swahili ??
mossad1234 13.12.2013, h. 00:48 mossad1234
Podrzyk 13.12.2013, h. 01:28 Podrzyk
Wybaczcie, ale jakoś wcale mi nie przypadły do gustu... :/
jak dla mnie to zbyt mało ASG' owe :P
Gege 13.12.2013, h. 09:44 Gege
Ładna pierwsza koszulka ze wzorcu Guns&Roses :)
kalach 13.12.2013, h. 13:46 kalach
Ale słaby badziew... Ale znając życie i tak znajdą się ludzie, którzy będą to kupować. Tak samo jak w przypadku Call of Duty ;)
Joqq 13.12.2013, h. 13:48 Joqq
CQB wygląda ciekawie. W sam raz pod kamizelkę :)
Mixon 13.12.2013, h. 13:58 Mixon
Szczerze mówiąc, to nie założyłbym takiej, chyba że za karę, a jeśli ktoś by mi ją kupił w prezencie, podejrzewałbym go o złą wolę :p
orzech20126182 13.12.2013, h. 16:09 orzech20126182
Do tego cqb, mogłyby byc jakies konkretne bronie do tego stworzone
Obi-Wan 13.12.2013, h. 20:51 Obi-Wan
Design nawet fajny, ale i tak założenie koszulki krzyczącej JESTEM ASGEJEM to dla mnie szczyt obciachu
drozdek96 14.12.2013, h. 00:49 drozdek96
Ja poszukuję koszulki z nadrukiem w stylu "On weekends I shoot people - Airsoft Player" z sylwetką strzelca ;) Widziałem ją gdzieś kiedyś, ale nie mogę jej znowu znaleźć. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to uprzejmie proszę o podesłanie linka :D
Coś takiego było kiedys na CASG.pl ale nie kojarzę, by był tam strzelec akurat :-) http://www.charlietangowhiskey.com/charlie-tango-whiskey-2.html
MoreLike 14.12.2013, h. 08:34 MoreLike
L3ny 14.12.2013, h. 02:41 L3ny
Surge Polonia ładniejsze grafiki przygotowuje, wiem że nie całkiem tematyczne ale... Są cool.
A tu? Jak przedmówcy zauważyli- lekki obciach.
Dla mnie Surge Polonia to praktycznie taki sam obciach, koszulki krzyczące "Patrzcie jaki jestem fajny, jestę patriotę" nie są wcale lepsze od "Patrzcie jaki jestem fajny, jestę asgeję"
Obi-Wan 14.12.2013, h. 13:15 Obi-Wan
Jednak do mnie przemawiają. JWK jest świetna i nie uważam żeby była obciachowa, tak samo Grom 13 czy Formoza. Same grafiki są świetne. A te tutaj do mnie nie przemawiają.
L3ny 14.12.2013, h. 15:24 L3ny
Ghandi2 14.12.2013, h. 13:15 Ghandi2
"No Matter Where" - zapewne gdzieś daleko, bo tak obładowanego "pribombasami" ASGowca raczej rzadko się widuje. W sumie jeżeli już, to głównie przy pozowaniu do zdjęć ;).
Taki obrazek prezentuje się raczej jako całkiem trafna szydera z obwieszania się atrapami wszystkiego. Zresztą nawet główny bohater obrazka wygląda jakby miał zaraz zwymiotować z przesytu patosem.

Czacha, zębatki i "bibisy" za to bardzo fajne, komiksowo-luzackie.
Poczytaj o pojęciu MilSim.- bo taki ma tytuł ta koszulka. A nie piszesz bzdury :) pozdrawiam
asgszczepan 14.12.2013, h. 13:39 asgszczepan
Czyli co? "Hej patrzcie wszyscy jestem milsimowcem, chodzę po terenach zielonych obładowany mnóstwem rzeczy"? Myślę, że milsimowcy to z natury poważni ludzie i nie będą chodzić w takich koszulkach.
14100715 14.12.2013, h. 13:49 14100715
Ale tam nie ma napisane milsim. Tylko jest żołnierz, a to czy będą chodzić czy nie, to ich sprawa. No ale zhejcić trzeba.
asgszczepan 14.12.2013, h. 15:34 asgszczepan
http://www.adorablewall.com/wp-content/uploads/2013/09/US-Army-Soldier-Wallpapers-1024x819.jpg

Naprawdę nigdy nie widzieliście tego zdjęcia?
wiciok 14.12.2013, h. 17:46 wiciok
Nie widziałem zdjęcia, nie jaram się szczególnie propagandą wojskową, zdjęcie fajne - warto wiedzieć, dziekuję. Rozumiem, że na koszulce miał być twórczy cytat? Milsim - jest fajny, pełen szacun, ale warto byłoby też nie zrównywać go z prawdziwą służbą tak łatwo. Jednak nie ta ranga ryzyka i odpowiedzialności. Warto o tym pamiętać.

asgszczepan - Traktujesz moją opinię dużo poważniej niż ja sam. Niepotrzebnie. To tylko opinia na temat koszulki. To nie ma nic do Ciebie osobiście :). Pozdrawiam.

