Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Deltashop

Polska, 12.12.2013, h. 22:26, dodał: Promant
12

Sklep Deltashop wprowadził do oferty tracer marki XCortech oraz kulki do naświetlacza marki Madbull oraz Blaster.



Sklep Deltashop włączył do swojego asortymentu tłumik naświetlający marki XCortech.    

 

 XT501-1G.jpg

 

 

 

 

 

W opisie parametrów technicznych tracera XT501 czytamy:

● WYTRZYMAŁOŚĆ 16800 STRZAŁÓW*
● WYDAJNOŚĆ ROF DO 1200 RPM
● TRYB OSZCZĘDZANIA BATERII
● AUTOMATYCZNE WYŁĄCZANIE
● WSKAŹNIK NISKIEGO NAPIĘCIA BATERII
● ZASILANIE 4 x AAA
● LEWY GWINT 14mm
● WYMIARY: 156 mm x 37 mm
● WAGA: 140 g BEZ BATERII

 

 XT501-2G.jpgXT501-3G.jpgXT501-4G.jpg

 

 

 

W ofercie znalazły się także kulki do naświetlacza marki madbull-kulki-bb-025g-2000szt-dark-knight-tracer.html">Madbull oraz Blaster.

 

 madbull.jpg" src="/var/images/text/511812/6/tracermadbull.jpg" alt="tracermadbull.jpg" width="500" height="375" />blastertracer.jpg

 

 

Źródło:

www.deltashop.pl 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Vaco 12.12.2013, h. 23:09 Vaco
Kurde, warto byłoby wyłożyć na to w końcu kasę..święta idą, prezenty ludzie sobie dają wzajemnie, szkoda że się już nie załapię na nic :D.
Efekt jest świetny!
orzech20126182 12.12.2013, h. 23:13 orzech20126182
fajna rozrywka, droga troche,, troche niska wydajność, ale super rzez
SirHawk 12.12.2013, h. 23:17 SirHawk
16800 kulek? Przecież to żadna wytrzymałość.
Hornet 12.12.2013, h. 23:22 Hornet
Ta wydajność to ilość kulek wystrzelonych na komplecie baterii? (mam nadzieję)
Tak też zrozumiałem :).
luis 12.12.2013, h. 23:28 luis
Panowie, no a na co innego niby miałaby być to wydajność..? ;)
Lambert 12.12.2013, h. 23:35 Lambert
karol_alasz 13.12.2013, h. 13:08 karol_alasz
Hmmm,a wygląda jakby QD a nie nakręcany...
rafcio21 15.12.2013, h. 15:12 rafcio21
To jest zwykła lampa i fosforescencyjne kulki xP W sumie można taki patent zrobić samemu, trzeba tylko dobrać odpowiednie światło niewidoczne bądź słabowidoczne na które będą reagować te kulki.

Dla niewiedzących, fosforescencja bierze światło o niższej fali i pokazuje je na wyższej, widocznej dla oka. Widać wtedy kulki przez ułamek sekundy (zależy od jakości fosforescencji)
izeestunt 15.12.2013, h. 16:08 izeestunt
to troche bardzej skoplikowane niz rafcio21 mowi :0
mam dwa tlumiki tracery i uzywam ich juz od dawna,

i problem w tym ze na 4 bateriach AAA musi wygenerowac prad do super szybiej mini lampy byskowej/wyzwalacza.
mam scara -415 fps i szybki ROF wiec musi naswietlic wszystkie przelatujace przez czujnik kulki (dwie diody IR odborcza i nadajaca) wiec te male bateryjki musza to zasilic po kilka set razy na minute,(od razu mowie kupcie akumulatorki AAA bo baterie nie daja rady lub za krtoko dzialaj, generanie dobre akumulatorki pociagna cala kilku godzinna strzelanke)

sa zaistalowane wysokiej jakosci kondensatory do ukladu scalonego i jak sie domyslam rowniez pewnego rodzaju "wzmacniacz" (sa dwa kwadratowego krztaltu).

tracer dziala na kazdych kulkach i jesli nie sa to BB tracery to widac tylko "plomien/blysk"wystrzalu, jesli sa kulki fosforyzujace to tracer je naswietla i swieca dlugo po wystrzaleniu golym okiem PIEKNIE , nawet wbite w obiekt lub widac je wszedzie lezace na ziemi. najlepszy jest efekt rykoszetu lub jesli kulka rozpryskue sie na milion kawalkow !!!

polecam TRACERY calym sercem(i to nie koniecznie te najdrozsze na rynku) i CI ktorzy ze m na strzelali i widzieli jego dzialanie w boju w nocy, do dzis sie usmiechaja mowiac WOW !! hahah bo strzelanka nocna nabiera nowego wymiaru
pozdrawiam
Niezniszczalni 17.12.2013, h. 22:11 Niezniszczalni
A do czego to słóży
karol_alasz 19.12.2013, h. 14:23 karol_alasz
Ale po co niby błysk dla każdej kulki? Przecież wystarczy/czą mocne ledy w rzędzie żeby naświetlać - z punktu widzenia kulki i jej czasu,który przebywa to i tak jakby błysk...
dragon2174 22.12.2013, h. 09:11 dragon2174
Ciekawe ładować co piątą kulkę przystosowaną do tego ustrojstwa,i mamy efekt jak przy zastosowaniu amunicji smugowej czy warto ,mnie osobiście to nie rajcuje .