Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Świat, 09.03.2010, h. 17:41, dodał: Promant
19

G&P: kolejne repliki ASG z serii M4 gas blow back. King Arms: nowa optyka w ofercie. Replika TSD MK36S w ofercie AirSoft GI.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P włączyła do swojej oferty kolejne trzy modele replik z rodziny M4 gas blow back. W ramach serii WOC pojawiła się kompaktowa emka: MagDog, z korpusem posiadającym oznaczenia skull frog. Prędkość początkowa, uzyskana na gazie HFC 134a wynosi: 285-295fps (0.9J), na 0.25g BB, w temperaturze 20 stopni Celsjusza.

 

 

 

Dwa kolejne modele GBB to M16A2 w wersji krótkiej oraz M16A2, z korpusami Bomber. Repliki z nastawą trybu ognia burst.

 

 

 

Firma King Arms proponuje nową optykę. Luneta M145 z powiększeniam 3.4x, czyli replika lunety Elcan, montowana na szynę RIS.

 

 

 

 

Również bezpośrednio montowany na RIS: kolimator Micro T-1, w wersji podświetlenia dwukolorowej: Red/Green Dot. 5 stopni jasności świecenia punktu celowniczego, na każdy kolor.

 

 

 

 

Magnifier z powiększeniem 3x, czyli lunetka dedykowana do współpracy z kolimatorem, osadzona na niskim montażu QD typu twist. W komplecie osłona flip-up.

 

 

 

 

W ofercie AirSoft GI dostępna jest replika TSD MK36S. TSD współpracuje z firmą SRC w pracy nad ostatnimi seriami replik AEG.

 

 

 

 

Replika MK36S posiada metalową rączkę przeładowania, kolbę składaną na bok, metalową komorę HU, optykę z powiększeniem 3x, korpus wykonany z włókna szklanego oraz rączkę transportową z krótką szyną RIS na grzbiecie.

 

 

 

 

Gearbox V3 produkcji SRC (pre-upgraded). W komplecie magazynek o pojemności 2500BB, typu c-mag. Długość repliki: 840mm. Prędkość początkowa: 310fps. Cena: 250USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gp-web.com

www.kingarms.com

www.airsoftgi.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
truskawa 09.03.2010, h. 17:47 truskawa
uuuhuhu, piękna ta Gietka. Trzeba zbierać... ;]
Ziomek08 09.03.2010, h. 17:50 Ziomek08
No takie newsy mnie podnoszą na duchu...
A dlaczegóż to zmierzona prędkość początkowa jest na kulkach 0,25g ?
Grzela93 09.03.2010, h. 17:51 Grzela93
Gieta jak gieta. Ale żeby od razu na nią zbierac?
sniper_tarzan 09.03.2010, h. 17:57 sniper_tarzan
Niedługo lufy w M-kach będą się kończyły 1cm za gniazdem maga Git gieta
GunneR2oo6 09.03.2010, h. 18:05 GunneR2oo6
Gazowe M16A2
Promant 09.03.2010, h. 18:23 Promant
G&P zawsze mierzy na 0.25g.
Maza94 09.03.2010, h. 18:34 Maza94
Kurcze, czy G&P musi tak masakrowac biedne emki?? (Ad MadDog)
Cezarovski 09.03.2010, h. 18:38 Cezarovski
MG36 jakoś bez szału, ale chociaż dobrze, że ma prawidłową kolbę.
ParQ 09.03.2010, h. 18:40 ParQ
"kolimator Micro T-1, w wersji podświetlenia dwukolorowej: Red/Green Dot" na jakiej jest replice zamontowany ?
wooke 09.03.2010, h. 18:45 wooke
Już za nie długo: Emka MadDog z korpusem SkullFrog, kolbą CrazyCat, chwytem przednim SweetBird, okładzinami DarkHawk...itp., itd.
siridar 09.03.2010, h. 20:16 siridar
Co do gietek, to lepiej poczekać na Aresa IMO
Pik 09.03.2010, h. 20:31 Pik
Mnie ujął montaż lupy do kolimatora. Po raz pierwszy zatrzaskowy w ASG? Mylę się?
zdzisiu 09.03.2010, h. 20:33 zdzisiu
Takie pytanie: Czy istnieje prawdziwy Elcan z siatką celowniczą jak w tej kopii?
gr3lla 09.03.2010, h. 20:48 gr3lla
Eeee tam ja mam taki montaż do dłuższego czasu. Niestety niski montaż kolimatora okazał się zbyt wysoki aby zgrać się osiowo z boosterem. Mimo kapitalnego patentu na taki sposób montowania tej optyki, ze względów przyzwyczajenia całość i kolimator i booster zamontowałem na szybkich wysokich montażach. I wygląda to tak: $3
kiler88 09.03.2010, h. 21:59 kiler88
No ładniutka gietka, no i korpus z włókna szklanego napewno będzie wytrzymalszy niż z ABS do, którego nie bardzo mam zaufanie.
Wawix 09.03.2010, h. 22:22 Wawix
Jedynie co cieszy w Giecie to czyste body do grawerki nie potrzebny szpachel jak w przypadku np. Na dzień dzisiejszy tylko w Starach i Aresach mamy przyjemność zobaczyć logo ''HK''

rzecz jasna komora HU ze stali też cieszy i powiększenie x3 choć w to nie do końca wierze,uwierzę jak przez nią luknę
Ijet 10.03.2010, h. 08:17 Ijet
Elacan m145 używany na m249 i m240 ma siatkę ja w poniższym linku:
$3

Kiedyś widziałem siatkę Elcanów montowanych na kanadyjskich Diemaco i wydaje mi się, że była jeszcze inna.

A to co w jest tej replice (replika Elcana G&P ma podobnie) bardziej przypomina siatkę ACOGa
cardamon 10.03.2010, h. 11:07 cardamon
ParQ: KingArms M7A1
javelin 10.03.2010, h. 11:19 javelin
Bo na tej kopii jest dokładnie ta sama siatka co w kopiach ACOGów i w oryginalnym ACOGu TA-01.