Jeśli ktoś biega na Milsimach z prawdziwym nokto (bo nie czaję po co brać ze sobą atrapę) i 40kg ładunkiem to nie potrzebuje takiej koszulki. Jeśli nie, to koszulka nie pomoże. Zwłaszcza, że wyszła ładnie, ale nieco dziecinnie. Jak by jednak nie patrzeć, nasze hobby jest nieco dziecinne i tak, wiec tragedii nie ma.
Ghandi2 15.12.2013, h. 23:06 Ghandi2
Telkontar 14.12.2013, h. 14:20 Telkontar
Fajne, tylko po co to "PL". Nie każdy jest patriotą.
może to skrót od PLayer o;?
Mixon 14.12.2013, h. 15:07 Mixon
Zerknij na dół swojego profilu i zobacz adresy profilu, To chyba wyjaśni. :)
Promant 14.12.2013, h. 17:50 Promant
mozzart 14.12.2013, h. 14:57 mozzart
A ja tą milsim w wersji quasi zielonej kupiłem już daaaawno, dawno temu i wcale nie uważam jej za pretensjonalną.... Wtedy jakoś wszyscy się nimi zachwycali ;D
kiml3r 15.12.2013, h. 04:49 kiml3r
Podoba się, czy nie, kwestia gustu. Czy jest obciachowa? Dlaczego?
Bo jest ekspresją mojego zamiłowania do tego hobby?

Nie wydaje mi się że airsoft to coś czego powinnem się wstydzić. Obnosić się też nie ma z czym ale te wzory na koszulkach nie kłują w oczy i jakoś nie odstają od oferty zwykłych sklepach z ciuchami.

Widząc kogoś na ulicy przyodzianego w taki t-shirt pomyślałbym "o, airsoftowiec". Nic ponad to.
Inne mam odczucia widząc ludzi pchających się na każdy możliwy event by pokazać się szerszej publice w pełnym rynsztunku. Czy drepczących do pracy w sklepie z farbami w mundurze polowym.

Sam design koszulki nie wydaje mi się krzykliwy i osoba nie zaznajomiona z tematem nie zwróci na nią uwagi. właśnie to mi się w nich podoba i z pewnością zakupie sobie jedną.
Jest to kwestia mocno subiektywna, ale chodzi o to, że wzory tych koszulek trącają kiczem, a mi się kojarzą z jakimiś niedopieszczonymi koszulkami zespołów metalowych.
Nie mówiąc o tym, że rozwalona czaszka z kulkami w zębach/oczodołach mimo wszystko źle się kojarzy :p
Druga już jest bardziej poczciwa niż kiczowata, ale jakoś nie sądzę, aby milsimowcy lubili się tytułować airsoft playerami, a airsoft playerzy obwieszali się takim ciężkim sprzętem, chyba że do zdjęć. No i ten "no matter where" - myślę mimo wszystko, że nie wszyscy pisaliby się na strzelankę na bagnach bez dojazdu, przy wietrze 60 węzłów. Chyba, że nie doceniam przeciętnego ersoftera i tylko ja nie lubię mieć mokrych butów i uszkodzonej repliki od piasku/błota. Przyznaję się, że czasami darowałem sobie strzelankę, jak nie było parkingu :p
Trzecia jest już okej, chociaż też przyczepiłbym się do tej dwumetrowej emki z tysiącem powiększaczy. Z drugiej strony, może właśnie to podkreśla, że na nadruku jest ersofter, haha.

Cóż, nikogo nie będę piętnował społecznie za to co nosi, ale nie miej mi za złe jeśli popatrzę na Ciebie pobłażliwie, z lekkim uśmieszkiem, tak jak na te osoby co się przebierają za żołnierzy na Air Show/inne tego typu zloty. Gdzieś te moje kompleksy i cynizm muszą znaleźć ujście :p
Mixon 15.12.2013, h. 11:30 Mixon
Za złe mieć nie zamierzam nikomu tylko ze względu na to że ma inne zdanie na jakiś temat. Niemniej "spojrzenie z politowaniem" trąca mi jakimś przekonaniem o własnej wyższości.


Zgodzę się z jednym z przedmówców że pomimo tematyki to same wzory są zbyt mało airsoftowe.
kiml3r 15.12.2013, h. 13:35 kiml3r
Miszcz120 15.12.2013, h. 14:42 Miszcz120
Kupiłem od nich jedną z motywem M24 i jakość tej "prasowanki" jak na taką cenę jest bardzo mizerna... Jak by nie mogli robić tą technologią co te ciuchy hip-hopowe w Polsce, które kosztują może pare złoty więcej, ale jakość i wykonanie jest epickie.
Yarpen 16.12.2013, h. 12:33 Yarpen
"Cóż, nikogo nie będę piętnował społecznie za to co nosi, ale nie miej mi za złe jeśli popatrzę na Ciebie pobłażliwie, z lekkim uśmieszkiem..."
Ludzki pan.
Dudusanio 22.12.2013, h. 11:21 Dudusanio
Kiedyś już była taka akcja, wtedy własnie sprawiłem sobie koszulkę z tym wzorem (identyczna cena jak teraz) "No matter where" ze swoją ksywką na plecach. Na prawdę świetna grafika, wytrzymała, ale za swoją cenę. Gdy człowiek się mocniej spoci, ten wzór od środka obciera skórę. Z relacji innych osób wiem że też mają taki problem. Materiał samej koszulki też nie powala jakością, jest gruby i słabo przepuszczalny.
Poprzednia seria nie wyszła tak jak sobie tego byśmy życzyli. Nowe koszulki są z przyjemniejszego materiału a nadruk nie jest "gumowaty"
Regdorn 21.01.2014, h. 17:03 Regdorn